Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפת רכב עם ONR

שימו לב! השרשור הזה בן 881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, nikitales כתב:

אי אפשר להקציף ONR בשל תכונותיו.

טוב שירדת מהרעיון של prewash , כי השמפוים האלו הם בעלי PH גבוה וחייבים לשטוף אותם טוב מהרכב (מצריך גם שטיפה ידנית לניטרול), אחרת  זה אלול להשפיע לרעה על פח הרכב. 

ירדתי מהרעיון של שטיפה מלאה בONR אבל אני עדיין שוקל להשתמש בONR כPre-wash ולאחר מכן לשטוף בצורה הרגילה.

הרי ONR מצויין לפירוק הלכלוך מהרכב ולאחר מכן כשאשטוף בשיטה האגרסיבית (דלי כפפה וגרניק) אסיר את שאר הלכלוך שלא ירד עדיין.

נשמע לי ששטיפה כזאת מטיבה מאוד עם הפח של הרכב כי עוד לפני השימוש עם הכפפה רוב הלכלוך כבר ירד מהרכב.

אני מפספס משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ONR בא כמענה למקומות שאסור לשטוף את הרכב בחוץ בגלל הגבלות מים וכדומה.

אני שוטף פעם בשבוע עם ONR, שואב עם מרסס גנרי מהדלי ומרסס עם ONR לפני המעבר עם הספוג, אם הרכב ממש מלוכלך אז אתה יכול לשטוף אותו לפני להוריד את רוב הלכלוכים או לבצע ריסוס של APC, לשטוף את החומר ואז לעבור עם ONR.

מעבר לזה אתה יכול לדלל בבקבוק ולהשתמש לניקוי חלונות או ניקוי לשלשת ציפורים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...