Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים משימוש בדיסני פלוס בישראל

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, bobi כתב:

עדכון: נראה שבעית השידור המקוטע נפתרת כאשר מורידים את הרזולוציה ל 720p קבוע

זה לא באמת פתרון בימינו.

במיוחד בתכנים החדשים שהאיכות שלהם מעולה!

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Liviur כתב:

פשש... הלוואי והיה פרוטוקול שמטפל בדיוק בבעיה הזו בוידאו ... נגיד hls .... או לא משנה איזה מהאלטרנטיבות עם h265 מבחינת הקידוד.

אם כבר פה זה עניין של CDN לא מוגדר נכון או מוגדר בקמצנות.

לולז. איך אומרים? פרוטוקול זה משהו שאמורים גם לממש...

בשביל 720p אני יכול להיעזר בספריית ה-dvd שלי. בחיאת אל זומזומיאדה. אפילו יש לה צליל רב ערוצי. אגב, אנקדוטה הזויה - כל סרטי הבלו ריי של דיסני הם zone free, הפוך לגמרי מגישת הגן סגור/נעול שהייתי מצפה מהם.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה אתם אומרים שאין סטרט אובר, אני נתקלתי כמה פעמים בסטרט אובר רנדומלי שבאמצע הצפייה הסרט פשוט מתחיל מהתחלה ללא מגע יד אדם.

• מצחיק 5

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי נרשמה מראש אך לא קיבלנו מייל עם ההנחה המדוברת . כבר ב 15/06 הצלחתי להוריד את האפליקציה בטלפונים שלנו ( אייפון 12 פרו מקס , פרו ואייפון 7 של הילד ) ועשיתי מנוי בעלות 400 שקל לשנה . בנוסף הצלחתי להוריד גם בטלויזיה LG את האפליקציה . מראש היה לי ברור שזה הולך להיות צולע מאוד לתקופה מסויימת . בטלפונים האפליקציה עבדה יפה מאוד כמעט מההתחלה , הוספנו משתמשים ושמות בעברית ובדקנו איזה תכנים העלו כבר . מצד שני בטלויזיה בהתחלה לא היה ניתן ליצור משתמש עם שם בעברית , הכל קרטע ברמה שלא ניתן להשתמש באפליקציה והילדים קצת התבאסו . יום למחרת כבר היה עדכון לאפליקציה בטלויזיה ששיפר קצת את חווית השימוש אבל האפליקציה עדיין צלעה . אתמול השתמשנו באפליקציה בטלויזיה יום שלם כמעט ומבחינתי לא היו בעיות שימוש מהותיות . מדי פעם בנגיעה בשלט בטעות נפתח הרקע השחור הזה שדיברו עליו פה אבל כשלוחצים על חץ עליון בשלט זה מסתדר וחוזר לסרט . בגדול הילדים מרוצים ואם זה מה שיתן לי שקט בנסיעות או בכל מקום בעצם אז שיהיה . מבחינת הודי לא הודי ממש לא מעניין אותי , כל עוד התכנים מגוונים ומלאים והכל בעברית שיהיה תאילנדי מצדי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאף אחד לא איכפת באיזו ארץ ישב המתכנת שעשה את האפליקציה. הבעיה היא שהשירות של ישראל הוא שירות נחות. בלי טריילרים, בלי סטארט אובר, בלי סראונד, בלי ששלטים של טלויזיות יודעים לפתוח את האפליקציה ובלי אפשרות להוריד אפליקציה למחשב האישי מהחנות של מיקרוסופט. אבל המחיר יותר גבוה מארה"ב ובלי האיכות של ארה"ב.
https://apps.microsoft.com/store/detail/disney/9NXQXXLFST89

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים של הולו. קצת הפתיע שיש את פאמ וטומי לא ציפיתי לעירום באפליקציה של דיסני.

בכל מקרה אם מלחמת הכוכבים, מארוול ואנימציה לא מדברים אליך, אז מן הסתם ברור ששירות של דיסני הוא לא בשבילך.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי בעיה עם מארוול (כנ״ל sw), הייתי צופה אדוק של הסרטים הראשונים. אבל אני חושב שבסרט ה-14 שחזר על אותן תבניות כבר מיציתי (והתבגרתי). כמה יש עכשיו? 40 and counting? ועוד יש גם סדרות מסתבר, כבר הפסקתי לעקוב.

חשבתי לתומי שיש שם עוד תוכן טיפה שונה, הרי לא האמנתי שייתכן שיש כל כך הרבה מנויים בעולם עם קצב גדילה משוגע כשכל מה שיש שם זה תכנים שלטעמי הם לילדים ומתבגרים, מסתבר שטעיתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.6.2022 בשעה 00:31, bobi כתב:

הפתעה יש גם תכנים מסויימים של הולו כמו פאם וטומי, The dropout, rebel, Dopesick ועוד..

הולו שייכת לדיסני (יחד עם עוד הרבה מאוד חברות בתחום המדיה כמו ESPN, ABC ועוד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Michael.R כתב:

לא יודע למה אתם אומרים שאין סטרט אובר, אני נתקלתי כמה פעמים בסטרט אובר רנדומלי שבאמצע הצפייה הסרט פשוט מתחיל מהתחלה ללא מגע יד אדם.

זה פיצ׳ר - התוכנה מזהה שיעמום טוטאלי ומתחילה מהתחלה למקרה ופיספסת משהו, גאוני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוגתי קיבלה כזה חצי שנה חינם. 

תודה על השרשור הזה שנדע לא לחדש. 

איזה ביזיון. אני ממש מקווה שכל המנויים יבינו את הבלוף ויבטלו. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת נסחפת. נכון לא עובד חלק כמו נטפליקס אבל שמיש לחלוטין.

על התוכן אפשר לנהל דיון, יש מי שלא מוצא יותר מידי מה לראות בנטפליקס ויש מי שלא מוצא בדיסני, אבל זה כבר עניין של טעם.

מבחר סרטים, גם למי שלא חובב דיסני/מרוול/מלחמת הכוכבים, יש לדעתי מבחר לא רע בכלל.

מבחר הסדרות מוגבל יותר למי שלא חובב  ^^ (השלישיה מעל).

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי בהתחלה שהשרשור הזה מוגזם. אתמול ניסיתי. תכנים באיכות 720P זה לא בר צפייה עבורי, לצערי. אני שם לב להבדל מיידית וזה מאוד פוגע לי באיכות החוויה. תקיעות זה גם מעצבן וקרה גם לנו באיכויות הגבוהות. אינטרנט סיבים 300 מגה, כל דבר טס, רק בהאפליקציה הזו לא. היא נחותה משמעותית מכל שירות סטרימינג אחר. 

לא בשבילי.

מי שאוהב את הסדרות, או רוצה להשתיק את הילדים שלו את לכמה שעות, לבריאות כמובן :) 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, אורי מ. כתב:

קצת נסחפת. נכון לא עובד חלק כמו נטפליקס אבל שמיש לחלוטין.

720p זה לא רק לא שמיש, זה פשוט לא ראוי לצפייה.

עברו הימים של לצפות בחומר מכווץ שאיזה אחיין הוריד בטורנט כדי לצפות במסך crt של מחשב עם יחס ניגודיות של 1:200.

לגבי התכנים - ההתלבטות שלי הייתה לגבי המשך איסוף בלו ריי של הסרטים הקלאסיים או חיסכון של מקום בבית בדמות "דמי שכירות". יושב על הגדר בינתיים, לאור הממצאים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין על מה אתם מדברים. רואה 720P בפלזמה העתיקה שלי ומעדיף את זה על כל ההיי דיפינישן...

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...