Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוסר רב בשמן גיר!!

onimrod
שימו לב! השרשור הזה בן 6948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על כל כל כלל יש יוצא מן הכלל!

אם בתחנת דלק מסויימת המתדלקים לא מקצועים וגנבים, זה לא אומר שבכל התחנות זה כך!

לכן אני מסכים בהחלט עם נהגת שודים ,גם להערתה שאתם פשוט סוטים מהנושא העיקרי, ולא עונים לשאלה המקורית, האם יש קשר לאיבוד שמן ממחזיר שמן אחורי,לאבוד שמן מנוע?!

ובכן התשובה היא :אם שמן הממסרת ניזון משמן מנוע, אז התשובה היא חיובית!

מכיוון שאינני מכיר ספציפית את הרכב הנ"ל וולבו 740, אני מציע שנמתין למישהו שמכיר רכב זה!עריכה: לאחר שנתקלתי במקרה בשאלה זאת בפורום טכני, של שהשואל המקורי, אני מציע לא לא לפתוח שרשור חדש ללא כל צורך, קיבלת כבר תשובות מספקות בשרשור הקודם על ידי זיסן ונקו, שניהם בעלי מקצוע מעולים, והם אמרו לך שאתה אמור לפרק תיבת הילוכים ולהחליף מחזיר שמן מקורי למנוע ולגיר, בעלות של כ1000 שקל, ולא תוכל להמנע מכך על ידי פתיחת שרשור נוסף!

בברכה

צביקה

תודה חג שמח

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אף לא אחד ענה על השאלה ששאלתי.

תחנת דלק, מתדלק, לרמות נעליים!!!!!!!

תכלייס תשובה איין!!!

חוסר רב בשמן גיר!!

על כל כל כלל יש יוצא מן הכלל!

אם בתחנת דלק מסויימת המתדלקים לא מקצועים וגנבים, זה לא אומר שבכל התחנות זה כך!

לכן אני מסכים בהחלט עם נהגת שודים ,גם להערתה שאתם פשוט סוטים מהנושא העיקרי, ולא עונים לשאלה המקורית, האם יש קשר לאיבוד שמן ממחזיר שמן אחורי,לאבוד שמן מנוע?!

ובכן התשובה היא :אם שמן הממסרת ניזון משמן מנוע, אז התשובה היא חיובית!

מכיוון שאינני מכיר ספציפית את הרכב הנ"ל וולבו 740, אני מציע שנמתין למישהו שמכיר רכב זה.

עריכה: לאחר שנתקלתי במקרה בשאלה זאת בפורום טכני, של שהשואל המקורי, אני מציע לא לא לפתוח שרשור חדש ללא כל צורך, קיבלת כבר תשובות מספקות בשרשור הקודם על ידי זיסן ונקו, שניהם בעלי מקצוע מעולים, והם אמרו לך שאתה אמור לפרק תיבת הילוכים ולהחליף מחזיר שמן מקורי למנוע ולגיר, בעלות של כ1000 שקל, ולא תוכל להמנע מכך על ידי פתיחת שרשור נוסף!

בברכה

צביקה

...קיבלת כבר תשובה מצביקה...

(...."למה הם חוזרים על כל משפט פעמיים"...:wink: ).

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב וחג שמח

א. בין המנוע והגיר יש שני מחזירי שמן אחד למנוע ואחד לגיר

ב. לבדיקת שמן גיר יש שני אופנים אחד בדיקה כאשר הגיר קר והרכב במישור ומונע יש להעביר את ידית ההילוכים p-r-n-d-2-1 ולהחזיר ל_p ואז להוציא את המדיד לנגבו להחזירו ולהוציאו שנית

למדיד יש סקלה cold וסקלה hot המפלס צריך להגיע לmax cold

הבדיקה המומלצת ע"י היצרן היא כאשר הרכב לאחר רבע שעה של נסיעה והמפלס מגיע לmax hot

לא לשכוח לבדוק ולנגב פעמיים ( לפעמים בהוצאה ראשונה יראה שאין שמן ) ולשים לב בהוצאת המדיד לא למשוך את צינורית הוואקום שבאזור

אים נפח המנוע שלך הוא 2000 סמק אז סוג הגיר שלך הוא asian יפני . גירים אלו עדינים ורגישים לחוסר שמן (לנפח 2300 סמק יש גיר גרמני zf גיר מעולה וחזק )

בברכה זיסו יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...