Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רפד איכותי לרפד את הגג

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 6888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רפד באיזור מגוריי עשה עבודה לא איכותית פעמיים והחלטתי שפעם שלישית אני כבר לא הולך אליו. הסיפור הוא כזה, שקניתי רכב עם ריפוד גג שדרש תיקון. פירקתי את הגג ושלחתי אותו לרפד רכב. אחרי כמה ימים אספתי את הגג, שילמתי לרפד והרכבתי אותו. אחרי יום או יומיים הריפוד החל להיתנתק מהגג אז חזרתי לרפד והוא הציע לעשות את הריפוד מחדש אז הסכמתי. שוב פירקתי את הגג והבאתי לו אותו ואחרי כמה ימים אספתי שוב את הגג. ככה נסעתי כמה ימים והגג שוב החל להראות סימני נפילה. היום נסעתי שוב לרפד להראות לו את הגג והוא הציע שוב לרפד מחדש. אני לא הסכמתי והוא שאל אותי מה אני מציע, אמרתי לו שאני רוצה את הכסף חזרה ושמיצידי הוא יכול לקחת בחזרה את הבד.

הוסכם שמחר אני אפרק את הגג ואחזיר לו את מה שנשאר המריפוד והוא יחזיר לי את הכסף.

אני מחפש רפד טוב שירפד לי את הגג באסטרה שלי. אני מאזור הדרום אבל אם יש רפד ממש איכותי ולא יקר מהמרכז אז אני מוכן להגיע אליו. את עבודת פירוק הגג והרכבתו אני מעדיף לעשות לבד כדי לחסוך את עלות העבודה וגם כי אני יודע לפרק את הפלסטיקים ומפחד שאנשים אחרים לא יעבדו בזהירות עם הבובה שלי. וגם מיספרי טלפון אם אפשר.

דימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פה איזה שירשור בעבר של אחד שהסביר איך לעשות זאת זה ממש קל לעשות זאת.

אני ממליץ לך שאם יש לך ידיים שיודע8ת לעבוד טוב, תעשה חיפוש ותבדוק את צמד המילים (ריפוד גג)תמצא שם את הדיון.

החומרים עולים לך 100 שקל וככה אתה חוסך 400 שקל

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעשות לבד זה לא מסובך אבל מאוד לא נוח בתנאים ביתיים. דבר נוסף הוא קושי להשיג בד מיוחד לגג והעלות שלו (בד רך עם שכבת ספוג). הרפדים לא מוכנים בשום אופן למכור את הבד ואם כבר מוצאים אז זה בסביבות 200 שקלים. אני לא רוצה לבד או כל שטיח גס בתיקרה, רוצה בד מקורי.

היתה לי פעם עוד אסטרה שבה עשיתי את ריפוד הגג לבד ויצא דווקא לא רע יחסית לפעם ראשונה ומאוד הישתלם כלכלית (בד+ דבק + מברשת בקושי הגיעו ל 100 שקלים), אבל אני רוצה גג יפה ומוכן לשלם על זה.

צירפתי תמונה של העבודה שעשיתי על האסטרה הישנה שהיתה לי.

אנשים, בבקשה תתנו לי טלפונים של רפדים טובים. ...איפה רפי לין כשצריך אותו? :wink:

02.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את העבודות רפדות הכי טובות שראיתי ביצע רון קאר מהרצליה .

טיפה יותר יקר אבל שווה כל שקל.

המשתמש נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

למכירה חיפושית לשיפוץ שנת 70 דגם 1200 בודי מעולה בלי טסט 3 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 ליטר דבק מגע, שטיח לבד מחנות שטיחים , מה הבעייה,אתה סוגר הכל ב 100 ש"ח מכסימום.

2 שעות עבודה כולל פירוק והרכבה - תעשה לבד.

הכי כיף זה להתגאות במה שאתה עושה לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב נסה לבדוק בכפר קאסם.

החברה פה עושים עבודה מצוינת במחירים עממים.

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי כיף זה לעשות את זה לבד,זה מאוד פשוט, פשוט חבל לתת לבעלי מקצוע ים בכסף בשביל לעשות עבודה שאתה יכול לעשות ברבע מחיר.

קח את הזמן באיזי,אין לך מה למהר....פרק את הגג ,פנה חדר בבית או מקום בסלון ,תאוורר טוב את החדר ותתחיל לעבוד.

רק תזכור דבר אחד,כשאתה מורח את הדבק - תמתין 15 -10 דקות ורק אז תצמיד את השטיח, אחרת הדבק יבצבץ לך מהשטיח ויהיו כתמים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבד זה לא יפה לגג , זה נועד לרצפת הרכב.

אני קניתי אצל רפד בנתניה בד לתקרה ,עלה לי 100 שח + מיכל דבק מגע וזהו , הכי חשוב זה לעבוד לאט ובסבלנות .

אין צורך בשום ספוג , מה שצריך זה לנקות טוב את המשטח , למרוח את הדבק עם מרית משוננת כך שהשכבה תהיה אחידה , לתת לדבק זמן להתיבש , את הבד יש לגלגל ואז לפתוח מקצה אחד לכיוון השני, וכל פעם להדק טוב במיוחד באזורים שיש בהם קימורים שונים כמו באזור של הסוככי שמש. ולא להניח הכל במכה ואז ליישר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב, עם כל הרצון הטוב לעשות לבד ידידנו רוצה גג אכותי ולא מלבד ואני מבין אותו, וזה קצת יותר קשה להשיג לבד אבל לא בלתי אפשרי:twisted:

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...