Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנד רובר דיסקברי 3 - סיפור רכישה ותחזוקה, שרשור מתגלגל.

Emanuel5
שימו לב! השרשור הזה בן 761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 154
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איזה יופיייי

וואו זה הרכב שאמרתי לעצמי שאם תקציב לא יהווה שיקול - יהיה שלי. 

בעיני זה רכב שנכנס להגדרה FOR LIFE אם כבר קנית - תתחזק ודי. 

תענוג! 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מהמם!

תתחדש ותהנה!

מה האמינות של מנועי הדיזל הנ"ל, אני רואה ש-300 אלף לא מרתיע אותך בכלל (אף על פי שקנית 190+),

אשמח לדעת,

מפתיע אותי שהשוק של הרכבים האלה כזה חזק, שרכב נמכר כשעה מרגע הפרסום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Emanuel5 כתב:

בצד השני בחור דיי הזוי שמציע לי סכום לא הגיוני לטעמי על הרכב (בקטע שפשוט יותר מידי), חייכתי , אמרתי לו שלא יקרה וניתקתי. 

קודם כל תתחדש!!! דוגמה לכך שהסבלנות משתלמת!! איזה שנה המפלץ?

מותר לשאול בכמה רכשת וכמה הציעו לך לאחר הקנייה?

אף פעם לא עקבתי אחריי השוק של הדיסקו' אבל לא חשבתי שהוא עד כדי כך חם. היצע קטן וביקוש גדול כנראה.

לפני שעתיים, Emanuel5 כתב:

הונדה פיילוט

כמה כאלו כבר ראית? יש אקזמפלרים בודדים ממנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

מחירון 67, משוקלל כ 73 אלף, אני שילמתי מעל המחירון המשוקלל - הרכב שלי מאמצע 2009.

גם אני לא ידעתי זאת לפני שרכשתי, הייתי בטוח שאמצע אחד שמור ב 20% מתחת למחירון, הופתעתי מאוד ! יש רכבים בלוחות שמבקשים עליהם פחות ממחירון ושוכבים שם חודשים.

לגבי הונדה פיילוט, זאת היתה התלבטות קשה, כי מאוד התרשמתי מהרכב והשימושיות שמציע, מניח שגם עלויות האחזקה יותר שפויות, בזמן שאני חיפשתי היה רק אחד בלוחות, יחסית לזה שהיה שייך למשפחה חרדית מרובת ילדים דווקא היה דיי שמור ונסע נהדר, מניח שלמרות שאינו מיועד לשטח קשוח, לצרכים שלי כנראה היה מספיק, אבל הוא לא לחץ מספיק חזק על נקודת החשק שלי ולכן ויתרתי, מניח שאם היה צץ אקסמפלר באמת במצב מושלם כנראה שהייתי רוכש, אחרי שנה מתבאס ומוכר :-) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, נראה שמור מאוד.

השם ישמור ארנקך. 

• מצחיק 10

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסקרנות אם שטח זה לא ה- שימוש שלך. בשביל מה אתה צריך רכב כזה עם אחזקה שמן הסתם לא זולה. קשה לי להאמין שהוא משתווה לג'יפון מודרני ממש כן גם קוריאני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, GR8Day כתב:

התזת בוץ במעבר מכשולים

לא, לא, לא,

תמונות של רכב שטח מעלה גל מים /בוץ משני הצדדים אולי נראות מגניב בתמונות, אבל אותו הגל, עם אותה עוצמה שוטף גם את החלק הפנימי של הרכב מהצד הפנימי של הצמיג, וזה כבר ממש לעשות נזק.

מים - עוברים הכי לאט שאפשר, הכי מהר שצריך. בוץ, תלוי במקרה. 

• אהבתי 1
  • מעניין 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...