Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה למחבט/מטקה לטניס שולחן

phpclub

פוסטים מומלצים

הבנים שלי התחילו להכנס לזה, ועכשיו רוצה מטקה נורמלית,

עד עכשיו משתמשים במטקות פשוטות,

לחבר שלו יש מטקה של pongfinity, (יקרה מהמחירים שראיתי באתר שלהם) וממה שראיתי זה קבוצה של חברה דנים טיוטיוברים שבנו מטקה וזה נשמע לי יותר כגימיק מאשר משהו טוב

באמאזון נתקלתי בחברה שנקראת joola, נראה מקצועי

אבל היות ואני לא מבין בזה כלום, פונה לחוכמת הפורום. הבן שלי סגור על ה pongfinity בגלל שיש את זה לחבר שלו ולא רוצה לקנות סתם בשביל השם.

מחפש מטקה טובה - איכות ועמידות (לא איכפת לי להוסיף סט של כדורים טובים) במחיר לא יקר מדי (עד 40/50 דולר, עדיף בפחות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

התקציב לא מאפשר לקנות משהו נורמלי.

בגדול, קונים עץ בניפרד וגומיות בניפרד.  מחבט כזה יכול לעלות כ 450₪ ( וזה עוד לא בין היקרים ).

אחרי שהגומיות זקוקות להחלפה ( נשחקות או נהרסות - זה יכול לקרות ממכה אחת לא זהירה על פינת השולחן ) , מחליפים רק אותן. 

בוחרים את העץ והגומיות בהתאם לרמה של השחקן וסגנון המשחק ( התקפי / הגנתי ). לגומיות יש 3 פרמטרים : מהירות, סיבוב ושליטה. ככל שמתקדמים ברמת המשחק, בוחרים גומיות עם יותר מהירות ופחות שליטה ( הסיבוב בהתאם לסגנון ).

זה על רגל אחת לגבי מה שקורה כבר די בתחילת העיסוק הרציני בספורט הזה.

לא מכיר את החברה שרשמת.

אבל אם קונים מחבט מוכן ולא בחלקים כדי לא לשלם הרבה, עדיף כזה שניתן בהמשך להחליף לו רק את  הגומיות ולהשאיר עץ .

לדוגמה:

https://lnsport.com/categories/מחבטים/xiom-9-0s/

זה מה שעשיתי לבן שלי ( די מהר הוא הפסיק לשחק ברצינות ).

אני קונה לעצמי מדי פעם גומיות חדשות, 200₪ כל צד. 

כדאי להכיר את החנות הזאת ברמת גן, שכולה טניס שולחן.

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דקטלון סוגרים יפה את הפינה אם אתה לא הולך לכיוון התחרותי עם כל הטירוף של החלפת ספוג בכל משחק... בול באמצע מבחינת יחס עלות/תועלת.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.3.2024 בשעה 20:42, vladclar כתב:

כדאי להכיר את החנות הזאת ברמת גן, שכולה טניס שולחן.

יש גם חנות ספורט על גבול בני ברק/רמת גן, "בש-גל", גם להם יש מחלקת ציוד טניס שולחן גדולה ומקצועית.

בד"כ, המחבטים המוכנים יכולים לשמש להתחלה, כדי להכיר את התחום.

אם יש מצב להמשך, אז ניתן באמת להתקדם למחבט מקצועי, שמורכב מעץ וגומיות, וזה כבר ברמת מחירים כמו שהוזכר למעלה.

הכי משתלם לרכוש מחנויות מקוונות, ובקניה מרוכזת של כמה חברים, יש הנחת כמות. הבעיה שמאז הקורונה, ההנחות הצטמצמו, ועלויות המשלוח עלו.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...