Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה רכב יכול ליסוע עם מצבר מלא בלי אלטרנטור?

אברהם א
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אברהם א,

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 4 שעות, אברהם א כתב:

@מרק10

תודה רבה על הרצון לעזרה,

אני פשוט מסוג האנשים שצריכים רכב לנסיעה, לא חשוב לי נוחות וכו',

אבל ברגע שאני רואה שאני מבקר במוסך יותר מפעם בחצי שנה\ שנה אין לי כח לרכב,

ואני מסוג האנשים שלא כל כך מאוהב ברכב עד כדי לעבוד עליו בעצמי, ואין לי כח לזה,

אם אני מתקן עכשיו את הרכב והוא עוד פעם לא עובד בזמן הקרוב אני יקנה רכב חדש [משהו כמו ניסאן טידה],

בכל אופן אם יש מישהו שכן מעוניין ברכב לחלפים וכדו' יכול ליצור איתי קשר,

דרך אגב הקילומטראז' מאוד נמוך יחסית 212000,

אבל למען האמת אצלי ואצל חמי שנתן לי את הרכב הרכב היה בתחזוקת שבר,

תודה רבה לכל העוזרים

אין מה להחזיק ברכב ישן אם אתה לא מטפל לבד, זרוק אותו לפח

• רעיון גרוע 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, CiUiK כתב:

אין מה להחזיק ברכב ישן אם אתה לא מטפל לבד, זרוק אותו לפח

אני מחזיק כריזמה 2002 ויאריס 2005

לא מטפל לבד.

לזרוק לפח?

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא סתם מוסך,מוסך יבואן😱

אתה מוזמן להסתכל בשרשור שלי של כמה עולה לי להחזיק את הכריזמה, הכול מפורט שם, כל שקל.

וכן אתה צודק המוסך אכן מת עלי, קוראים לזה יחסי אנוש. ממנהל המוסך, לאחראי תפעול, למנהל מחסן, למוסכניק הראשי, אנשי השירות.

כולם מכירים כבר את הכריזמה הכחולה והשגעונות שלי, והם אוהבים להראות אותה לעובדים חדשים, ולא לטפל בעוד איזה אלנטרה חדשה.

בכל מקרה אתה חושב שכל מי שמחזיק רכב ישן הוא כנראה אידיוט אם הוא לא מטפל לבד, או שהוא במצב כלכלי לא משהוא? אחרת למה שהיה לו אחד כזה?

לפי השיטה שלך, שאתה רוצה שולחן אתה קונה באיקאה, או בונה לבד?

שאתה רוצה לחם, אתה קונה בסופר או אופה לבד?

אתה נוטה לזלזל פה בתשובות של אנשים, אנשים הרבה יותר מבוגרים ממך, עם ניסיון.

אם אתה רוצה פורום מקצועי נטו, לך לפורום של מנהלי מוסך ומכונאים, ככה לא תוכל לבטל אנשים בשנייה.

אתה קצת אגרסיבי בתגובות שלך,תרגע קצת.

שבת שלום

עריכה אחרונה על ידי לירון .ה.
  • אהבתי 7

יאריס 2005, כמו חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, לירון .ה. כתב:

ולא סתם מוסך,מוסך יבואן😱

אתה מוזמן להסתכל בשרשור שלי של כמה עולה לי להחזיק את הכריזמה, הכול מפורט שם, כל שקל.

וכן אתה צודק המוסך אכן מת עלי, קוראים לזה יחסי אנוש. ממנהל המוסך, לאחראי תפעול, למנהל מחסן, למוסכניק הראשי, אנשי השירות.

כולם מכירים כבר את הכריזמה הכחולה והשגעונות שלי, והם אוהבים להראות אותה לעובדים חדשים, ולא לטפל בעוד איזה אלנטרה חדשה.

בכל מקרה אתה חושב שכל מי שמחזיק רכב ישן הוא כנראה אידיוט אם הוא לא מטפל לבד, או שהוא במצב כלכלי לא משהוא? אחרת למה שהיה לו אחד כזה?

לפי השיטה שלך, שאתה רוצה שולחן אתה קונה באיקאה, או בונה לבד?

שאתה רוצה לחם, אתה קונה בסופר או אופה לבד?

אתה נוטה לזלזל פה בתשובות של אנשים, אנשים הרבה יותר מבוגרים ממך, עם ניסיון.

אם אתה רוצה פורום מקצועי נטו, לך לפורום של מנהלי מוסך ומכונאים, ככה לא תוכל לבטל אנשים בשנייה.

אתה קצת אגרסיבי בתגובות שלך,תרגע קצת.

שבת שלום

לא כלכלי לטווח הארוך להחזיק רכב ישן כשאתה לא מטפל בו לבד, אתה סתם נעלב, לא אמרתי שמי שמחזיק רכב ישן הוא במצב כלכלי לא טוב

אם אתה תלוי במוסך ויש לך רכב ישן אני מתחייב לך, אני מבטיח לך, זה רק עניין של זמן

ולא הבנתי מה הקשר שיש פה משתמשים גדולים ממני עם יותר נסיון?

גם אם תסע 40 שנה על רכב, זה לא הופך אותך ואת התשובות שלך ליותר מבוססות או נכונות מהתשובות שלי

בוא תסביר לי את ההגיון, כי אם אתה 40 שנה תלוי במוסכים ואני כצעיר עוסק אפילו תקופה קצרה (בהשוואה למשל ל40 שנה) במכונאות רכב, הרי שאני בסדרי גודל עם יותר ידע ממך וזה אפילו לא ניתן לוויכוח

וזה לכל דבר בחיים, גיל ונסיון שווה כלום אם אתה לא עוסק באותו תחום

לנסוע על רכב 40 שנה לא הופך אף אחד מכם למכונאי או מבין ברכבים, אני מתנצל לפוצץ את הבועה הזאת, יש סיבה שאתם הולכים למוסכים לטיפולים ואני לא
אין פה קשר לגיל, סתם העלת את זה בלי שום הגיון. תביא לי כל נהג רכב שנוהג 40-60 שנה ואני שם אותו בכיס הקטן 

אם לא היה לך אגו והיית יכול להקשיב לבחור צעיר ממך, היית לומד ממני המון ומוריד קצת את התלות שלך במוסך
אבל אתה בוחר לדבר שטויות, אז תמשיך ללכת במקום ואני אעלה לגבהים חדשים בכל פרוייקט חדש שאבחר בחיי

עריכה אחרונה על ידי CiUiK
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני רואה שאתה לא יורד לסוף דעתי.

בלי קשר, להחזיק רכב ישן שמטופל טוב, לא משנה איפה ומי, זה הכי כלכלי.

אבל לא ניכנס לשם, כי אתה אוהב לזרוק סיסמאות בלי להביא סימוכין לכלום.

בכל מקרה שום אגו, שום כלום, אין לי בעיה להקשיב לכל אחד, זה רק תלוי בגעשה וההגשה. ושלך קצת לא נעימה, אתה נוטה לבקר פה הרבה אנשים שאתה לא מכיר, ודי "יורד" עליהם, למה? 

אין לי 40 שנה ניסיון על ההגה,לא קרוב לזה אפילו. ואני מעולם לא טענתי שאני מכונאי, או שמי שנוהג 40 שנה מבין במכונאות, כי אין לזה קשר. אבל כן יש פה אנשים עם רמת הבנה טכנית מאוד גבוה, שאתה מבטל בשניה.

לא לכולם יש זמן לטפל ברכב שלהם בעצמם, אתה יודע מה אני עושה ביום יום? מה התחום האחריות שיש לי בחיים? מה אתה יודע על הניהול זמן שלי?

אז זה זה אומר שאסור לי להחזיק רכב ישן? שעוד מטופל במוסך.

תאמין לי שיש לי מספיק הבנה, ויותר מזה היכולת לחקור ולהעזר פה באנשים טובים שבאמת עוזרים.

ולא עניתי לי, שאתה רוצה שולחן אתה בונה? לחם אופה? כל אחד בוחר במה הוא רוצה להשקיע את הזמן שלו.

תהיה יותר נעים, אתה מדבר לאנשים שחא פגשת כאילו הם ילדים קטנים.

אז אני אמשיך לדרוך במקום שלי, ובהצלחה לך עם כל הגבהיים שתגיע אליהם בחיים שלך,בתור מכונאי, או מהנדס, או צייר..מה שבא לך.

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1

יאריס 2005, כמו חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחזיק רכב ישן שמטופל טוב לא יוצר הגיון כלכלי כמו להביא רכב חדש ולשלם עליו כל חודש

רכב ישן ועגלות זה נטו לאנשים שסובבו ברגים, לא משנה אם זה הונדה מאזדה או טויוטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...