Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קקטוס, פוקוס, 208 והאזור

DubelBoom
שימו לב! השרשור הזה בן 1385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 9 שעות, yoav911gt2 כתב:

רק הקקטוס. 

השאר זה עם ה6 הילוכים או בשנתיים האחרונות שהתחילו להגיע עם תיבה של שמונה הילוכים. 

לפני 10 שעות, gilgil28 כתב:

אני לא חושב שהגיעו לארץ דגמי 1.2T עם גיר ידני

תודה!

לפני 9 שעות, yoav911gt2 כתב:

רק הקקטוס. 

השאר זה עם ה6 הילוכים או בשנתיים האחרונות שהתחילו להגיע עם תיבה של שמונה הילוכים. 

למה הקקטוס?

עשיתי נסיעה על ה2008 ועל הקקטוס (ממגרשים) וה2008 הרגישה לי יותר מוצלחת והרבה פחות זולה. בקקטוס אין אפילו פתח מזגן לנוסע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת סחירות בעתיד, מי תהיה עדיפה - פיג'ו 2008, סקודה ראפיד או פורד פוקוס?

ה2008 נראית הכי מתאימה לי אבל אני רואה שהן לא ממש נמכרות, מפחד שתהיה לי בעיה בעתיד למכור אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.7.2020 בשעה 23:39, DubelBoom כתב:

מבחינת סחירות בעתיד, מי תהיה עדיפה - פיג'ו 2008, סקודה ראפיד או פורד פוקוס?

ה2008 נראית הכי מתאימה לי אבל אני רואה שהן לא ממש נמכרות, מפחד שתהיה לי בעיה בעתיד למכור אותה.

קשה לדעת, אנחנו לא נביאים.
ה-2008 למשל רכב מוצלח, סביר שיהיה לו ביקוש.
את הראפיד אני פחות מכיר, לדעתי הוא רכב ממוצע וההיצע שלו בליסינג גדול.
תשכח מהפוקוס דור קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, gilgil28 כתב:

קשה לדעת, אנחנו לא נביאים.
ה-2008 למשל רכב מוצלח, סביר שיהיה לו ביקוש.
את הראפיד אני פחות מכיר, לדעתי הוא רכב ממוצע וההיצע שלו בליסינג גדול.
תשכח מהפוקוס דור קודם.

תודה.

מה לגבי אופל אסטרה 2016 (מנוע 140 כ"ס, לפני העדכון ממה שאני מבין). מצאתי אחת במחיר טוב, נראה אחלה של אוטו תוהה בעיקר מבחינת אמינות ועלויות אחזקה? איך אופל בתחום הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות ועלויות האחזקה של האסטרה דור קודם (ASTRA J) עם מנוע ה1.4 טורבו לא טובות בלשון המעטה.
לא חסר אנשים שעשו למנועים האלו אוברול (שיפוץ) מספר פעמים עוד לפני 100 אלף ק"מ בנוסף הרכב סובל מבעיות במערכת הקרור.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...