Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות

car for me
שימו לב! השרשור הזה בן 927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אנחנו רוצים לרכוש רכב 7 מקומות.

רציתי לדעת מה מומלץ יותר,

התקציב עד 130 אלף שח.

חשבנו על סקודה קודיאק או מיצובישי אאוטלנדר.

אנחנו מתכננים להחזיק את הרכב הרבה שנים ומקווים לראות מוסך כמה שפחות.

האם יש המלצה או עדיפות לאחד משני הרכבים לאורך זמן או אולי רכב אחר שלא חשבנו עליו.

בנוסף, האם אתם חושבים שעדיף בכלל לרכוש רכב חדש מהחברה עצמה (אמנם חורג מהתקציב אבל אולי לטווח הארוך זה יותר משתלם?)

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להרבה שנים וכמה שפחות לראות מוסך - הייתי קונה אאוטלנדר משומש ( במידה וג'יפון חובה ).

לא ג'יפון - הייתי קונה טויוטה פריוס פלוס היברידית.

הדגמים החדשים חורגים מהתקציב בצורה משמעותית. אאוטלנדר החדש איכותי יותר מהדגם הקודם, אבל הוא התייקר מאוד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, TomerLL כתב:

כמה נוסעים בפועל יהיו ברכב? 

מה גילאי הילדים? 

נסועה שנתית צפויה? 

כולם ילדים קטנים (2 מבוגרים + 4 ילדים קטנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוטלנדר רכב בסיסי ודי מיושן אבל אמין מאוד וכמו רוב רכבי ה-7 מקומות מבוקש מאוד כיד 2. 

הסקודה כרכב עדיף פי כמה מהאאוטלנדר רק החיסרון שלאורך זמן כנראה יסבול יותר מבעיות אמינות. 

כפי שוולאד כתב הפריוס+ מאוד מוצלחת רק שזה לא גיפון אם זה משהו שחשוב, שווה לבדוק גם את הפיגו 5008.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.10.2021 בשעה 15:28, car for me כתב:

שלום, אנחנו רוצים לרכוש רכב 7 מקומות.

רציתי לדעת מה מומלץ יותר,

התקציב עד 130 אלף שח.

חשבנו על סקודה קודיאק או מיצובישי אאוטלנדר.

אנחנו מתכננים להחזיק את הרכב הרבה שנים ומקווים לראות מוסך כמה שפחות.

האם יש המלצה או עדיפות לאחד משני הרכבים לאורך זמן או אולי רכב אחר שלא חשבנו עליו.

בנוסף, האם אתם חושבים שעדיף בכלל לרכוש רכב חדש מהחברה עצמה (אמנם חורג מהתקציב אבל אולי לטווח הארוך זה יותר משתלם?)

תודה מראש

כאחד שנמצא בשוק כבר חודשיים אגיד ככה:
1- קודיאק לא ממש בתקציב הזה.
2-  חפש 5008 של פיג'ו לדעתי.
3- השוק פסיכי לגמרי , אם יש לך אפשרות לחכות תחכה.
4- אם חייב לרכוש  ואין לך קשרים או יכולת מיוחדת לבדוק רכב, כדאי בשוק של היום לשלם קצת למומחה שיחפש לך

5- מישהו אמר פריוס פלוס , אבל השוק שלה נהיה פסיככי לחלוטין , אם אתה חושב על זה , לא לחפש לפני שאתה מבין את כל ההשלכות לגבי סוללה היברידית ואחריות שלה.
6- באופן כללי כדאי גם לעבוד צמוד עם מחירון ולהבין מה הפער בין מה שמבקשים ממך ממחיר מחירון , כמו שאמרו לי , אם יום אחד הרכב ילך וקבל עליו רק מחירון , או בהבנה שמתי שהוא גם תמכור אותו , צריך לשקול טוב מול הדרישות של אנשים.

עריכה אחרונה על ידי shlomiyan4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה השלכות כבר יש לסוללה? כשנגמרת האחריות מבטחים בטויוטה ונוסעים בראש שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.10.2021 בשעה 20:58, daniel204 כתב:

אאוטלנדר רכב בסיסי ודי מיושן אבל אמין מאוד וכמו רוב רכבי ה-7 מקומות מבוקש מאוד כיד 2. 

הסקודה כרכב עדיף פי כמה מהאאוטלנדר רק החיסרון שלאורך זמן כנראה יסבול יותר מבעיות אמינות. 

כפי שוולאד כתב הפריוס+ מאוד מוצלחת רק שזה לא גיפון אם זה משהו שחשוב, שווה לבדוק גם את הפיגו 5008.

אני חושב שאאוטלנדר היא טעות, אם מה שמעניין אותך ברכישת רכב היא היכולת למכור אותו בסוף תקופה אז אאוטלנדר מתאים לך,

בסיסי מיושן,  הכוונה מנוע ישן רועש שותה דלק שמשודך לתיבה רציפה מרעישה שפוגעת ביכולת שגם ככה מאד קטנה של המנוע,

קיץ בישראל? אין פתחי מיזוג מאחורה, מרחב פנימי קטן יחסית למתחרות בקטגוריה.

את הסקודה אני לא מכיר אבל מכיר את ה5008 ומכיר מצויין את הסיטראן פיקאסו 7 מקומות , בתקציב שלך חושב ששווה לבדוק גם את הסיטרואן,

אז נכון אולי בעוד כמה שנים לא "תעיף" אותה כמו את האאטלנדר אבל בשנים שהיא תיהיה אצלך אתם תהנו מכל רגע שתשתמשו בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.10.2021 בשעה 15:41, ZUKA כתב:

קיץ בישראל? אין פתחי מיזוג מאחורה, מרחב פנימי קטן יחסית למתחרות בקטגוריה.

תרשה לי לתקן אותך, מ2018 יש פתחי מיזוג מאחור. 

המרווח מאחור צפוף אבל לא שונה מהמתחרות בקטגוריה ועדיף על אקסטרייל, פריוס+ ועוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עדיף במיצובישי על פריוס פלוס? השורה השלישית אולי כן, אבל השורה השניה בטויוטה בפירוש מתאימה יותר ל 3 נוסעים ( או כסאות בטיחות של ילדים ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור על השרשור תקרא את התגובה שלי למעלה, תראה שאני לא ממליץ על אאוטלנדר, דווקא כן המלצתי על הפריוס+

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...