Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברוכה הבאה BMW M2 CS

PriceDevil
 שיתוף
עוקבים 14

פוסטים מומלצים

בשקט בשקט עלו על כבישי ישראל בתחילת השבוע לא פחות מ3(!) מכוניות מדגם M2 CS

מדובר בדגם הממוקם מעל דגם ה-M2 Competition  ומצויד באותו מנוע 3 ליטר 6 צילינדרים עם שני מגדשי טורבו, המפיקים 450 כ"ס (כ-39 כ"ס יותר)

ההגעה היא אחורית כמובן והכוח עובר לגלגלים האחוריים דרך דיפרציאל אקטיבי המסוגל המסוגל לנתב את הכוח לאחד הגלגלים אם הדבר נדרש.

הצמיגים 19" יושבים על חישוקים קלים במיוחד, כאשר צמיגים האחוריים (ברוחב 265) רחבים יותר מהקדמיים (ברוחב 235)

חלקים שונים מהגוף כמו מכסה המנוע והגג עשויים קרבון פיבר כדי לחסוך במשקל. 

מתלים אדפטיביים מגיעים כסטנדרט (ישירות מה-M4), כמו גם בלמים משופרים מסדרת M Sport.

המכוניות שהגיעו ארצה מצוידות בגיר אוטומטי דו-מצמדי בעל 7 מהירויות, והמאוץ ל-100 לוקח 4.0  שניות.

מחיר? בהתבסס על מחירה של ה-M2 Competition ההפרש בינה לבין מחירה של M2 CS בחו"ל, מדובר על 850000 ש"ח, ואולי אפילו יותר...

לא ברור לי אם היא בכלל תוצע למכירה לקהל המצומצם שיגול להרשות לעצמו אחת כזאת, וזאת מהסיבה הפשוטה שהייצור מוגבל ל-2200 יחידות.

M2CS.jpg

• אהבתי 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אולי  - ע"פ רישומי משרד התחבורה שלותן מאותו קוד דגם, ועל פי הקוד הזה הן אוטומטיות, אבל מכיון שיש עוד קוד דגם עם נתונים זהים לחלוטין - יתכן שיש טעות ברשומי משרד התחבורה ויתכן שכולן ידניות.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הגיעו 3 לארץ (כולן נמכרו מראש) ויש סיכוי נמוך שיגיעו עוד. כל השלוש במפרט זהה ועם גיר DCT (בוודאות). יש אחת שחורה ושתיים בהירות (הוקינהיים סילבר זה הצבע המדוייק אאל"ט). כולן יפיפיות.

hw4WDT.jpg

6zaVaa.jpg

BsQhqG.jpg

4YoKXR.jpg

Chyo8L.jpg

FhQDMw.jpg

61S4ks.jpg

aQnO6I.jpg

עריכה אחרונה על ידי BobbyMiata
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר מתי פעם אחרונה ראיתי רכב שאהבתי 99% מהעיצוב שלו. פנים, חוץ, היא נראית פשוט פצצה!
משענת יד טיפה רחבה יותר וזה היה עולה למאה אחוזים.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

באמת עיצוב שהוא שלמות, שילוב מעולה בין אלגנט וספורט. גם הצבע הזה מדהים.  

חבל שבמוו איבדו את זה בחלק מהדגמים האחרונים שלהם, גם עיצובית וגם בכלל. 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית פצצה, עם בעיה אחת בעיני - הכסף שלה קונה GT4, ולי אין ספק במה אני הייתי בוחר.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 3

I'll take your brains to another dimension

Pay close attention

Subaru BRZ | Suzuki Ignis Sport | PCR Jaguar 2000 100cc

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 12 שעות, ניקו פ. כתב:

לא זוכר מתי פעם אחרונה ראיתי רכב שאהבתי 99% מהעיצוב שלו. פנים, חוץ, היא נראית פשוט פצצה!
משענת יד טיפה רחבה יותר וזה היה עולה למאה אחוזים.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

משענת היד היא לא רק החלק הצר שנראה בתמונה אלא הולך ומתרחב בהמשך, אך במבנה שונה ממה שיש ב-m2 וב-240.

אלפא היו אומרים על זה ש"אתה ממילא לא אמור להוריד שתי ידיים מההגה" או משהו מעצבן דומה.

הג'אנטים, וואו. כל האוטו, וואו. קרב.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai
  • אהבתי 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מגיע לרמות המחיר של ה-GT4 וסביר להניח שגם אני הייתי בוחר בפורשה. 

אבל ה-CS היא רכב מיוחד, יש פחות ממנו וחלק מהקסם שלו לרוכשים הוא בדיוק זה. מול ה-GT4, יש לו גם כמה יתרונות - הרבה יותר פרקטי, יכול להיות דיילי, ופחות מושך תשומת לב ביום יום. הגיר הידני שלו יותר מוצלח (פורשה פישלו קצת עם ההילכים הארוכים מדי בגרסה הידנית). למי שאוהב את ה-M2, זו ללא ספק הגרסה הכי "נכונה" (מתלים אדפטיבים, אופציה לקרמיים, כסאות מהממים, המון אלקנטרה וקארבון, מנוע והספק של CS ועוד...). יחד עם זאת, יש כמה דברים מוזרים... יש מוביל איי כי אין אבזור בטיחות (!), אין קילס (!!) ו...אין אחסון ומשענת יד נורמלית (אבל יש תעלה עשויה קארבון...).

EVO טוענים שהיא לא רחוקה ונתנו לה 5 כוכבים!

evo.co.uk/bmw/m2/cs

• אהבתי 1
  • מעניין 2
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

החישוקים המוזהבים האלו הולכים מצוין עם צבע כחול (אך קליפרים בצבע אחר) אבל עם עם שאר הצבעים? לא מוצלח לטעמי. מעבר לכך, זה רכב לאנשים שהם באמת יודעים מה שהם רוצים וגם יכולים להרשות לעצמם. בתמחור שלה הייתי בוחר ב-GT4 אבל זה רק בגלל שעדיין לא הייתה לי פורשה. כמובן שצריך לזכור שמדובר פורשה כך שהמחיר בקלות יכול לקפוץ בעוד 100,000 שקל עם קצת תוספות, שבטח כבר קיימות ב-CS. 

זו של בחור מהולנד עם שילוב צבעים מושלם לטעמי. 

aw5V7NX.jpg

MmckC8E.jpg

OOptzFQ.jpg

PtFuieF.jpg

urtNn9g.jpg

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף
  • Create New...