Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב חדש מהחברה עד 120,000 ש"ח

Ivy
שימו לב! השרשור הזה בן 1341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום , 

אנחנו מעוניינים לקנות רכב חדש מהחברה שנת 2020 ומבקשים לקבל כמה המלצות.

הרכב ישמש בעיקר לנסיעות בתוך העיר (ת"א) ולעתים רחוקות לטיולים או נסיעות ארוכות יותר.

חשוב לנו שהרכב לא יהיה גדול מאוד אבל גם לא קטן (משהו סטנדרטי לזוג ללא ילדים) .

עוד דבר שממש חשוב לנו זה כל נושא הבטיחות - שהרכב יהיה מחברה ששמה דגש על בטיחות הנוסעים (מבחינת מבנה הרכב) וגם מבחינת אבזור הרכב (תיקון אקטיבי של סטייה מנתיב , התראות ובלימה אוטומטית במקרה הצורך וכו) .

GPS , מצלמת רוורס , חיישני חנייה וכאלה דברים גם חשובים לנו .

המחיר הרצוי הוא פחות או יותר עד 120,000 ש"ח (עם אפשרות לחריגה של עד 10,000 ) . 

נ.ב - אני יודע שיותר "משתלם" לקנות רכב יד 2 אבל אנחנו מעוניינים לקנות בפעם הראשונה בחיינו רכב חדש .

אשמח לקבל כמה המלצות לרכבים טובים במחיר המבוקש , אם אין רכב/ים שעונים על הדרישות שלנו בתקציב הזה אשמח לקבל גם המלצה על משהו קצת יותר יקר ששווה את השדרוג במחיר (בכל זאת , צריך לתת סיבות לחצי השני למה חורגים כל כך הרבה מהתקציב 🙂 ) .

תודה מראש 👍

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אתם אוהבים לנהוג או  מחפשים משהו פרקטי שייקח אתכם ממקום למקום בבטיחות ? 

חשוב שהרכב יהיה חזק או עדיף צריכת דלק ? 

אני אתן דוגמה - פורד פוקוס החדשה,  חזקה יחסית ומרווחת , אבל אוכלת דלק ויש סיכוי שהסחירות שלה לא תהיה טובה כל כך בעוד כמה שנים (עכשיו קשה לדעת כי זה דגם חדש לגמרי, בארץ).

טויטה קורולה למשל, אחלה אוטו, תמכור אותו טוב גם כשתרצה , נוסע טוב  , בטיחותי, חסכוני , אבל רכב משעמם (לדעתי).

יש את סקודה סקאלה שלדעתי רכב מצויין, באמת שווה. גם חזק וגם סחיר , גם צריכת דלק לא רעה וכוח לא חסר.

אני חושה שכולן סביב ה 130K.

יש גם את הקיה החדשה ,סלטוס, קצת יותר יקרה.

בגדול, אתם צריכים להחליט מה יותר חשוב לכם ברכב (בטיחות, נראות, צריכת דלק, כוח, איכות נסיעה) - במחיר הזה משהו יבוא על חשבון האחר, לדעתי הסקודה שילוב די טוב.

גבי 164

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שלזוג תל אביבים ללא ילדים צריך לקנות רכב משפחתי או ג'יפון.
לדעתי, רכב סופר מיני חדשני מספיק מעל ומעבר לדרישות.
יישאר קצת עודף מהתקציב, הרכב יהיה חסכוני.
הייתי הולך לסוכנות טויוטה ובודק את יאריס החדשה - מערכות בטיחות עברו שיפור, הרכב נראה חמוד מאוד,חיצונית, גם לא חלש, גם יחסית חסכוני ומסורתית שומר טוב על הערך. יש דגמי בנזין או היברידיים - תלוי בהעדפה האישית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אנחנו מחפשים רכב פרקטי שייקח אותנו ממקום למקום בנוחות ובבטיחות .

מכיוון שאנחנו לא נוסעים המון אז צריכת דלק פחות חשובה , רכב חזק עדיף . 

הדברים החשובים לנו לפי סדר - בטיחות , אבזור , איכות נסיעה , כוח , נראות , צריכת דלק . 

פחות אוהבים רכבים גבוהים.

קראתי על כל הרכבים וגם על היאריס , כל אחד נראה טוב אבל תמיד חסר משהו (היאריס נראית ממש חמודה ובמחיר טוב אבל חסרים לה הרבה דברים שהייתי רוצה ברכב מבחינת אבזור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל קורסה תענה לדעתי על כל הצרכים שלכם. רנו קליאו גם, אבל צריך לקחת בחשבון שיש לה גיר רובוטי שהוא פחות אידאלי לנסיעה שרובה המכריע עירונית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שימצא יותר חן בעיניכם ( שניכם!). תגיעו לאולמות התצוגה ותזמינו נסיעות מבחן.
גם איביזה עם גיר רובוטי - בנסיעות עירוניות האמינות שלו בסימן שאלה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תעשה נסיעת מבחן, אני חושב שזו הדרך הכי טובה לענות על השאלה הזו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...