Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

4 ימים במינכן - המלצות?

Step
שימו לב! השרשור הזה בן 692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אנחנו זוג, 4 ימים מלאים נטו.

יש המלצות על איך לנצל את ארבעת הימים בצורה המיטבית? 

כמה ימים כדאי להקדיש לעיר עצמה? מה כדאי לעשות מחוץ לעיר?

האם במגבלת הימים, כדאי לשכור רכב לנסיעה מחוץ לעיר? או שרכבת תספיק? 

[אציין מראש, במוזאון במוו כבר ביקרתי]

תודה!

עריכה אחרונה על ידי Step

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מעניין אתכם?

בעיר יש מספיק תעסוקה ל-3-4 ימים,  התנהלות בעיר בתחב"צ בלבד.

לגבי שכירת רכב - כנראה שבטיול כזה הייתי מוותר. אפשר לשכור רכב ליום - יומיים, אבל המלצתי לא להתקרב אתו למרכז העיר. אפשר לבחור במלון בפריפריה, סמוך לכניסה לאוטובאהן. אם שוכרים רכב הייתי מנצל אותו לנסיעות לכיוון דרום מזרח (הציר המרכזי - לכיוון זלצבורג).

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול הכל מעניין, אבל כנראה מפאת חוסר הזמן נוותר על מוזאונים שבכיף שואבים חצי יום כל אחד.

כבר יש מלון, במרחק הליכה ממרכז העיר, ההצעה לרכב היא כמובן רק בשביל הנסיעה החוצה ולא להתניידות בתוך העיר (התחב"צ מעולה!).

להבנתי הדברים המעניינים שנמצאים יחסית קרוב לכאן ונגישים ברכבת הם neuschwanstein ואולי גם זלצבורג, השאלה היא האם הם שווים את הנסיעה הלוך-חזור של כ-5 שעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטירה המצועצעת לא ביקרתי (מזג אויר שהתהפך עלינו). 

זלצבורג מצריכה יומיים וסביבתה עוד כמה ימים. אין לך מה לבזבז עליה יום ממינכן. בכלל, אם סגרת מלון במרכז העיר השאר בה עלצבסיס תחב"צ, יש מספיק מה לראות. אין לי התוכנית שלי כי ביקרתי במינכן לפני 12-13 שנים, אבל התוכנית היתה עמוסה.

רק המוזיאון הגרמני (מדע וטכנולוגי) שווה מינימום יום ארוך. 

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@servus

תוכל לסייע?

אני ממליץ על סיור רגלי בשעות הערב ליד ה- Marienplatz

וכמובן טיול יום בגנים הסיניים עם ליטר בירה קרה בבירגרטן שליד הפגודה

בירות טובות יש בבירגרטן של אוגוסטינר, זו מבשלת הפולחן של תושבי מינכן.

אני אתן 2 המלצות לא מתוירות:

קרוב למוזיאון הגרמני שיושב על הנהר - כל המקומות החביבים ליד ה- Gärtnerplatz, אם אתה רוצה להסתובב ליד מקומיים

לא יודע כמה ידידותיים הם אם אתה מגיע כתייר ולא מלווה במקומי...

בנוסף יש שם ממש חוף ים בנהר (חפש Wittelsbacherbrücke, ממש מתחתיו תראה אנשים במים), אווירה טובה.

כל המקומות הנ"ל נגישים בתח"צ, חלקם ממש בתחנות עצמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבירגרטן ליד הפגודה אכן כיפי, אבל הגנים הם הגנים האנגלים, לא הסיניים. 

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, nitch כתב:

הבירגרטן ליד הפגודה אכן כיפי, אבל הגנים הם הגנים האנגלים, לא הסיניים. 

צודק כמובן, הגנים אנגליים, הפגודה היא שבסגנון סיני משהו, ולכן התבלבלתי. עברו כמה שנים...

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעושים במינכן , כשאין עבודה ואחרי שהיית במוזיאון BMW: 

שוכרים רכב ונוסעים לאלפים האוסטרים. 

חוזרים למינכן בשביל הטיסה חזרה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לעדכן,

יומיים וחצי טיולים בעיר - מרכז העיר, פארק אנגלי, פארק אולימפי, פארק נימפנברג, גן בוטני - הכל מעולה.

יום אחד - קניות וכו'.

יום אחד - deutsche museum - מצריך יותר מיום שלם בשביל לעבור את הכל כמו שצריך, וגם יש מיצגים בלי תרגום לאנגלית. סה"כ עדיין מעולה.

מוזאון במוו מאכזב לדעתי.

ציפיתי לראות יותר מכוניות מכל התקופות, אבל זה הרגיש שכל הפוקוס היה על שנות ה70-80, וגם מהשנים האלו אפשר היה להציג יותר.

ולגבי האלפים, מקווה להספיק בביקור הבא, לגמרי חובה מבחינתי.

מודה לכולם!

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שנהנית. ואפילו בעיר עצמה יש לא מעט אתרים נוספים שיכוליל למלא עוד כמה ימים. מאולפני הקולנוע דרך האליאנץ ועד אתרי ניסטוריה יהודית.

האלפים? לא 4 ימים. צריך 4 טיולים (לפחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Step כתב:

יום אחד - deutsche museum - מצריך יותר מיום שלם בשביל לעבור את הכל כמו שצריך, וגם יש מיצגים בלי תרגום לאנגלית. סה"כ עדיין מעולה.

אחד המקומות האהובים עלי במינכן.

התלבטתי אם להמליץ אבל אמרת שאתה לא מעוניין במוזיאונים אז נמנעתי.

הייתי שם פעמיים, יום שלם בכל פעם, ובכל פעם יצאתי עם טעם של עוד

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותחדוב על כך שיש להם עוד סניף או שניים, במקומות אחרים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...