Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת איתוראן

samuri
שימו לב! השרשור הזה בן 1379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה לא חייב עכשיו, סביר להניח שלא תהיה חייב אח"כ - מקסימום תחליף חברת ביטוח.
כמה שפחות 'ידיים טובות' שנוגעות ברכב - ככה הרכב ישאר אמין יותר לאורך זמן.

• רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, dorsht כתב:

אני מניח שהתקינו לו Connect It.

לפני 24 דקות, sperial כתב:

אכן קונקט איט. ויש אנדרואיד אוטו (אני חושב שגם קארפליי, אבל לא התעמקתי כי במשפחה אין תפוחים).

באסה. אני ממש מתעב את צ'מפיון שהם משווקים את הדבר ההזוי הזה. אגב, מה שמצחיק, זה שהם גובים על כך (לפחות כך שמעתי מרוב האנשים שיש להם את זה) כ-4,500 ש"ח וזה מתפקד ממש בצורה עלובה (כיאה למוצר סיני piggyback).

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה חלק מהעסקה. לא הייתי משלם גם 500 ש"ח כיון שממילא אני מעדיף שקט ברכב, ואשתי לא תתעסק עם משהו יותר מורכב מלשמוע רשת ג', וגם זה אחרי שאני מכוון את הרדיו. ווייז על הטלפון הוא די והותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי את זה בחינם,

לא לקחתי כי ראיתי ביקורות לא מוצלחות על המוצר עצמו ולפעמים גם על ההתקנה.

במילא יש אנדרואיד אוטו שעובד מעולה, אז אני מחבר את הטלפון ויש לי כל מה שאני צריך (וויז וספוטיפיי).

לפני כשעה, Fraysa כתב:

נשמע שביצעו לך התקנה של תוסף של צ'מפיון על גבי המערכת המקורית. חבל. אם תרצה, מוזמן להתייעץ איתי בפרטי להסיר אותה ולהתקין App Connect מקורי שיהיה לך אנדרויד אוטו/קארפליי. 

תוכל להסביר מה נותן ה-App Connect על פניי המערכת המקורית ללא התוסף של גיל קאר?

אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי במילא יש בכל רמות הגימור של הארונה שנמכרות בארץ.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, dorsht כתב:

הציעו לי את זה בחינם,

לא לקחתי כי ראיתי ביקורות לא מוצלחות על המוצר עצמו ולפעמים גם על ההתקנה.

במילא יש אנדרואיד אוטו שעובד מעולה, אז אני מחבר את הטלפון ויש לי כל מה שאני צריך (וויז וספוטיפיי).

תוכל להסביר מה נותן ה-App Connect על פניי המערכת המקורית ללא התוסף של גיל קאר?

אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי במילא יש בכל רמות הגימור של הארונה שנמכרות בארץ.

AppConnect בפולקסווגן או Full Link בסיאט זה השם שהם נתנו לפונקצנליות שמאפשרת שיקוף טלפון באמצעות Apple CarPlay או Android Auto.

בארץ, כפי שגם אתה ציינת, דגמי הסיאט יחסית מאובזרים לכן הפיצ'ר הזה מגיע עם המערכת. גם כשהוא מגיע נעול, ניתן לבטל את הנעילה בכמה מאות שקלים דרך רכישה של מפתח מהיצרן. ברמות הגבוהות יותר (דגמי פולקסווגן ואאודי), המערכת שמיובאת לארץ היא MIB2 STD (מלשון Standard) שלא כוללת את הפונקצנליות כלל. במקרים כאלו, בא צ'מפיון, משלם ליצרן סיני עלום שם שמייצר לו מערכת שיושבת מאחורי תא הכפפות שמפצלת את כבל התצוגה לשניים ומאפשרת להם להציג משהו אחר שזה ה"Connect It" (מיותר לציין שהשם אפילו מעיד כמה המערכת הזו טיפשה). מדובר במערכת אנדרויד נעולה שמאפשרת גישה לאפליקצייה (הדי עלובה) של צ'מפיון, וייז ובאאודי הם אפילו דחפו בשיא חוצפתם גם מצלמת רוורס סינית.

בעבר, כשהייתי מבצע התקנות (retrofit) ללקוחות, הייתי מסיר את המערכת שלהם ומבצע התקנה של מצלמות רוורס מקוריות לרכבי אאודי ופולקסווגן ומשחרר פונקצנליות מלאה של הפיצ'ר המקורי. מה שמצחיק הוא שהיו מגיעים אליי לקוחות ששילמו מעל 4,000 ש"ח על ה-Connect It והמצלמת רוורס הסינית ואצלי קיבלו מצלמת רוורס מקורית בלי שום קומבינות בשליש מחיר, תוך שימוש בחלק מקורי של היצרן. 

עריכה אחרונה על ידי Fraysa
  • מעניין 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה רכשתי גולף 7.5 2017 וברכב יש את ההתקנה של צ'מפיון. המוכר הראה לי את זה בזמן המכירה ואמר שהוא משלם לאיתוראן תשלום חודשי שכולל גם דמי מנוי וגם אינטרנט על הוויז והפנגו. העברנו בעלות הרכב ברשותי התקשרתי לעשות ביטוח ונאמר שאין צורך באיתורן. רציתי להתקין בפלאפון שלי את האפליקציה של vw ולא ידעתי שהיא קשורה לאיתורן, פה נפלתי... כמובן לאחר יום התקשרו אלי וניסו למכור לי בעצם כלום... איתור הרכב, אינטרנט לוויז, שרותי חילוץ וכל מיני דברים ואני מקבל ויש לי בלי לשלם כמו אוטואנדרואיד שנותן לי וויז ואינטרנט ברכב בצורה עדיפה מהתצוגה שלהם. חילוץ מהביטוח וכו..
מי בכלל צריך את הקישקוש הזה?
הקיצור כמה שפחות התקנות מקומיות ואם אפשר לחסוך עוד על וויז שגם ככה יש באוטו אנדרואיד אז למה לא?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

לפעמים אחרי שנתיים כן מבקשים להוסיף מיגון . הסוכנת ביטוח אמרה לי שזה תלוי סטטיסטיקה של גניבות רכב . אצלי בסוויק דור תשיעי אחרי שנתיים ביקשו להוסיף כספת . לי זה עושה רושם של תרגיל של חברות הביטוח עם חברות המיגון .

חלפו שנתיים עםfk8 ואיתוראן , עכשיו אין דרישה לאיתוראן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, MikMan כתב:

לאחרונה רכשתי גולף 7.5 2017 וברכב יש את ההתקנה של צ'מפיון. המוכר הראה לי את זה בזמן המכירה ואמר שהוא משלם לאיתוראן תשלום חודשי שכולל גם דמי מנוי וגם אינטרנט על הוויז והפנגו. העברנו בעלות הרכב ברשותי התקשרתי לעשות ביטוח ונאמר שאין צורך באיתורן. רציתי להתקין בפלאפון שלי את האפליקציה של vw ולא ידעתי שהיא קשורה לאיתורן, פה נפלתי... כמובן לאחר יום התקשרו אלי וניסו למכור לי בעצם כלום... איתור הרכב, אינטרנט לוויז, שרותי חילוץ וכל מיני דברים ואני מקבל ויש לי בלי לשלם כמו אוטואנדרואיד שנותן לי וויז ואינטרנט ברכב בצורה עדיפה מהתצוגה שלהם. חילוץ מהביטוח וכו..
מי בכלל צריך את הקישקוש הזה?
הקיצור כמה שפחות התקנות מקומיות ואם אפשר לחסוך עוד על וויז שגם ככה יש באוטו אנדרואיד אז למה לא?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

בדור 7.5 יש MIB2 (או אפילו MIB2.5, תלוי איזה דגם קיבלת) וניתן לאקטב (במידה ואין לך) את ה-App Connect בצורה מקורית :-). כמובן שעדיף.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...