Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה ליוגב ושאר המומחים לגבי ה- ceramic spray coating של טרטל

שימו לב! השרשור הזה בן 1107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רואה סרטונים על המוצר הזה שהוא באמת משובח (כמו כל הסדרה של טרטל). האם לדעת המומחים פה שחלקם דוגל באוטם צבע של ממש, המוצר הזה מתעלה על רוב האוטמים שהם לא יקרים בטירוף? כי כך זה נראה מהסרטונים. אני שוקל להשתמש בזה אחרי שאעשה פוליש, במקום ליישם אוטם. הייתי קונה גם את הפוליש ווקס שבסדרה הזו אבל מאחר שאני הולך על יישום ידני, אני נראה לי מעדיף את הקומפאונד והפוליש העדין של מגווירס (ultimate) כי שמעתי וראיתי הרבה המלצות על הפוליש הזה שהוא קל ליישום ידני גם. 

Screenshot_20210411-214545_Samsung Internet.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרטל בשנים האחרונות עשו סוג של מעבר ממוצרים בינוניים ומטה למוצרי HIGH END איכשהו, קיבלו כנראה קצת שכל שם.

המוצר והחוו"ד עליו ספציפי מאוד טובים, שוקל לרכוש בעצמי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שיש שדבקים באוטם היא בעיניי בגלל עמידות ויכולת למילוי שריטות, שגם היא לא מי יודע מה משמעותית. 

עם זאת, קשה להתעלם מהעובדה שמוצרים כמו שאתה הצעת מציעים, עד כמה שאני שמתי לב, עמידות יחסית גבוהה. לא ראיתי מקום שמתייחס אליו באספקט של מילוי שריטות. 

אין כל מניעה להשתמש במוצר כמו שהצעת במקום אוטם, הוא לגמרי יכול לשמש לזה, וגם אם העמידות שלו מבחינת זמן היא פחותה, הקלות שביישום מפצה על זה. 

לגבי הפוליש והקומפאונד, והיישום שלהם באופן ידני, אחרי הרבה שנים שניסיתי, הבנתי שזה כמעט ומיותר. המון עבודה בשביל מעט מאוד תוצאות. אמליץ לך לקנות פולישר שייתן תוצאות טובות בהרבה, בפחות זמן ומאמץ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להבין כמה דברים על פעולת של אוטמי צבע בתרסיסים כולל קרמיים. 

ראשית כל יש להם תוצאה שלא ראינו לפני מבחינת ברק, דחיית מים, ונוחות שימוש.

אבל מניסיוני אין להם יכולת מיסוך כמו לאוטם צבע שבא במשחה, לא משנה מה ניסיתי, זה לעולם לא היה דומה

לחלקות אחרי אוטם צבע. אני מוציא ציפוים שהם מעט שונים ביכולת שלהם (שכבת לכה נוספת בפעול)

למי הם כ מתאימים בלי צורך באוטם צבע, זאת השאלה. על מנת להפיק את המקסימום מהמוצרים אלה

חייבים צבע ללא רבב. כלומר, אחרי פוליש דו שלבי, רק אז יבוא היכולת שלהם תבוא לידי ביטוי. מראה, חלקות, ברק, בידינג ושיטינג מדהים.

בכל אפשרות אחרת, כלומר פח פחות מטופל, אוטם צבע יהיה עדיף מבחינת יכולת מיסוך =חלקות מעל הצבע. בתוספת של QD שונים

נקבל את התוצאה הטובה ביותר.

דבר נוסף, שימו לב שהתכשירים האלה מבליטים פגמים מעל הצבע. את זה ראיתי לאחר שימוש Turtle Wax Ice Seal N Shine

שנתן ברק מעל הצבע שלא חוויתי לפניו, יחד עם זה - הבליט סווירלים באופן בולט שקיימים אצלי. 

הערת אגב, אני לא חובב של טרטר מאז ומעולם, הפעם הם הבריקו תרתי משמע, למרות שאני מעריך שאלו לא מוצרים בפיתוח שלהם

אלא נרכשו מחברה אחרת מוכרת יותר בתחום. (סתם הערכה, וזה משהו שהוא מקובל בענף)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תחליף לגלייז הישן וטוב משולב עם אוטם איכותי. להבליט סווירלים זה לא משהו שהייתי רוצה לראות.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שצריך להשוות את החומר הזה לווקס, לא לאוטמים למיניהם.

בהשוואה לווקס הוא פשוט מאוד עמיד יותר, בסדר גודל, עם בערך אותו אפקט של הברקה - מניסיון של כמה חודשים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...