Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת אסם ואיתה עוד חברות תעלה מחירים של מאות מוצרים

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, sperial כתב:

לגבי פסטות - זאת שיודעת, וגם מבשלת, וגם שולטת במחירים, מדווחת על פסטות איטלקיות לא רעות שנמכרות במחירים נוחים כמותגי בית של הרשתות השונות.

צרכן מצוי לא מבין על מה אתה מדבר :D

בשנים האחרונות יש שיפור,אבל עדיין לא כמו בחו"ל,העמך מכיר מותג,לא יסתכל מי היצרן,שלפעמים מאותו קו ייצור יורד שניהם !
אני בכוונה נתתי דוגמאות של מותגי פרימיום,שהמחיר שלהם בהחלט סבירים,אחרי שינוע,ונתקע בנמלים יותר מדי זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 276
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, yuvk כתב:

רק הנחה סבירה ששינוע לארה"ב (ואז שינוע בתוך ארה"ב) יהיה יקר משמעותית משינוע בישראל הקטנה.

השאלה היא מי משלם את זה, לא כמה זה עולה.

בהחלט יכול להיות שמשווק גדול בארה"ב משלם פחות פר יחידה מאסם בארץ.

לפני 3 שעות, yuvk כתב:

תרון לגודל יש במידה מסויימת, במיוחד אם אותה פעולה נעשית על כמות גדולה יותר של פריטים. אם אתה שוכר מטוס או אוניה, זה יותר זול (פר פריט) מלשלוח מכולה בודדת. להפיץ במרחבים העצומים של ארה"ב (בהשוואה לישראל הקטנה והמרוכזת) זה לא יתרון לגודל. 

אנחנו לא יודעים אם יש במבה בנוואדה וכמה זה עולה שם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה יש בנבאדה, אבל לפני כעשור נסעתי ב-BART בסן פרנסיסקו ומולי ישבה אשה (בתלבושת מוסלמית מסורתית), שהאכילה ילד בבמבה מקורית של אוסם (עד כמה שאני זוכר את האריזה - אני זוכר את זה כי די נדהמתי).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, קיורטוש אוטומוטיב כתב:

בשנים האחרונות יש שיפור,אבל עדיין לא כמו בחו"ל,העמך מכיר מותג,לא יסתכל מי היצרן,שלפעמים מאותו קו ייצור יורד שניהם !

שופרסל, זכורים לי מהראש לפחות 5 מוצרים שהם תחת המותג "שופרסל", וכשבודקים את היצרן, זה אותו יצרן של המוצר מצד ימין של המדף ממותג אחר, אבל המחיר כמובן, פער של 10-20% במקרה הטוב. מסתכל על זה ושואל את עצמי מי הם האנשים שקונים את אותו מוצר בדיוק במחיר יותר גבוה, כי...????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, sperial כתב:

את התרבות של אכילה יומיומית במסעדות אני לא מצליח להבין.

להבין בטוח אי אפשר,שתבין אני ממש לא קמצן,אני בעד לשלם עבור איכות/טעם,המוטו שלי לקנות מוצרי פרימיום במחירים סבירים,באוכל לא מחפש את הכי זול,ואני מסתכל על רכיבים,מה אני מכניס לפה של הילדים שלי.התברכנו שיש עזרה לבישול ביתי,הפרודוקטים אלי,ובכל זאת כל כמה זמן נקפוץ למסעדות,כי זה מעבר לעלות מנה !
עובדתית הרבה צעירים עובדים בעבודות בשכר מינימום,פותחים את הבוקר עם ג'אנק של ארומה/בסגנון....עוד ג'אנק בצהריים + קופסת סיגריה + דלק לרכב.....בסוף היום הוציא יותר ממה שמכניס

בקיצור,כל אחד אחראי להתנהג כלכלית כמו שבאה לו,ממש לא כותב בקטע שיפוטית...אבל כל הפסטיבל של "דמעות תנין" של יקר לנו,בו זמנית הכל מפוצץ אנשים צורכים בלי הכרה בכל מחיר זה מזמן לא מזיז לי,קצת פתטי להמשיך להתנהג אותו דבר ולצפות לתוצאות שונות....ואת דעתי בקשר ליכולת "מרד צרכני" של חילונים .....נו באמת :rofl: 

לפני 2 דקות, Blaz00r כתב:

...שואל את עצמי מי הם האנשים שקונים את אותו מוצר בדיוק במחיר יותר גבוה, כי...????

הרוב אפילו לא מגיעים לקרוא מי היצרן,ומכירים רק "מותג".
אני לא אומר שהכל אותו דבר,אבל לפחות פעם אחד תנסה,רובם אפילו לא יגיעו לזה,וזה החילוני המצוי שאומר מה זה עוד 2-3 ש"ח,למי יש כח,ולצערי האחרים בגלל אי יכולת יחפשו את הכי זול,כי כל שקל חשוב להם.
כי באמת לפעמים יש הבדלים מבחינת מתכונת,טעם מקומי של המדינה אם אתה מחפש מותג בינלאומי.....אבל פה כבר גלשנו יותר מדי,כמו שאמרתי,כל אחד שיקנה מה שנוח לו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדבר אתי על מוצרי פרימיום... היום העפתי ספה של נאטוצי שעלתה לפני 8 שנים לא פחות מ- 15,000 ש"ח (היום כנראה היתה עולה כפליים). אז חשבתי שמדובר במוצר איכותי לשנים רבות. מילא שהעור נשחק, אבל השלד נשבר ברמה שכבר אי אפשר היה לשבת עליה. 

עכשיו הלכתי לקיצוניות השניה - ספה מתוצרת מקומית שהיתה בתצוגה. לפחות יכאב פחות גם אם תוחלף בעוד 4 שנים.

לגבי מסעדות - אתה לא קונה מנה אלא חוויה. אלי, אישית, זה לא מדבר - אבל, כמו בהרבה מוצרים, יש איזה ערך מוסף שאי אפשר לכמת בכמה עולה קילו בשר. ואלה דברים אישיים. אבל לשבת כל יום באותה "ארומה" ולשתות את אותו קפה - זו לא חוויה, זו עצלות וחוסר מודעות, במיוחד אם אתה צריך להסיט את המשאבים מצרכים אחרים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, sperial כתב:

אל תדבר אתי על מוצרי פרימיום... היום העפתי ספה של נאטוצי שעלתה לפני 8 שנים לא פחות מ- 15,000 ש"ח (היום כנראה היתה עולה כפליים). אז חשבתי שמדובר במוצר איכותי לשנים רבות. מילא שהעור נשחק, אבל השלד נשבר ברמה שכבר אי אפשר היה לשבת עליה. 

אבל אני מדבר על אוכל !!! מה קשר למוצרי צריכה אחרים,שם צריך הבנה נוספת כדי להבין איפה אתה משלם על המוצר,ואיפה זה כבר עבור פרסומת/מותג/שופוני !!
ואין דבר כזה תוצרת מקומית,הרוב המוחלט זה מהשטחים.
באוכל פשוט מסתכלים על רכיבים,שאשכרה אתה קונה מוצר שמכיל את מה שאתה רוצה....ולא בטעם של...או קיים בפרומיל קטן וכל היתר תוספים כימיקלים.
קח שניצלים,שזה קיים אצלי בתור חירום לזרוק לאייר פריי, בפרימיום יהיה לך לפחות 55-60% בשר,ביתר לרוב 20-30%,על זה אני מדבר !

לגבי מסעדות - אתה לא קונה מנה אלא חוויה. אלי, אישית, זה לא מדבר - אבל, כמו בהרבה מוצרים, יש איזה ערך מוסף שאי אפשר לכמת בכמה עולה קילו בשר. ואלה דברים אישיים.

לכן כתבתי שזה משהו אישי,וכל אחד מגדיר חוויה אישית שונה.

.... אבל לשבת כל יום באותה "ארומה" ולשתות את אותו קפה - זו לא חוויה, זו עצלות וחוסר מודעות, במיוחד אם אתה צריך להסיט את המשאבים מצרכים אחרים.

פה אתה כבר שופט.אני רק תיארתי,זה מה שקורה בפועל.ואני לא חושב שאנשים האלו עושים את זה בקטע של חוויה,פשוט הרגל,עצלנות או אלוהים יודע מה,רק שלא י**ן לי את השכל אחר כך שאין לו כסף,והמדינה הזאת יקרה לו,טייקונים אכלו לי שתו לי,כי שום בית קפה לא ישרוד ביום שהאנשים יפסיקו לקנות שם....להזכיר לך שפאקינג קופיקס לא שברה אותם,אלה ההפך?
אתה עוד לא קולט שבאמת המצב בארץ בסדר גמור,וזה ספורט לאומי להתבכיין בפייסוש/פורומים,העיקר לפרוק ?!?

עריכה אחרונה על ידי קיורטוש אוטומוטיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, yuvk כתב:

לשאלת המחיר לצרכן, לא משנה מי בשרשרת משלם את זה.

הדיון הוא סביב החזירות לא סביב המחיר לצרכן.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, falou כתב:

השאלה היא מי משלם את זה, לא כמה זה עולה.

בהחלט יכול להיות שמשווק גדול בארה"ב משלם פחות פר יחידה מאסם בארץ.

אנחנו לא יודעים אם יש במבה בנוואדה וכמה זה עולה שם.

גרתי 3 שנים בלאס וגאס. יש שם במבה 😀. כמו פה, המחיר תלוי במיקום החנות. במבה בואדי ניסנאס עולה פחות מבשופרסל חורב. הילדים שלי גדלו לגודל רגיל בלי במבה.

לגבי פסטה, לא בטוח שרובנו היה מצליח להבחין בין מוצרי ״פרימיום״ במבחני טעימה. בקשר לאוסם זה לא בעיה להחרים. יש שפע מוצרים מתחרים. אישית, אני לא קונה מוצרים מטורקיה. אני אחרים אותם לפני שאחרים כל טייקון מקומי. כרגע טורקיה היא מדינת אויב, ואני לא אממן מי שמממן בכספי את חמאס ואגודות ״צדקה״ בירושלים. ליגורי, ברילה או רומו (יקרררר), ושם אני אממן עושק אחר (דיפלומט, יוניליוור או דומיהם).

בגדול, אי אפשר להימנע מלקנות מאחד מאלה והריכוזית לא מאפשרת מלחמה יעילה. ה״פתרון״ שלי הוא גם יותר בריא וגם יותר זול. לבשל ולהכין ככל הניתן מחומרי גלם. אין לי זמן (למרות המכשיר 😀) להכין פסטה, אבל מזון מעובד (עוף טוב, טבעול וכו׳) וחטיפים לא נכנסים אלי הביתה

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה חלק מהחברות שמעלות מחירים: רולדין, קפה קפה, ברגר קינג, פאפא ג'ונס, ארקפה, גולדה, ג'פניקה, מקדונלד'ס ודלי קרים.

אלה לא מעלות (בינתיים לפחות):  אגאדיר, בורגראנץ, מוזס, בורגר סלון, סוסו אנד סאנס, פיצה האט, דומינו'ס פיצה, אלדו, לג'נדה, בן & ג'ריס, קיוטו.

אם נקטין את הקניות ברשתות האלה - אולי זה יזיז להם

• רעיון טוב! 2

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכל אחד יעשה מה שהוא חושב לנכון, אני לא נכנס לכיס של אף אחד. ואם כוס קפה עלתה 8 ועכשיו 10 אז באחזוים זה לא מעט. 

ארומה ישראל מעלה מחירים: אין יותר קפוצ'ינו ב-8 שקלים (ynet.co.il)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, falou כתב:

להחרים רשת כי העלו את המחיר בשקל?

כאשר מחירי הסחורות וההובלות היו בשפל לפני הקורונה הורידו לך מחירים בשקל ?

התגובה שלך היא דוגמא לאדישות של הישראלים אשר פותחים ארנק ולא מפסיקים לשלם במקום להחרים את האירגונים החזירים בישראל. 

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגישה כזו היא בדיוק הסיבה ש "משתינים" על הלקוחות הישראלים, ככה יעלו כל תקופה בשקל שניים

הדולר והאירו בשפל של כל הזמנים - איך יכול להיות שהכל רק מתייקר???

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...