Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמיעת שירים HI RES , שימוש ב - DAC חיצוני במאה 21, כישלון החברות הידועות בתחום הסטריאו לרכב.

Dani Cohen
שימו לב! השרשור הזה בן 1192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, Dani Cohen כתב:

בוקר טוב איציק, אתה צודק חלקית בלבד ! ראשית המכשיר נמכר נכון להיום בסכום של 99$. שנית לחברות הגדולות, מכירה סיטנאית המחיר לחלקים יעלה זול מאוד.

דבר שלישי מכשירי PIONEER, ALPINE נמכרים במחירים של 4000 ש"ח ויותר ! לא יודע מאיפה לקחתה את המחיר של 300 עד 1000 ש"ח ?

ראוי בהחלט להזכיר את המכשיר אנדרואיד תואם מקור של סינקופה - SYNCOPE, שנמכר על ידי יבואן בארץ. אני עובד איתו יותר משלושה חודשים באופן דיגיטאלי - TOSLINK.

מכשיר מעולה, יש לו צליל מעולה, אני מוכן לעשות השווה בינו לבין כל מכשיר " דגל " אחר מפירמות ידועות ומוכרות !! אין לו כל רעש סטטי, הרמקולים נבדקו עם מכשיר סטטוסקופ לא פחות, אין כל רעש !! להבדיל ממכשיר שעובד על יציאות RCA, שהרבה אנשים בתחום מתלוננים על רעש סטטי, ברמה זו או אחרת !!

בנוסף אין כל המרה עד למכשיר DSP HELIX !

LANOSFORCE כתב לא פעם שמכשיר עם יציאה דיגיטאלית, חוסך המרה של הצליל האנאלוגי, לכן הוא רכש מכשיר של JOYNG !   

זה היופי בדיגיטלי, אין אגדות אורבניות,

יש ביצועים - יציאה אופטית נותנת ככה וככה זה הכל.

אני אישית הייתי קונה נגן FIIO M11 אם היה כזה חשוב לי לשמוע hi res אבל תנו לי 48khz או cd quality ואני מאושר.

מה אני צריך לחפש שירים באיכות באתרים מפוקפקים עם איכות 192khz שהאייפון שלי והדיזר שלי והפיונייר שלי נותנים לי מספיק (48khz בסופו של עניין בתכלס הפיונייר עד 96khz והפרוססור שלי כנ״ל).

בנוסף יש לי קארפלי, כל השליטה נעשת דרך הHU , לא קיבלתי דוח שנתיים, טפו טפו טפו, מה אני צריך מכשירים שיסיחו את דעתי ויגרמו לי לדוח/תאונה/תאונה+דוח?

עריכה אחרונה על ידי kalmangar
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לדיון BUBBLA, הדיון הוא בנושא הטמעה של רכיבים ויציאה דיגיטאלית, במכשירי הדגל הוותיקים והמוכרים בכל העולם, ולמה עדיין אין בהם זכר ליציאה דיגיטאלית ? בנוסף נתתי דוגמה לפתרונות חלקיים, שחובבי אודיו בעולם נותנים לסוגיה זאת.

ראשית אינני מסכים אתך שמכשירי מולטימדיה סיניים, הם זבל. כאמור אני עובד עם מכשיר אנדרואיד של סינקופה, עם יציאה - TOSLINK, ואני נהנה מאיכות מעולה של צלילים !! 24 BIT תדר דגימה 48 KHZ זה לא טוב ? זה איכות ככה וככה ?  

יותר מזה, אני מציעה לכל מי שיכול ורוצה מקצועית ( כולל מכשירי מדידה ) לעשות בדיקה/מבחן, בין מכשיר סיני לבין מותג ידוע ומוכר, הכל לאחר הסגר. זאת לטובת כל חברי הפורום, כולל אותי.    

KALMANGAR חבר יקר אתה צודק, כאשר יש אפשרות למולטימדיה לנגן בצורה דיגיטאלית אין משחקים, יש ביצוע של DATA בלבד בביטים  

כמוך גם אני לא קיבלתי דוחות וקנסות, מעל 6 שנים שאני עובד רק עם מכשירי מולטימדיה סינים, למזלי לא צופה ביוטיוב בזמן נהיגה. 

עריכה אחרונה על ידי Dani Cohen
תיקון שגיאות כתיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...