Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי קצת יותר משנה צריך להחליף מגבים- מה תמליצו ?

Octavia-TSI11
שימו לב! השרשור הזה בן 582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה בטוח שהמתזים הם חלק מהמגב עצמו ?

יש לי רכב אספנות אמריקאי שהמים יוצאים בריסוס על החלון מהזרוע והמגבים עצמם הם מהסוג הפשוט מברזל שהיו נפוצים פעם.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה הבעיה בשמירה על המגבים, עושים מה שדוד שלי ז"ל היה עושה.

נגמר החורף, מתחיל קיץ?.

מורידים את המגבים ושמים בבית, ככה הם נשמרים מלא שנים!

😁🤣🤣

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.10.2022 בשעה 19:01, Nakamichi כתב:

אני צריך מגב 26 + 14. 

הסתכלתי קצת באמאזון האמריקאי וגם בגרמני. המחירים מאוד לא אטרקטיבים ואין עליהם משלוח חינם מעל 49 דולר.

אתה המלצת לי בעבר על חנות בעלי בשם ERIK WIPERS.  קניתי סט תואם לרכבים שלי. מאז כל פעם שיש טיפה חריקה אני מנקה אותם. אחרי שזה גם לא עובר והגומי באמת נשחק אני פשוט מזמין 5 מטר גומי בעלי אקספרס ומחליף אותו, 3 דקות וזוג מספריים ליג הרכב). 5 מטר עולים 10 שקלים. 

בתאריך 22.10.2022 בשעה 14:10, BassDriver כתב:

זרועות המגבים הקדמיים ב CX30 ו ב 3 משולבות עם מתזים בתוכן, ולא ניתן להרים סתם כך את הזרועות.
ש טכניקה מסוימת כדי שיעמדו בניצב לשמשה - בסרטון:
מזדה 3 ו CX30 מצב החלפת מגבים
לא בטוח שניתן להשיג חליפיים איכותיים בכלל (בזמנו חושב לכל הפחות שלא היה). ממליץ בחום להחליפם במרכז שירות ברשת היבואן.
(תיכף פה כולם קופצים עלי.. :)).

אמת לאמיתה. ברכבים החדשים והמודרניים יש כל מיני פיצ'רים שלצערנו יוסיפו עלות. זה אחד מהם. במאזדות המתזים הם במגב, לכן יש שתי אפשרויות. או להחליף למגבים מקוריים/עם מתזים.

או להחליף את הגומי, 10 שקלים בעלי אקספרס. האיכות שלו סבבה. לא ערכתי מבחן השוואתי לבוש אבל מניסיוני לא מרגיש הבדלים. 

https://www.aliexpress.com/store/3115070?spm=a2g0o.detail.1000007.1.273731c87bO84T

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ניקו פ. כתב:

אני פשוט מזמין 5 מטר גומי בעלי אקספרס ומחליף אותו, 3 דקות וזוג מספריים ליג הרכב). 5 מטר עולים 10 שקלים

אפשר לקבל קישור?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, מלטבשי כתב:

אפשר לקבל קישור?

https://www.aliexpress.com/store/group/Wiper-Refills/3115070_40000000579055.html?spm=a2g0o.store_pc_home.pcShopHead_6345083.1_1_5

כבר לא מוצא אצלו בחנות את הגוש, אבל גומי לשני מגבים עולה 11 שקלים עם משלוח חינם, אז נראה לי NO BRAINER. מיותר להחליף כל פעם את הפלסטיק. מפתיע שאין דבר כזה בארץ. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלכם לחסוך/להתעסק עם זה יותר מדי קצת מביך אותי. 

סט של בוש AeroTwin ב-100₪ לזוג זה זול רצח וזה מוצר פרימיום. לא שומע אותו עובד והוא מעיף הכל. 

* יש לציין שאני משתמש בדגם שמיועד לרכב שלי ספציפית. מגב זהה עם מתאם לקיה של חבר עובד משמעותית פחות טוב. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים זו סקרנות ולא קמצנות.

אל תצפה שבמגב שמיוצר בגרמניה (נניח) הגומי שבו אכן מיוצר בגרמניה.

גם אצלי, לאחר שהחלפתי גומיות בכמה שקלים יש שקט. נראה כמה יחזיק

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, Fraysa כתב:

הניסיון שלכם לחסוך/להתעסק עם זה יותר מדי קצת מביך אותי. 

סט של בוש AeroTwin ב-100₪ לזוג זה זול רצח וזה מוצר פרימיום. לא שומע אותו עובד והוא מעיף הכל. 

* יש לציין שאני משתמש בדגם שמיועד לרכב שלי ספציפית. מגב זהה עם מתאם לקיה של חבר עובד משמעותית פחות טוב. 

זה לא ניסיון לחסוך. זה פשוט שבוש משווקים את עצמם כפרימיום אבל המוצר שלהם לא פרימיום, לפחות לא מהניסיון שלי. אצלי לא היה הבדל בבלאי בין בוש לחברה ישראלי שברח לי שמה ולעוד אחד סיני. כולם תוך שנה - שנתיים נהרסים אצלי. אז לי אין שום סיבה לרכוש בוש. 

זה קצת כמו מוסך יבואן. יש איזו אשליה שבגלל שזה מוסך יבואן העבודה שם בהכרח תהיה יותר איכותית, שזה כמובן רחוק מהמציאות. 

כנ"ל מגבים של בוש, טריק שיווקי מקסים. 

המגבים היחידים שתמיד כן מחזיקים יותר זמן זה המקוריים ברוב הרכבים שנתקלתי בהם. לצערי היבואן שלי לא מחזיק כאלו לרכב שלי. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים שזה טריק שיווקי. בוש חברה ברמה מאוד גבוהה. אולי הניסיון שלך שונה משום שהמגב שלהם לרכב שלך מצריך את המתאמים האלה ולכן הוא לא טוב. 

אצלי הוא יושב בול והוא בfitment כמו המקורי כי הם מייצרים דגם לכל רכב בקונצרן פולקסווגן. לצערי אני לא יודע איך זה אצל אנשים אחרים. 

וכמו שאמרתי, מגב זהה לשלי שחבר קנה לקיה פורטה שלו עשה עבודה שונה לגמרי עם המתאמים. כנראה שה-fitment לרכב זה הסוד. 

אני לא צחקתי כשאמרתי שכבר כמה פעמים אנשים שנסעו איתי בימים גשומים היו ממש בהלם מיכולות הניגוב ובעיקר השקט של המגבים שלי. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי ב-96 שקל שלושה מגבים אצל אוטו ציון של VISION והם בסדר גמור. התקנתי אותם בעצמי והם שקטים ומנגבים היטב.

אני מניח שעם השמש הישראלית וכל הזוהמה פה, מגבים גם ככה לא יחזיקו הרבה זמן, במיוחד אחרי קיץ אחד או שניים.

מה שכן אני חייב להגיד - פעם החלפתי מגבים במוסך המרכזי של פג'ו בסורק לבקשתי במסגרת טיפול, והם חרקו ברמה מזעזעת והיו גרועים ברמה שקשה לתאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Fraysa כתב:

לא מסכים שזה טריק שיווקי. בוש חברה ברמה מאוד גבוהה. אולי הניסיון שלך שונה משום שהמגב שלהם לרכב שלך מצריך את המתאמים האלה ולכן הוא לא טוב. 

אצלי הוא יושב בול והוא בfitment כמו המקורי כי הם מייצרים דגם לכל רכב בקונצרן פולקסווגן. לצערי אני לא יודע איך זה אצל אנשים אחרים. 

וכמו שאמרתי, מגב זהה לשלי שחבר קנה לקיה פורטה שלו עשה עבודה שונה לגמרי עם המתאמים. כנראה שה-fitment לרכב זה הסוד. 

אני לא צחקתי כשאמרתי שכבר כמה פעמים אנשים שנסעו איתי בימים גשומים היו ממש בהלם מיכולות הניגוב ובעיקר השקט של המגבים שלי. 

תראה אני לא יכול להתווכח עם הניסיון שלך. אני שמח שאצלך זה עובד ובאמת יכול להיות שזה עניין ההתאמה. אבל אצלי זה לא. מה שכן עובד הכי הרבה והכי טוב מניסיוני זה מגבים מקוריים. אם הייתי יד 1 של הרכב אז הייתי רק מחליף את הסיליקון במגבים המקוריים ושלום על ישראל. ככה אתה מבטיח שתמיד יש לך את אותה איכות ניגוב. אם היצרן היה מביא לי מגב בדיוק כמו על רכב חדש אז כגם הייתי משלם 150 לזוג מגבים. בכיף. אבל אני צריך תמורה לתשלום ובמקרה של בוש אין כזו.  

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט, סביר מאוד שכן. 

זה גם אני מניח עניין של שימוש. אין מה לעשות, כשאני משתמש במגבים הרבה, וכשאני מקפיד לנקות אותם ולא לתת ללכלוך להתייבש עליהם הם מחזיקים יותר.

אבל בכנות, אני מתעצל ומעדיף להחליף פעם בשנה מאשר לנקות כל שבועיים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...