Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנד רובר דיסקברי 3 - סיפור רכישה ותחזוקה, שרשור מתגלגל.

Emanuel5
שימו לב! השרשור הזה בן 783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 20.1.2021 בשעה 12:23, Emanuel5 כתב:

ואולי אולי אעשה זאת לבד.

למען האמת - אני שומע כאן את הקול הקטן שבך שאומר לך בכנות - "אין לי את הכלים או הידע או הזמן ובטח שלא הניסיון לבצע עבודה כזו היטב בעצמי וזה דיסקו3. אני אחכה שהאשה תסע עם "חברות" לחו"ל ואז אאשפז את הרכב אצל בעל מקצוע מומחה בזמן שהיא מכניסה את המשק הביתי לגרעון של משכנתא שלישית - אז מה תשנה עוד טיפה בים?" 

או משהו כזה. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 23.1.2021 בשעה 09:39, ZvikH כתב:

מציע לך בחום להתייעץ עם בחור בשם גיא הרטל, הוא מאיזורינו, הבחור מומחה-על בצביעה וחידוש של עור. הוא בטח יוכל להמליץ לך על רפד טוב והגון מאיזור הצפון.
תוכל למצוא את פרטי הקשר שלו בפייסבוק, או צור קשר בפרטי ואשלח לך טלפון.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006005941567

Sent from my KB2003 using Tapatalk

מצטרף להמלצה, עשה לי חידוש להגה של המאזדה 6 לפני כמה חודשים ויצא מעולה.

מקצוען, נחמד, מסביר פנים וגם לא יקר בכלל.

• אהבתי 1

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה יפה מאוד! (שלך, הגלדיאטור באמת טעם נרכש 😬)

נשמע לי שהוא צודק בקטע של הצבע של הריפוד, למרות שסביר שגם אחרי ניקוי זה לא יהיה 100% התאמה בגלל הבלאי, אבל אם זה מפריע לך ממליץ להעיף מבט ביוטיוב על ניקוי עור, ההבדלים שאנשים מצליחים להגיע אליהם עם תכשירים ייעודיים הוא מטורף.

עריכה אחרונה על ידי shakedi
Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, shakedi כתב:

הגלדיאטור באמת טעם נרכש 😬)

או עיוורון מתקדם. 

• מצחיק 3

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו איזה סרח עודף יש לו מאחור, מעניין עד כמה זה שפיע על זוויות הנטישה בשטח. נראה במבט ראשון שגם בסיס הגלגלים שלו ארוך יותר מהרוביקון הרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עידכון:

אז ככה, רק צרות הרכב הזה מביא :) 

מאז הסגר האחרון, לא נראה לי שהיה אפילו לילה אחד בסופ''ש שבו ישנתי בבבית.

דרום/צפון/מרכז בכולם הייתי וטיילתי, פשוט פשע להשאיר את הרכב בבית ולא לנצל אותו.

קל מאוד להכניס את עצמך לצרות עם הרכב, נכנס לכל מיני מקומות שלא תכננת רק כי "בוא נראה מה יש שם" והרכב לא מתרגש גם כשאני כן.

לפני 3 שבועות יצאתי עם חברים למדבר יהודה, התכנון היה לינה וכמה מסלולים ברגל, בפועל נכנסנו לעומק המדבר עם הרכב,  לקח לנו מעל 24 שעות לצאת משם, אין ספק שזאת הייתה חוויה שתשאר איתי עוד הרבה זמן.

בינתיים הוספתי גגון לרכב בעלות של 3 אלף ש''ח.

ובנוסף עקב פאנצ'ר החלפתי צמיגים, אין בארץ את הצמיגים שאני רוצה (עקב הקורונה מפעלים לא עבדו ונוצר לחץ) אז באופן זמני קניתי רביעיית צמיגים יד 2 במצב חדש  ב 500 ש''ח ועוד 280 שילמתי על הרכבה ואיזון.

הפאנצ'ר קרה על כביש 6, בחזרה מטיול ,לפתע אני שומע רעש כמו שקית מתנופפת ברוח ל 2 שניות ואז נעלם, לא התייחסתי יותר מידי, ממשיך לנסוע עוד כ 30 שניות, הרכב פשוט נסע כרגיל לא הרגשתי כלום, לפתע נדלקות נורות אזהרה, אני מיד עוצר בצד ומגלה אותו.

שעה וחצי לקח לי להחליף - בלנד רובר חייבים לסבך הכל, מזל שהייתי באיזור עם קליטה אחרת ללא יוטיוב לא הייתי מבין איך מתפעלים את המצב הזה.

קטע הזוי הוא שלאחר שהורדתי את הברגים , הגלגל נדבק כל כך חזק , שלקח לי לא פחות מ 10 דקות של בעיטות לשחרר אותו (צירפתי סרטון).

מייד לאחר הההחלפה מתחיל בנסיעה ושוב בעיה, הרכב מתריע על תקלה ונכנס למצב limp mode, כלומר הוא חותך את כח המנוע ונדלקת מנורת אזהרה.

עוצר שוב בצד , מחבר סורק תקלות שקניתי בשקל וחצי באליאקספרס, ורואה שמדובר בחיישן ממיר קטליטי שהתחמם יותר מידי, אין בזה היגיון כי הרכב עמד שעה וחצי ורק התחלתי בנסיעה, על כל פנים איפסתי אותו ומאז התקלה לא חזרה, נקווה שגם לא תחזור :) 

סרטון שמראה כמה דבוק היה הגלגל:

1502824336_IMG_82641.MOV

הגגון החדש:

1046893168_IMG_81831.JPG

עריכה אחרונה על ידי Emanuel5
  • אהבתי 2
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסנו מכביש 40 באיזור קניון עדה, יצאנו למחרת איפושהו באיזור בורת לוץ לכביש 171.

מעבר לזה איבדנו אוריינטציה לחלוטין, ולא הייתה קליטה כמעט לאורך כל המסלול, נכנסנו למקומות שהשתיקה יפה להם, חוץ מאיתנו ומהמבריחים ממצרים לא היה שם כלום :)

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Emanuel5 כתב:

הפאנצ'ר קרה על כביש 6

עוד לא הבנת?

הרכב הזה מסתדר רק בשטח. אתה מוציא אותו לכביש - ישר הוא מתפנצ'ר...🤪

תמשיך להנות!

נ.ב.

כמה פעמים אמרת לעצמך "חבל שלא סופ"ש כל השבוע..." ?

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Emanuel5 כתב:

נכנסנו מכביש 40 באיזור קניון עדה, יצאנו למחרת איפושהו באיזור בורת לוץ לכביש 171.

מעבר לזה איבדנו אוריינטציה לחלוטין, ולא הייתה קליטה כמעט לאורך כל המסלול, נכנסנו למקומות שהשתיקה יפה להם, חוץ מאיתנו ומהמבריחים ממצרים לא היה שם כלום :)

מצטער להגיד לך, אבל במדבר יהודה לא הייתם 😁

איזור הר הנגב על גבול הערבה... האיזור הכי אהוב עלי! אם יש תמונות מהטיול תעלה לשרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי הזכרת לי עכשיו מסעות ניווט בתקופת הצבא שהסתבכו - אזור הר קרן לעולם לא יצא לי מהראש כנראה. 

סה"כ בחרת להוציא 3K על תוספת מאוד מתבקשת. 

אתה צריך להתייעץ עם מוסך שמכיר את הרכב היטב לגביהחיישן שהתחמם - אל תשכח שעשיתי שטח - תבדוק שהחוטים של החיישן תקינים במידה ועפה שם אבן ואולי יש נזק.

צמיגים זה רכיב מתבלה - אין מה לעשות. 

והעבודת רפדות שעשו לך נראית יפה - באמת תנסה לתת ניקיון ייסודי למושב אם תצליח לספוג ממנו מספיק לכלוך אז כנראה שהבדלי הגוון לא יציקו לך - תמיד אפשר לצבוע את כל המושבים מחדש. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...