Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, Transporter כתב:

אתה ממשיך להתעלם מזה שכשפתחו את איקאה כבר הייתה ממשלה

וגם לפני חודש הייתה ממשלה

וגם לפני שבועיים

ועדיין אין אכיפה

מכיוון שאתה קשקשן ברמה של לפתוח גוגל להוכיח, אז פתחתי גוגל להוכיח.

הממשלה ה-35 הושבעה ב-17/05/2020 (מקור), איקאה נפתחה ב-22/04/2020 (מקור)

זה יוצא לפי חישוב פשוט של מישהו לא קשקשן, חודש הפרש בערך.

לפני 9 דקות, Transporter כתב:

שאם הייתי ראש ממשלה הייתי מייצר פתרון

אבל אם נעשה גשר תאורה  זה לא יציל חיים של  מאות אלפי אנשים ואלפי מונשמים

לעומת זאת אם נגביר את האכיפה, לפי מה שמספרים לנו, זה כן יציל

אז אכיפה זה לא תאורה, וחיי אדם זה לא לייזרים ואני לגמרי איתך

שביבי ילך למשפחות של אלה שנפטרו ויגיד להם שהוא  לא יכול לדאוג לאכיפה כמו שאני לא יכול לתלות פנסים באוויר

מעניין ללקוח את התחת, הוא לא צריך שתציל חיים הוא צריך גשר תאורה. זה מה מעניין אותו.

אבל מכיוון שאתה קשקשן אתה בורח מהשאלה.

לפני 10 דקות, Transporter כתב:

גם בדצמבר לא הייתה ממשלה

איך זה קשור לסוף אפריל ?

גם בסוף אפריל לא הייתה ממשלה.

עד ה-17 למאי לא הייתה ממשלה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, BloodFist כתב:

אני אגיד לך מה, כשאתה מתכנן את האירוע כשאתה יודע בצורה מסודרת כמה עולה לך כל דבר ואתה יודע שיש לך את כל הכסף מוכן בעו"ש, בלי קשר אם יבואו 50 אנשים או 300 אנשים אז הכל מתנהל בצורה הרבה יותר פשוטה.

למזלי אני ואשתי ניהלנו את הכל בצורה כזו והיה לנו את כל הכסף מוכן בלי קשר למתנות שיהיו אם יהיו אז היינו הרבה יותר רגועים והכל התנהל בצורה הרבה יותר חלקה.

אז קצת קשה לי לשפוט אנשים שמתנהלים בצורה אחרת כי לא הייתי במצב הזה. סביר להניח שרוב האנשים שמשלמים לך אלו אנשים שההורים משלמים על האירועים, ככה שיש "כיס פתוח" ואז אין את הדאגות הללו...

עוד פעם

יש אנשים שבונים על 30% תשלום דרך מתנות, זה בסדר

יש אנשים שנותנים מתנות גדולות לאורחים שלהם וחושבים שיקבלו  אותו דבר וטועים

הדברים שאני מייצר ללקוחות לחתונה עולים המון כסף. יותר מדיג'יי + צלם ביחד

לפעמים יותר מדיג'יי + צלם + שמלות

לכן האנשים שמגיעים אליי ונותנים לעשות להם דברים כאלה הם לא אותם אנשים שבונים על מתנות אלא אנשים שככה או ככה יכולים לשלם הכל

יש לי אירועים שהלקוח משלם לאולם אקסטרה כסף כדי לשריין את האולם ערב לפני כי מדובר בהקמות ארוכות שדורשותלהוציא  את כל הציוד מהאולם ולהכניס ציוד אחד שהובא במיוחד

כמו ישיבה על ספות \ כורסאות במקום כסאות, שולחנות מיוחדים, נישות

לפני הקורונה יצא לי לעשות אירוע שלקחנו אולם ושנינו אותו מקצה לקצה, ממש בנינו שם היכל תרבות קטן שהזמרים נמצאים באמצע

הקהל  יושב סביבם בצורה  מדורגת חלק יושבים מאוד גבוה, חלק נמוך

סביב האולם יש ברים מרובעים בדיוק כמוב במועדון  שסביבם כסאות בר ואנשים יושבים על הבר

ובשורה שקרובה לזמר יש שולחנות עגולים ונישות

אלה דברים  שלא קיימים באף  אולם אירועים

חשבנו על זה לבד, בנינו את זה מאפס וזה דורש ימים שלמים של עבודה

וכמובן המון המון המון כסף

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

גם בסוף אפריל לא הייתה ממשלה.

עד ה-17 למאי לא הייתה ממשלה

אבל היום אנחנו ב 23 ליוני

למה ב 17 ליוני לא היה חוק כזה?

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מעניין ללקוח את התחת, הוא לא צריך שתציל חיים הוא צריך גשר תאורה. זה מה מעניין אותו.

אבל מכיוון שאתה קשקשן אתה בורח מהשאלה.

אז אני אומר ללקוח שאין לי דרך לעשות את זה ואף אחד לא ימות אם זה לא יהיה

ביבי לא יכול להגיד את המשפט הזה למשפחות של המונשמים

זה ההבדל בין גשר תאורה למצב חירום שחוזים בו (שוב)  אלפי מונשמים 

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

אבל היום אנחנו ב 23 ליוני

למה ב 17 ליוני לא היה חוק כזה?

כרגיל התעלמת מכל מה שמפריע לתיאוריות שלך.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, m3x7r3m3 כתב:

כרגיל התעלמת מכל מה שמפריע לתיאוריות שלך.

לא מתעלם משום דבר

אמרת שלא היה חוק כי לא הייתה ממשלה

ואז אמרת שב 17.5 הייתה ממשלה

אנחנו ה יום ב 23.6 

מה 17.5 עד  היום יכלנו לחוקק חוק? זמני ? חוק חירום ? הנחיית חירום ? תקנת חירום ? הודעת חירום? הערת חירום?

שקר כלשהו שמאפשר את זה כמו שאיפשר לשבכ להשתמש באמצעים שלו על אזרחים שומרי חוק שאולי נדבקו בוירוס ?

תשלים עם זה שכשאני לא רוצה לעשות ללקוח עבודה, ולפעמים פשוט כי הלקוח  לא בא לי טוב, אני אומר לו מצטער לא עושה יום טוב

כשאתה ראש ממשלה וצריך להציל חיים והפתרון נמצא על השולחן, אתה צריך ויכול למצוא דרך להסתדר עם הבירוקרטיה

לא מדובר פה בעוד 500 שקל לעצמאים, מדובר על חיים ומוות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-ת-ע-ל-מ-ו-ת.

מה-17.5 עד היום נלחמים על כל חוק בממשלה הזו, יודע מה, אפילו לא על חוקים, על התקציב, שהוא יהיה בסופו של תהליך חוק, כבר התחילו מריבות עליו, חד שנתי, דו שנתי. וזה למרות שיש הסכם חתום על תקציב דו שנתי.

כל דבר שהוא לא חוק לא מאפשר את זה, ככה אמר היועמ"ש, ולכן זה מה יש, או חוק או שממשיכים בלי שפקחים יוכלו לאכוף.

ואם אתה אומר ללקוח "לא עושה יום טוב" אז הממשלה עוד הייתה נחמדה, אפילו ביקשו רשות מכבוד היועמ"ש.

הרי אם הממשלה הייתה מתנהגת אליך כמו שאתה מתנהג ללקוח התיאורטי הזה היית כותב פה מניפסט.

בקיצור אתה קשקשן, ואפילו אחד דיי גרוע, אתה בטוח שאתה הכי חכם בחדר, למרות שאתה דיי רחוק מזה, והפוזיציה קובעת לך הכל בחיים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנחש שהקורונה נכנסה לרשימת הדברים שמשעממים את ביבי. כמו הליכודניקית ההיא מהצפון שהעזה לשאול אותו שאלות לפני איזה שנה.

קורולה, אולי אתה צריך לשלוח לו כמה אקסלים מעודכנים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ה-ת-ע-ל-מ-ו-ת.

מה-17.5 עד היום נלחמים על כל חוק בממשלה הזו, יודע מה, אפילו לא על חוקים, על התקציב, שהוא יהיה בסופו של תהליך חוק, כבר התחילו מריבות עליו, חד שנתי, דו שנתי. וזה למרות שיש הסכם חתום על תקציב דו שנתי.

כל דבר שהוא לא חוק לא מאפשר את זה, ככה אמר היועמ"ש, ולכן זה מה יש, או חוק או שממשיכים בלי שפקחים יוכלו לאכוף.

ואם אתה אומר ללקוח "לא עושה יום טוב" אז הממשלה עוד הייתה נחמדה, אפילו ביקשו רשות מכבוד היועמ"ש.

הרי אם הממשלה הייתה מתנהגת אליך כמו שאתה מתנהג ללקוח התיאורטי הזה היית כותב פה מניפסט.

בקיצור אתה קשקשן, ואפילו אחד דיי גרוע, אתה בטוח שאתה הכי חכם בחדר, למרות שאתה דיי רחוק מזה, והפוזיציה קובעת לך הכל בחיים.

אתה יכול להמשיך להגיד שאני בטוח שאני חכם בחדר

ולהשוות מצב של סכנת חיים למצב שאני מחליט לא לקחת אירוע

אני פשוט אומר שראש הממשלה צריך לעמוד ב 20:00 מול כולם ולהגיד להם שלוקח זמן לאפשר לפקחים לאכוף ושזה נראה לו לגיטימי והגיוני בדיוק  כמו להגיד ללקוח שלי שלוקח לי זמן לייצר  לו סקיצה נגיד

פשוט שיגיד את זה אם זאת האמת

ציטוט

איזה פוזיציה בדיוק? אני בסיכון? מפריע לי אם ילכו או לא ילכו עם מסכות ?

גם ככה יש לנו בדיוק 20 יום להמשיך לעבוד ואז יוצאים לחופששל חודש

סגר לא יהיה שבוע שבועיים הקרובים אז אני לא ממש נפגע מזה

רוצים לעשות סגר בחגים ? לבריאות גם מזה אני לא נפגע..החגים זה החופש שלי

אז איך בדיוק זה שיהיו  או לא יהיו מסכות משפיע על האינטרס שלי ?

לא הצליח לך הפעם

כמו בכל התגובות האחרונות שלך

בלי קשר אני לא רואה סגר באופק

כשנגיע ל 2000 מונשמים לא יעלו את הרף בינתיים ל 2000 בחזקת 2000  אז נדבר

עד אז אני רגוע

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאורך השרשור אני לא היחיד (ואפילו לא הראשון) שאומר לך את זה.

תשאיר לביבי מכתב בתיבת ההצעות, אל תשכח לכתוב לו שבחרת בו 3 פעמים, נראה כמה הוא מחויב אליך.

אני אחסוך לך את זה - ביבי מחויב רק לביבי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, יבגניפ כתב:

אני מנחש שהקורונה נכנסה לרשימת הדברים שמשעממים את ביבי. כמו הליכודניקית ההיא מהצפון שהעזה לשאול אותו שאלות לפני איזה שנה.

או להסיק מזה מסקנות ולהבין שכנראה לא צופים כאן אלפי מתים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתייחס לכול מה שמשעמם את ביבי כמשהו שלא יקרה, אז אפשר להפסיד לדאוג, בכלליות.

האמת זה בטח טוב לבריאות.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, יבגניפ כתב:

יש לי מלא אקסלים פתוחים עכשיו במחשב, אבל אף אחד מהם לא קשור לקורונה.

רובם מלאים בתקציבים, מענקים ומספרים שאפילו טרנספורטר לא ראה בימיו.  

ולכן ...

לפני 18 דקות, Transporter כתב:

או להסיק מזה מסקנות ולהבין שכנראה לא צופים כאן אלפי מתים

לכן, הוא אפילו לא מסוגל להבין את ההחלטה שקיבלו אתמול בקבינט הקורונה.

ההחלטה שהציבה רף ממש גבוה למספר המונשמים..   כמו שכולם כבר יודעים , היום לא רצים להנשים כל אחד.

יש כבר שיטות טיפול אחרות. לא בטוח שהם יעילות יותר מהנשמה ולא ברור האם בכלל הם יכולות להציל יותר מאשר הנשמה. 

אבל מה שבטוח זה שמכונות ההנשמה הן לא צוואר הבקבוק.

עדיין צופים פה מאות מתים בחודש, עדיין צופים פה אלפי מתים עד תום השנה.

אבל בשקט בשקט החליטו שהכלכלה חשובה יותר, עדיין הם יודעים שכוחות השוק ירסקו את הכלכלה, ששקי הגופות יתחילו להיערם פה. 

ההחלטה היא נורא פשוטה.   כל שנה מתים פה 55,000 איש בערך.

כ-40,000 הם קשישים..  

אז אם הקורונה תחסל ב 6 חודשים את מלאי הלקוחות לשלוש שנים הבאות  (120,000) , זה לא מרגש אף אחד. 

ואם בנוסף יהיו עוד כמה אלפים צעירים שידפקו לכל החיים .. אז מה.. 

מה שנאיבי אצל טרנספורטר שהוא ממש מאמין שהקורונה נעלמה /נחלשה / ואפשר לחזור לחגוג חופשי חופשי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, korola כתב:

מה שנאיבי אצל טרנספורטר שהוא ממש מאמין שהקורונה נעלמה /נחלשה / ואפשר לחזור לחגוג חופשי חופשי .

לא רק אצלו..

זו דעה.

אתה לא מקבל אותה, אבל היא קיימת גם אצל מדענים אמיתיים. לא רק אצל חברים בקארספורום

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי, וראיתי הרבה אנשים שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת, במקרה הזה זה לא השמש אלא כל הגלקסיה, טרסנפורטר הפליץ ונוצרו החיים. הכי מצחיק שכל 10 עמודים זה חוזר על עצמו אחרי שהוא מעלה איזה משהו שאין לו מושג בו ומתווכח כאילו כן יש לו (ותו"כ גם טוען שהוא לא חושב שהוא יודע הכל, חה. באמאזון עדיין מחכים שהוא יסביר להם איך להקים מערך eCommerce מתפקד). הוא טוב בלעשות העתק הדבק לכותרות, וכשמעמתים אותו עם אמת, בורח לדוגמאות מקצועיות מהעבודה שלו (את מי זה פאקינג מעניין לעזאזל, כל ההודעות האנקדוטליות האלה על אולמות האירועים). לצערי לחסום לא עוזר כי עדיין רואים את התגובות שלו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, korola כתב:

אבל מה שבטוח זה שמכונות ההנשמה הן לא צוואר הבקבוק.

למרות כל הסיפורים בעיתונות וסל הקניות של המוסד  הן מעולם לא היו. צוואר הבקבוק הוא כח האדם - רופאים, אחיות, טכנאים וכל מי שסביבם. ואת אלה המוסד לא יכול לייבא. כבר שנים שמזניחים את ההכשרה ואת התקינה, אז עכשיו המחסור בועט בנו.

דרך אגב, קורולה, מה שאתה כותב כאן הוא בדיוק מה שאני כותב מפסח: מרגע שהוחלט על "תכנית יציאה" אין יותר שום תכנון, שום בקרה ושום מחשבה על מה שהתפרצות חוזרת תגרום לכלכלה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, sperial כתב:

למרות כל הסיפורים בעיתונות וסל הקניות של המוסד  הן מעולם לא היו. צוואר הבקבוק הוא כח האדם - רופאים, אחיות, טכנאים וכל מי שסביבם. ואת אלה המוסד לא יכול לייבא. כבר שנים שמזניחים את ההכשרה ואת התקינה, אז עכשיו המחסור בועט בנו.

יכול להיות שאתה צודק וכח האדם הוא צוואר הבקבוק לגבי מכונות ההנשמה.

אבל אני התכוונתי שבהתחלה כל מקרה של תסמונת מצוקה נשימתית (RDS) .

ישר חיברו למכונת הנשמה, לכן הייתה מצוקה של מכונות הנשמה, לא ידעו בדיוק איך לטפל ב RDS הזה ועשו מה שנראה הכי טוב.

היום יודעים שה RDS מקורו בדם ולא בריאות, ולכן יש עוד דרכים לנסות לעזור לחולים  (זה לא קסם ולא משנה מהותית את אחוזי התמותה )

ולכן אם במקור היו מחברים 5% מהחולים למכונות הנשמה , ו 2.5 אחוז מהם מתו (בשקט אפשר להגיד שחלקם מתו מסיבוכים של מכונת ההנשמה).

אז היום יחברו רק 2% מהחולים למכונות הנשמה , אולי התמותה מתוך 2% האלה תהיה גבוהה יותר.

אבל נראה גם תמותה מה 3% שלא התחברו למכונות ההנשמה. 

מה שכן , בגל הראשון , 2000 מכונות הנשמה (לפי 5% ) המשמעות הייתה 40,000 חולים פעילים.

היום 2000 מכונות הנשמה - זה כבר 100,000 חולים פעילים.

ולכן צוואר הבקבוק עבר ממכונות ההנשמה לאיזור אחר במערכת. 

וכל המחקרים שאני ראיתי וקראתי על הפרוטוקולים החדשים , מדברים שם על הקטנת התמותה ב 20% .

כלומר הצלת כל בן אדם חמישי שהיה נפטר בדרכי הטיפול הקודמים. 

לא ראיתי מספרי קסם יותר גבוהים.

ציטוט

דרך אגב, קורולה, מה שאתה כותב כאן הוא בדיוק מה שאני כותב מפסח: מרגע שהוחלט על "תכנית יציאה" אין יותר שום תכנון, שום בקרה ושום מחשבה על מה שהתפרצות חוזרת תגרום לכלכלה.

גם נכון..  למרות שבדרך ביבי הציב בגאון 3 פרמטרים לסגירת המשק מחדש או להפסקת ההקלות.

100 חולים ליום

קצב הכפלה מתחת ל10 ימים 

250 חולים מאושפזים (או חולים קשים מאושפזים). 

בפועל חיברו OBD2 ומחקו את כל נורות האזהרה, והגדירו מחדש את סף האזהרה ל 2000 מונשמים. 

שימו לב מה קורה בישוב שמגלה 7 חולים מאומתים.

לא מחכים להחלטות ממשלה, לא מחכים להגבלות, לא מחכים לסגר מלמעלה , כי זה לא יגיע.

פשוט מבטלים לבד פעילויות:

אין חוגים - למרות שמותר

סוגרים שטחים ציבוריים - למרות שמותר

מגדילים לבד את הפיקוח - שימו לב לחלוקה בין שוטרים למסכות / פקחים לבתי עסק.

מעניין אם בהמשך ראשי ערים וראשי מועצות יוכלו כל החליט על הטלת סגר מקומי?

סגירת חנויות , ביטול אירועים (בעיקר חתונות)? 

image.png.ebfa882c0b0ea874a8aceebc7155ddd0.png

עריכה אחרונה על ידי korola
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...