Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגעתי ברכב והוא לא עצר להחליף פרטים..

פוסטים מומלצים

יש לך מצלמת דרך? אם כן, אתה יכול להציע לו צילומי "לפני ואחרי"  :wink:

• מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, sperial כתב:

יש לך מצלמת דרך? אם כן, אתה יכול להציע לו צילומי "לפני ואחרי"  :wink:

לא 😄 זה היה מאחורה.

אולי זה מצחיק אבל מפריע לי שפגעתי בו ואני ממשיך הלאה כאילו כלום. היה עדיף לי לשלם את הכמה מאות שקלים ולהרגיש שפיציתי אותו, מה גם שאני רואה אותו כל יום...

צרות של עשירים (או אולי של עניים? שלא מחזיקים רכב חדש?)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, נקודה טובה כתב:

אולי הוא סלח לך... זה היה רכב מהניילונים?

שבוע שעבר 'הכנסתי' למישהו את מרכז הבגאז' בשתי סנטימ + ריקוע נחמד בפח והוא לא הסכים לקחת שקל בטענה שהיה הרבה ששרטו אותו ואין לו דרך לוודא שאני ישלם רק על הנזק שלי...

הרכב שלו לא היה חדש.
נפלת על בחור טוב

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, נקודה טובה כתב:

אולי הוא סלח לך... זה היה רכב מהניילונים?

שבוע שעבר 'הכנסתי' למישהו את מרכז הבגאז' בשתי סנטימ + ריקוע נחמד בפח והוא לא הסכים לקחת שקל בטענה שהיה הרבה ששרטו אותו ואין לו דרך לוודא שאני ישלם רק על הנזק שלי...

איזה מותק של בנאדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לאחי שנכנס ברכב מאחור לאחי נפתחו כריות אוויר והרכב שאחי פגע בו ברח

מכיוון שזה היה חתיכת תאונה עם פינוי לביה"ח (כרית אויר עשתה כוויה דרגה 3) הזמנתי משטרה השוטר אמר לי שכל כלי הרכב שהיו מעורבים בתאונה חייבים לעצור

אחרת מי שברח מאושם בפגע וברח אפי' שהוא נפגע מבירור אח"כ בתחנה אישר החוקר את דברי השוטר

קיימות מס' אופציות הבנתי שרוב הרכבים שבורחים הנהג בלי רישיון\ביטוח\נהיגה בשיכרות או וזה הכי מצוי זה פשוט רכב חברה

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, shlomiko כתב:

השוטר אמר לי שכל כלי הרכב שהיו מעורבים בתאונה חייבים לעצור

אחרת מי שברח מאושם בפגע וברח אפי' שהוא נפגע מבירור אח"כ בתחנה אישר החוקר את דברי השוטר

זה כתוב בתקנות.

״פגע וברח״ זה מונח עממי. 

התקנות מחייבות את כל מי שמעורב בתאונת דרכים לעצור.

משם, ההבדל בהתנהלות משתנה בהתאם לשאלה האם מדובר על תאונת נזק בלבד כמו אצל פות״ש, או עם נפגעים.

השאלה מי אשם בתאונה אין רלוונטית, ובחלק מהמקרים אינה ברורה, כך שהיא מיותרת בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...