Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן או יונדאי אקסנט

tonishw
שימו לב! השרשור הזה בן 6976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

בצער רב נגנבה היום הפולו שלי שנת 97 1600 סמ"ק רכב כלבבי ,כעת אני מעוניין מכספי הביטוח לרכוש

רכב אחר ההיתלבטות שלי נעה בין יונדאי אקסנט 96 - 97 אוטומט' לבין מגאן 96 -97 אוטומט' אשמח לקבל הצעתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך וברוך הבא לפורום!

ראשית, רציתי להביע את צערי על גניבת רכבך ע"י גנבים אמן ימותו ימח שמם וזכרם.

עכשיו, אחרי שסיימתי עם הברכות ;), אפשר להמשיך...

לפי שאלתך אתה משווה בין רכבים די שונים. היונדאי יותר "פשוטה", אפשר לומר, אך יש לה שוק די טוב, והיא נמכרת במחיר טוב, יחסית למחירון הנמוך. בנוסף, שים לב שהמנוע שלה הוא 1500 והרנו הוא 1600 אם אני לא טועה. בעיקרון, הייתי ממליץ על היונדאי, לדעתי היא יותר אמינה ויש אפשרות למצוא יותר כאלה במצב שמור מאוד. לעומת זאת, בשביל לקבל הנאה מהנהיגה קח את הרנו. (שים לב שלא פרטת דרישות...).

מקווה שעזרתי,

בכל בחירה - תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגעת ביונדאי !!!

רכב שהכל בו זוועה. מנוע עגלה (וממש לא חסכוני), איכות הרכבה כמו לגו (הכל מתפרק ומקרקש), אמינות לא קבועה (שמעתי כאלה שאכלו הרבה קש ושמעתי הרבה שמרוצים), לא מרווחת בכלל מאחורה (נראת מבחוץ כמו משפחתית באמת בגודל של סופרמיני), נוחות כמו קרש גיהוץ.

לפי דעתי המגאן הרבה יותר טובה למרות שגם היא לא פאר היצירה. הייתי ממליץ להתעקש על ידנית מכיוון שברכבים בגיל הזה אי אפשר לדעת מה מצב הגיר האוטומט ומתי הוא ימות (וכאשר הוא ימות זה יכאב מאוד בכיס). אם אתה לא מחפש ביצועים ורוב הנסיעות שלך בעיר מנוע 1400 סמ"ק יספיק לך (וגם צריכת הדלק תהיה מצויינת). מניסיון שלי עם מגאן סדאן מליסינג, הרכב מאוד מאוד חסכוני (קשה מאוד להוריד אותה מ-1:12 גם עם רגל כל היום על הדוושה). הבעיות היחידות הם תא נוסעים מזדקן בצורה לא כ"כ טובה (בקטע הזה היפאניות שולטות) ומערכת חשמל רגישה מאוד.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...