Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת אסם ואיתה עוד חברות תעלה מחירים של מאות מוצרים

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 25 דקות, Michazzz כתב:

וגישה כזו היא בדיוק הסיבה ש "משתינים" על הלקוחות הישראלים, ככה יעלו כל תקופה בשקל שניים

הדולר והאירו בשפל של כל הזמנים - איך יכול להיות שהכל רק מתייקר???

קוראים לזה מונופולים בכל תחומי החיים שלנו, יבואנים בלעדים אשר מונעים יבוא מקביל של מוצרי מזון , קוסמטיקה , טואלטיקה ועוד..., והגרוע ביותר ציבור אדיש שפותח את הכיס ואינו טורח כלל לשנות את הרגלי הקניה שלו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 276
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם היבואן שמעלה מחירים הוא גם אחד שהוריד מחירים מתי שהיה צריך אז זה לא בעיה, אבל מי שרק מעלה בכל הזדמנות גם כאשר יכל להוריד זה משהו אחר.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Michazzz כתב:

רולדין, קפה קפה, ברגר קינג, פאפא ג'ונס, ארקפה, גולדה, ג'פניקה, מקדונלד'ס ודלי קרים.

מצד אחד, עליית מחירים של שקל-2 בעושק ההזוי ששמו בתי קפה בישראל זה לא מה שאמור לשנות, מצד שני- אם יש סיבה נוספת שאולי תגרום לאנשים להפסיק לשתף פעולה עם זה, כן ייטב.

למען האמת כל הרשימה הזו לא תחסר לי בכלל. לא חסרים מקומות טובים יותר שגם מציעים מחירים מעט שפויים יותר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Michazzz כתב:

וגישה כזו היא בדיוק הסיבה ש "משתינים" על הלקוחות הישראלים, ככה יעלו כל תקופה בשקל שניים

הדולר והאירו בשפל של כל הזמנים - איך יכול להיות שהכל רק מתייקר???

למה משתינים ?!?!?
תפקידו של כל עסק זה למקסם רווחים,ואם יש קהל לקוחות שקונה בכל מחיר,למה שיפסיקו לעלות מחירים כל הזמן ??
חכו עוד מעט זה גם יגיע,אחרי סיום "סימפוניה" עלויות שהתייקרו בגלל שרשרת אספקה פגומה/נמלים לא יעילים/ריכוזיות יתר,יגיע "סימפוניה" לצורך לעלות שכר,כי לא יהיה מי שיעבוד בעבודות כאלו,כי גם במשכורת ממוצע (לא לדבר על מינימום) לא גומרים את החודש רוב האנשים.
אתם מתעסקים בשטויות....הכל מתנקז לנדל"ן ובירוקרטיה שעולה הרבה כסף !!!!
הדיסוננס הזה,לכולם מאוד טבעי שנדל"ן יעלה כל שנה במספרים דו ספרתיים,שכל בית קופסת גפרורים צריך לעלות בין 1.5-2.5 מיליון ש"ח....אבל מנגד בוכים כאשר מעלים לכם מוצרי מותרות בכמה שקלים זה פתטי,ברוב התמחור של מוצרים,החלק הגדול זה עלויות תקורה/תפעוליות/עבודה !!!

למודי ניסיון של מחאה על יוקר המחייה/מגורים התמסמס למחאת קוטג'...כמו שכבר כתבתי לא פעם,היום לכוווווולם נוח להרגיש עשיר על הנייר,השווי של הדירה שלך רק עולה ושוק ההון טס למעלה,כי כל הכסף הזול צריך לזרום לאנשהו.....זה כבר לא בר תיקון,אין שום אווירת מיתון,הכל מהונדס מלאכותית....עד שנקרוס אל תוך עצמנו ויעשו "איפוס" כואב למערכת הפיננסית,שכרגיל ה"עמך" ישלם את המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, CX25GTI כתב:

כאשר מחירי הסחורות וההובלות היו בשפל לפני הקורונה הורידו לך מחירים בשקל ?

התגובה שלך היא דוגמא לאדישות של הישראלים אשר פותחים ארנק ולא מפסיקים לשלם במקום להחרים את האירגונים החזירים בישראל. 

אני אכן אדיש להעלאה של שקל. זה לא קשור לישראליות, זה קשור לפרופורציות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי הנדל"ן לא קשורים לנושא כרגע, אנשים כבר מבינים שייאלצו לגור בשכירות כל החיים. כרגע אנשים צריכים לקנות בסופר ולגדל ילדים, במצב כזה שהכל מתייקר ואף פעם לא מוזל - יש בעיה והאדישות פה חוגגת. אני מחרים ומקווה שגם מי שחשוב לו שהמצב ישתנה יעשה כך. 

קבלו עוד כותרת מלפני שעה:

בדיקת TheMarker | יריית פתיחה? המחירים ברשתות המזון קפצו - עוד לפני ההתייקרויות הרשמיות

סל הכולל עשרות מוצרי מזון פופולריים - של אסם־נסטלה, תנובה, סוגת ועוד - התייקר ברשתות בעד 8% בתוך שבועיים ■ העלייה נובעת בעיקר מביטול מבצעים והחלפתם לכאלה פחות אטרקטיביים ■ אם הצרכנים ימשיכו לשתוק - גל העליות צפוי להתגבר

אז כן גם עליה של שקלים בודדים לכל מוצר תשפיע די הרבה בסוף החודש

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 28.12.2021 בשעה 22:01, Blaz00r כתב:

לא זוכר שקניתי מוצר של אסם בלפחות 3 שנים האחרונות, איזה מוצרים כבר יש להם (מלבד במבה) שאי אפשר לקנות ממותג/סוג אחר?

אפילו במבה יש של חברות אחרות.

לפני שעתיים, Michazzz כתב:

אלה חלק מהחברות שמעלות מחירים: רולדין, קפה קפה, ברגר קינג, פאפא ג'ונס, ארקפה, גולדה, ג'פניקה, מקדונלד'ס ודלי קרים.

אלה לא מעלות (בינתיים לפחות):  אגאדיר, בורגראנץ, מוזס, בורגר סלון, סוסו אנד סאנס, פיצה האט, דומינו'ס פיצה, אלדו, לג'נדה, בן & ג'ריס, קיוטו.

אם נקטין את הקניות ברשתות האלה - אולי זה יזיז להם

יקר מדי, לא רוצה אז אל תקנה. אבל אם בכל זאת קנית, על מה אתה מתלונן?

זה לא מתייחס אישית אליך כמובן...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Michazzz כתב:

מחירי הנדל"ן לא קשורים לנושא כרגע, אנשים כבר מבינים שייאלצו לגור בשכירות כל החיים. כרגע אנשים צריכים לקנות בסופר ולגדל ילדים, במצב כזה שהכל מתייקר ואף פעם לא מוזל - יש בעיה והאדישות פה חוגגת. אני מחרים ומקווה שגם מי שחשוב לו שהמצב ישתנה יעשה כך. 

אז אתה לא מבין כלום בכלכלה,איך דברים שזורים אחד בתוך השני,אבל בהצלחה בניסיון להעיר "מרד צרכני" שלא הייתי שם שקל על הצלחתו :mm_nah:

אתה רואה אווירת מיתון מסביבתך ? 2021 נגמרה "באורגית קניה" אחד גדולה,נשברו בהרבה סגמנטים שיא של כל הזמנים...כל עוד הכסף זול,החגיגה תימשך...עד ש...
וכל כמה זמן יהיה "פסטיבל" של בדיקת/השוואת מחירים,עד כמה יקר לחיות פה אם אתה לא "צרכן נבון",איזה "חזירות"...אני אישית לא מתלונן,טוב לי,ולמדתי איך להעביר שליטה לידיי,ולהפסיק לקטר כל היום אכלו לי,שתו לי....יש פתרון להרוב,רק שנהיה בריאים.

עריכה אחרונה על ידי קיורטוש אוטומוטיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, falou כתב:

אני אכן אדיש להעלאה של שקל. זה לא קשור לישראליות, זה קשור לפרופורציות.

פרופורציות ?

אתה באמת רוצה לדבר על פרופורציות ?

על העובדה שאתה משלם כפול על רכבים ?

על העובדה שאתה משלם כפול על פסטה מבאירופה?

על העובדה שאתה משלם פי שלוש ויותר על גלידה מבאירופה ?

על העובדה שאתה משלם פי שתים ויותר על קוסמטיקה בארץ ?

על העובדה שמחירי הפירות והירקות בארץ זהים ואף יקרים יותר מבאירופה ?

על העובדה שאתה משלם 28 שקל על אננס שעולה 2 אירו ?

ויש עוד עשרות דוגמאות ליוקר המחיה אבל זה נתקל בקיר של אדישות ישראלית טיפוסית כי הרי אתה לוקח דברים בפרופורציה ....

להיות פראייר זה לא פרופורציה חבוב.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+ נושא הפורום: מחירי חלפים מנופחים בצורה לא הגיונית!

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, CX25GTI כתב:

פרופורציות ?

אתה באמת רוצה לדבר על פרופורציות ?

על העובדה שאתה משלם כפול על רכבים ?
+חלקי חילוף,זה בגלל המיסוי הפסיכי של המדינה,מה לעשות שזה חלק רציני מהתקציב של המדינה (מצ"ב גרף ),לכן כל הכבוד שגם ברמת מיסוי כזה היבואנים מצליחים להרוויח מעל הממוצע מול עמיתיהם בעולם (כמובן תעודת עניות לצרכן הישראלי)

על העובדה שאתה משלם כפול על פסטה מבאירופה?
ממש לא נכון,ביבוא פרללי המחיר בארץ לפעמים יותר זול מאירופה,מי שיודע לקנות נכון 

זה כבר מותרות,והמגוון כל כך גדול,ואני לא בטוח שזה הפער בכל מקרה

על העובדה שאתה משלם פי שתים ויותר על קוסמטיקה בארץ ?

בגלל זה קונים רק מחו"ל,או בזמן מבצעי כסאח ברשתות

על העובדה שמחירי הפירות והירקות בארץ זהים ואף יקרים יותר מבאירופה ?

ברור,המתווכים צוחקים כל הדרך אל הבנק!

על העובדה שאתה משלם 28 שקל על אננס שעולה 2 אירו ?

בגלל ניסיון כשל לשמור על גידול מקומי,מכס מפלצתי איסור יבוא חופשי שמוסבר פה
"...על פי הדו"ח, יחידת אננס שנמכרה ב-2020 ב-40-30 שקל, עלתה ליבואנים רק כ-3.20 שקלים בממוצע בחו"ל. לכך הצטרפו עלויות הטסה בסך 5.40 שקלים, מכס בסך כ-4.30-2.20 שקלים, ועלויות טיפול במזיקים בסך כ-35 אגורות. הרווח שנותר ליבואנים ולמשווקים היה כ-29-17 שקל..."
https://www.themarker.com/news/.premium-1.9817907

2022-01-06_10-14-43.thumb.png.b6c64338d631f6d5f0dcd0160552edec.png

זה דו"ח של 2019,כבר עברנו מזמן את 50 מיליארד הכנסות מהענף הזה !!!

עריכה אחרונה על ידי קיורטוש אוטומוטיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, CX25GTI כתב:

בתור שמנדריק חובב גלידה אני יכול להגיד לך שזה פשוט לא נכון.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

בתור שמנדריק חובב גלידה אני יכול להגיד לך שזה פשוט לא נכון.

בתור אחד שנוסע באירופה הרבה מאוד במסגרת העבודה שלי , סקופ עולה בין אירו ל אירו וחצי , בפעם האחרונה שנשדדתי בגולדה שלמתי 24 שקל ל2 כדורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, CX25GTI כתב:

בתור אחד שנוסע באירופה הרבה מאוד במסגרת העבודה שלי , סקופ עולה בין אירו ל אירו וחצי , בפעם האחרונה שנשדדתי בגולדה שלמתי 24 שקל ל2 כדורים.

https://www.eissalon.co.il/online-ordering

אחד הטובים. בפעם האחרונה שהייתי אצלם (לא מזמן) עלה 6-7 ש"ח לכדור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אינה מעלים מחירים. 

מהפכה על המדפים בסופרמרקטים: אלו המוצרים הבאים שיתייקרו משמעותית

אחרי מוצרי אסם, דיפלומט, קוקה קולה ועוד, גם מחירי הפסטות של מוצרי ברילה בדרך לזנק משמעותית ב-12% וההתייקרות מצטרפת להתייקרות של משקאות טמפו.

https://www.ice.co.il/consumerism/news/article/841502

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...