Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דפיקה מהגיר במאזדה CX5

efistr70

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מאזדה CX5 2500 שנת 2022.

בתקופההאחרונה אני חווה תופעה שבסיביבות 60 קמ"ש בהאצה מורגשת דפיקה, כנראה נובע מהגיר,

התופעה לא קוראת כל הזמן.

הייתי במוסך עשו נסיעה ולא הרגישו כלום, אמרו שהכל תקין, אבל התעקשתי איתם שמשהו לא בסדר ואז עשו לי עדכון תוכנה לגיר אך שוב אחרי מס' נסיעות שוב אותה תופעה.

אשמח לשמוע ממי שחווה כזו תופעה האם הכיוון לבעיית גיר מכאנית או יותר עניין של מחשב גיר?

היכן יושב המחשב גיר? האם נידרש לפרק גיר?

יש לציין שהרכב תחת אחריות עדיין של עוד כחודש ומפחיד אותי מהתנערות של המוסך מלטפל ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, efistr70 כתב:

מפחיד אותי מהתנערות של המוסך מלטפל ברכב.

אתה אמור לקבל מהמוסך חשבונית שאומרת שנבדק הנושא, בוצע עדכון תוכנה, ולא נמצאה בעיה. זה גם משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרים כאלה משאירים את הרכב במוסך, הם צריכים לקחת את הרכב לנסיעה ארוכה.

הטיפול בתקלה כבר התחיל, זה מאותו רגע שהתלוננת פעם ראשונה ולא מהרגע שמצאו את תקלה.

אבל חשוב לא להזניח את העיניין וכן לדרוש תיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.3.2024 בשעה 06:27, Basko כתב:

שלום. תנסה מוסך מורשה יבואן אחר עם המלצות.

לא כולם מקצועיים, תתפלא, במיוחד המוסך המרכזי. היכן אתה גר?

לא ענית לשאלתי היכן אתה גר.זאת כדי שאמליץ לך על מוסך מורשה יבואן הסמוך למקום מגוריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.3.2024 בשעה 17:52, efistr70 כתב:

שלום לכולם,

מאזדה CX5 2500 שנת 2022.

בתקופההאחרונה אני חווה תופעה שבסיביבות 60 קמ"ש בהאצה מורגשת דפיקה, כנראה נובע מהגיר,

התופעה לא קוראת כל הזמן.

הייתי במוסך עשו נסיעה ולא הרגישו כלום, אמרו שהכל תקין, אבל התעקשתי איתם שמשהו לא בסדר ואז עשו לי עדכון תוכנה לגיר אך שוב אחרי מס' נסיעות שוב אותה תופעה.

אשמח לשמוע ממי שחווה כזו תופעה האם הכיוון לבעיית גיר מכאנית או יותר עניין של מחשב גיר?

היכן יושב המחשב גיר? האם נידרש לפרק גיר?

יש לציין שהרכב תחת אחריות עדיין של עוד כחודש ומפחיד אותי מהתנערות של המוסך מלטפל ברכב.

מקריאה מרחוק שלא באמת יכולה לתרום מבלי להרגיש באמת
אני מנסיוני בבעיה דומה מאוד עם מכה בגיר במהירות 80 הפתרון שפתר את הבעיה (ולא הופיעה במחשב הרכב תקלה) הייתה החלפת פלאגים והתופעה נעלמה כלא קיימת

סיפור לא יקר במיוחד אבל לא זול ngk94124 עולה 300 שח ל4 יחידות ועבודה יקחו עוד חצי שעת עבודה בערך 200 שח כולל מעמ

זה מה שהייתי מנסה מהנסיון שהיה לי 
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...