Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לרכישת רכב יד 2 לזוג מבוגרים

מירי ס
שימו לב! השרשור הזה בן 936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

ראינו פיג'ו 2008 שנת 2019 נפח 1.2 110 כ"ס שתאריך הייצור שלו 3/2018  ואנחנו מתלבטים לגביו בגלל הבעיה עם רצועת התזמון. בעלי התלהב מהרכב בגלל הנוחות בסביבת הנהג והנוחות בנהיגה.

נשמח לקבל המלצות לרכבים אחרים בתקציב של כ-80,000 ש"ח.

הרכב מיועד לנסיעה מהוד השרון לפ"ת ולתל אביב , נסיעות עירוניות ובשבתות נסיעות לטיולים

לזוג מבוגרים.

תודה על העזרה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לדעת איזו רצועה יש.

אפשר למען ראש שקט לבדוק במוסך.

לגבי המלצה לעוד רכבים, אתם מחפשים גיפון קטן או פתוחים לעוד קטגוריות?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, yulianx כתב:

קשה לדעת איזו רצועה יש.

אפשר למען ראש שקט לבדוק במוסך.

לגבי המלצה לעוד רכבים, אתם מחפשים גיפון קטן או פתוחים לעוד קטגוריות?

אנחנו פתוחים לעוד קטגוריות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בכזה תקתיב לרכוש שברולט ספארק חדשה, ביצועים לא רעים, אבזור טוב, וחדשה מה שאומר שתהיה אמינה.

סוזוקי איגניס, גבוה יותר מה שמאפשר כניסה קלה יותר, נוחה, אמינה וחסכונית. מושבים מאוד נוחים עם

תמיכה טובה.

סיטרואן c3 ברמת אבזור גבוה shine pk, זריזה יותר, נוחה ובטיחותית יותר.

קשה למצוא אבל קקטוס גם אופציה טובה, מושבים נוחים יותר עם איכות חומרים עדיפה, מנוע וגיר דומים לc3.

הונדה גאז, מרווחת, אמינה וחסכונית, פחות חזקה, לי המושב היה קשיח אבל נוחות זה משהו אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.9.2021 בשעה 08:46, yulianx כתב:

אפשר בכזה תקתיב לרכוש שברולט ספארק חדשה, ביצועים לא רעים, אבזור טוב, וחדשה מה שאומר שתהיה אמינה.

סוזוקי איגניס, גבוה יותר מה שמאפשר כניסה קלה יותר, נוחה, אמינה וחסכונית. מושבים מאוד נוחים עם

תמיכה טובה.

סיטרואן c3 ברמת אבזור גבוה shine pk, זריזה יותר, נוחה ובטיחותית יותר.

קשה למצוא אבל קקטוס גם אופציה טובה, מושבים נוחים יותר עם איכות חומרים עדיפה, מנוע וגיר דומים לc3.

הונדה גאז, מרווחת, אמינה וחסכונית, פחות חזקה, לי המושב היה קשיח אבל נוחות זה משהו אישי.

האם ל-CITROEN C3 אין את אותה בעיה עם רצועת התזמון כמו בפיג'ו 2008?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי קונה בלב שקט, גם את ה 208 וגם את ה C3, ועל מנת להסיר חשש, מחליף רצועה במסגרת יישור קו. את העלות הזו מקזז ככל שניתן מהמוכר. 

כמה נסע הרכב?

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, zaf כתב:

אני הייתי קונה בלב שקט, גם את ה 208 וגם את ה C3, ועל מנת להסיר חשש, מחליף רצועה במסגרת יישור קו. את העלות הזו מקזז ככל שניתן מהמוכר. 

כמה נסע הרכב?

האם אכן הסיטרואן C3 עם אותו סוג מנוע כמו הפיג'ו 2008?

אני שואלת מאחר והמליצו לי כאן עליה במקום פיג'ו 2008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו מנוע

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולה להיות בעיה.

הריקול לרכבים עד שנת 2017 לא כולל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.9.2021 בשעה 11:36, zaf כתב:

כמה נסע הרכב?

ממליץ לך לקרוא שרשור התייעצות על 308 עם 58000 ק"מ שגילו במוסך שהטיימינג בתהליכי התפוררות ולחשוב שנית על המשפט הזה...

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...