Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לאתרי טורנט עם סרטים עם כתוביות בעברית

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסה להשיג גישה לhebits, מדי פעם יש אירועי הרשמה פתוחים, מלבדם תצטרך למצוא מישהו עם מנוי שמוכן להמיר נקודות אישיות להזמנה.

כתוביות תמצא פה:

https://wizdom.xyz/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.5.2023 בשעה 00:12, דניאל1983 כתב:

ואני מעדיף סרטים באיכות 4k עם 5 ערוצי שמע בגלל שיש לי קולנוע ביתי...

כאן איבדתי אותך....

ממה שאני מבין איכות 4K בסטרימינג ניתן לקבל בנטפליקס (ואולי אמזון, לא בטוח) ואם אתה מחובר לשם אז אין כל צורך בהורדה פיראטית. לא ידוע לי על אתרים "חופשיים" המאפשרים הזרמת מדייה באיכות שכזו בזמן אמת, כך שבכל מקרה תצטרך להוריד את הטורנט. אם כבר יש לך את המחשב בו אתה משתמש להורדה אז חבר אותו כבר לטלוויזה, שים נגן ווידאו איכותי ותוכל לראות כל סרט בכל פורמט שהוא עם כל הכתוביות/ערוצי סאונד גם כאשר הטלוויזיה מוצבת הפוך על הקיר... אולי תצטרך להוסיף כרטיס ווידאו משומש לפענוח 4K (תלוי במחשב שלך)

עבר כבר הרבה (מאוד) זמן ממתי שראיתי טלוויזיה, בגלל בעיות הנגרמות מ(חוסר) זמן פנוי אני גם לא יכול לאלץ את עצמי לחלון זמן מסוים בו אראה כך שבכל מקרה אני צריך להוריד את הקבצים כדי לראות בזמני החופשי. לטעמי זה עדיף בהרבה מאשר להתבוטט (מלשון "בטטה") מול הטלוויזיה וסתם לעבור ערוצים (כמו שעשיתי לפני 20 שנה...) ואני מניח שלדור הנוכחי המושג של "לעבור ערוצים" כבר לא ממש מובן. כשהבת שלי (בת העשרה) הייתה אצל סבתא היא סיפרה לי בהתרגשות שהן ראו את ה"אח הגדול" ולא הפסיקה להתלונן על הפרסומות שכל הזמן מפריעות🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Haim_gds כתב:

כאן איבדתי אותך....

ממה שאני מבין איכות 4K בסטרימינג ניתן לקבל בנטפליקס (ואולי אמזון, לא בטוח) ואם אתה מחובר לשם אז אין כל צורך בהורדה פיראטית. לא ידוע לי על אתרים "חופשיים" המאפשרים הזרמת מדייה באיכות שכזו בזמן אמת, כך שבכל מקרה תצטרך להוריד את הטורנט. אם כבר יש לך את המחשב בו אתה משתמש להורדה אז חבר אותו כבר לטלוויזה, שים נגן ווידאו איכותי ותוכל לראות כל סרט בכל פורמט שהוא עם כל הכתוביות/ערוצי סאונד גם כאשר הטלוויזיה מוצבת הפוך על הקיר... אולי תצטרך להוסיף כרטיס ווידאו משומש לפענוח 4K (תלוי במחשב שלך)

עבר כבר הרבה (מאוד) זמן ממתי שראיתי טלוויזיה, בגלל בעיות הנגרמות מ(חוסר) זמן פנוי אני גם לא יכול לאלץ את עצמי לחלון זמן מסוים בו אראה כך שבכל מקרה אני צריך להוריד את הקבצים כדי לראות בזמני החופשי. לטעמי זה עדיף בהרבה מאשר להתבוטט (מלשון "בטטה") מול הטלוויזיה וסתם לעבור ערוצים (כמו שעשיתי לפני 20 שנה...) ואני מניח שלדור הנוכחי המושג של "לעבור ערוצים" כבר לא ממש מובן. כשהבת שלי (בת העשרה) הייתה אצל סבתא היא סיפרה לי בהתרגשות שהן ראו את ה"אח הגדול" ולא הפסיקה להתלונן על הפרסומות שכל הזמן מפריעות🙂

אני מוריד סרטים באיכות גבוהה לדיסק קשיח שאותו אני מחבר לטלויזיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, CartMan2oo5 כתב:

נסה להשיג גישה לhebits, מדי פעם יש אירועי הרשמה פתוחים, מלבדם תצטרך למצוא מישהו עם מנוי שמוכן להמיר נקודות אישיות להזמנה.

כתוביות תמצא פה:

https://wizdom.xyz/

מצטרף להמלצה על hebit , הכל  מגיע עם תרגום מצורף ולרוב באיכות גבוהה 4K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, avic78 כתב:

מצטרף להמלצה על hebit , הכל  מגיע עם תרגום מצורף ולרוב באיכות גבוהה 4K

לא בטוח כי הבנתי, האם התרגום כבר בתוך הסרט (כמו באתרי סטרימינג) או כקובץ מוסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...