Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיזל עד 15 אלף שיהיה אמין

דני123qw
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשביל 10 ק"מ ביום לא הייתי חושב על דיזל בכלל,

בטח לא בתקציב הזה.

ממליץ לך לחשב מסלול מחדש ולשקול רכב בנזין.

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל 10-50 ק"מ ביום ותקציב נמוך הייתי הולך על רכב אמין וישן כמו מיצובישי לנסר/ סובארו אימפרזה/ הונדה סיוויק/ טויוטה קורונה/ מזדה 3

תקנה רכב ב 7000 ש"ח, תכניס למוסך ליישור קו של 5 אלף ש"ח ויש לך בובה של מכונית לכמה שנים קדימה

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לבדוק איזה רכבים הוא יקנה ב-7000₪, ברוב המקרים יהיה מדובר במכוניות שחוקות עם קילומטראז' גבוה ובמצב לא מדהים.

במקום להשקיע כל כך הרבה ביישור קו, עדיף לחפש סופר מיני ידנית בת 7-9 שתעלה כ-10-15 אלף ש"ח ובעודף שישאר לבצע יישור קו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עניין של גישה, מהניסיון שלי עם סובארו אימפרזה 99' (החזקתי רכב כזה ל 400 אלף ק"מ) ומיצובישי לנסר 06' (קיבלתי מהעבודה רכב לא שמור לפני שנתיים ב 220 אלף ק"מ והוא נמכר ב 260 אלף ק"מ) המכוניות הנ"ל מחזיקות מעמד יפה מאוד בק"מ גבוה, ויש המון חלפים בשוק

אז אם קונים רכב ישן שכמובן חסכו עליו במהלך השנים צריך לבוא בראש הנכון- יש להשקיע הרבה כדי לקבל הרבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי לגיל וקילומטראז יש השפעה ישירה לא פחות משמעותית מהחזקה או אמינות.
אני מכיר רכבים עם תדמית אמינות חיובית מאוד (323,B3) שהלכו לגריטה באזור ה200K ק"מ למרות שטופלו כראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום 
אני מחפש רכב דיזל ל 10 קמ ביום ושיהיה אמין  סקודה טוב?
גילוי נאות- הרכב שלי (פולו דיזל 2005) למכירה.

סקודה גם טוב, יש לך גם פולו דיזל SDI.

רכב מאוד אמין, מוצלח. לטעמי לפחות.

מה שכן, עם נסועה של 10 ק"מ ביום, ההפרש בעלויות הדלק החודשיות יהיה זניח.

רכב של 1:10 יעלה לך ב30 ליטר דלק, כלומר כ180 ש"ח.

פולו דיזל (כמו שלי), תעשה 1:18 (בנסיעות ארוכות אפשר להשתפר לכיוון ה1:21).

זה כ17 ליטר בפועל, שהם כ100 ש"ח.

חסכת 80 בחודש. זה אולי 10% מהעלות החודשית של אחזקת רכב.

רק הפרשי עלויות הביטוח/ אחזקה יכולים לחסל לך את הפער. ובקלות.

לשיקולך.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה רכב דיזל בשביל הביצועים}+ חיסכון 

אם ידני בא בחשבון הייתי ממליץ על סקודה פאביה ספייס דיזל יש גם 1.4 טורבו וגם 1.6 ובדגם אמבישן יש 1.9

רכב זול ואמין נוסף הוא קיה ריו 1.5 טורבו דיזל ידני בלבד

יש גם רנו מגאן ידני דיזל אבל השוק שלו חלש ואינני יודע אמינותו.

אם לא יש סקודה אוקטביה הנחשבת חסכונית פולקסווגן פאסאט פולו, או ג'טה או סיאט בחלק מהדגמים (בסיאט הרוב ידני)

קישור ליד 2

https://www.yad2.co.il/vehicles/private-cars?year=-1-2014&price=9000-13000&engineType=3,2&gearBox=1

עריכה אחרונה על ידי המחליף
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדכ צרות של אחרים. זה מכוניות שקונים בעיקר כדי לנסוע הרבה. גם אם המנוע תקין לפעמים הכסף הוא שאר האחזקה, בולמים, תושבות, קלאץ. מזרקים זה בערך עלות הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...