Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה מול ביטוח של חברת השכרה שלוקח יותר מדי זמן

פוסטים מומלצים

אתה לא חותם להם על כלום.

אתה מודיע להם שאתה לא מקבל את הקיזוז. הם מתבקשים לשלם לך את הסכומים שלא שנויים במחלוקת.

אם מלוא הסכום שנקבע ע"י השמאי לא יועבר יחד איתו בכוונתך לפנות לבית המשפט ובנוסף תתבע הוצאות משפט כולל שכר עבודה יומי... ותציין את הסכום.

יש מצב שהם יעשו חישוב מסלול מחדש ואם לא... תתבע זה די פשוט. תבקש החזר על האגרה ועלות יום עבודה שלך (תגבה את זה בתלוש שכר)

מ 700 ש"ח זה יקפוץ ל 1500-2000 ש"ח... לדעתי הם יתקפלו 

"סכום שאינו שנוי במחלוקת" הוא הסכום שעל חברת הביטוח לשלם למבוטח תוך 30 יום מרגע שהודיע על מקרה ביטוח והעביר את כל המידע הדרוש. 

חובתה זו של חברת הביטוח קבועה בחוק, ואינה תלויה במועד שבו קיבלה חברת הביטוח את דיווחי השמאי מטעמה, חוקר ושאר בעלי התפקידים שלה.

עריכה... הייתי שוקל לתבוע גם את השכן שלך יחד עם חברת הביטוח.

זה גם יפעיל לחץ על השכן שלך, ללחוץ על חברת הביטוח שלו.

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
  • אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המפורטת!

אין לי קשר ישיר מולם, הכל מתנהל דרך משרד עו"ד של חברת הביטוח כי הודעתי להם שאני מעוניין לתבוע את חברת ההשכרה והשכן.

לדעתי הם הגיבו עם הסכם פשרה אך ורק בגלל שפנה אליהם עו"ד ועדכן אותם לגבי התביעה. אני אבקש מחברת הביטוח לפנות

למשרד עו"ד ולדרוש את הכסף שאינו שנוי במחלוקת, הלוואי שזה יעבוד אבל אני בספק. בכל אופן, הסוכן ביטוח אמר לי שהם דואגים רק למכתב תביעה ולאחר מכן אני צריך לעשות הכל באופן עצמאי.

אני מקבל את מכתב התביעה ואז מגיש אותו לבית משפט וזהו? כמה זמן זה יכול לקחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביעות קטנות

מצויין שיכינו את כתב התביעה וכל שנדרש הוא להגיש, למיטב זכרוני אפשר אונליין.

אתה מיצג את עצמך בדיון

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מנסיון עם שלמה סיקסט הייתי צריך ללכת למשפט וקיבלתי את כל הסכום. מרגע שהוגשה התביעה תוך חצי שנה הכסף היה אצלי. אם ישלמו לך חלק מה טוב אבל תתבע על השאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...