Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למבו אוונטדור ז''ל

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 1446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאב לב.

ממה שהבנתי זה לא רכב העל הראשון שנהרס לבעלים יש ברשימה עוד אסטון ועוד משהו.

אישית לא מבין איך אפשר לנהוג מהר בכביש כזה מסוכן, זה כביש כיפי להנות בו בהחלט ואני מדי פעם עושה שם טיול אבל מעולם לא במהירות מופרזת ובטח כשחצי מהשדה ראיה שלך מוסתר..

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לשפוט אף אחד ולא רוצה להטיף לאף אחד אבל השאלה שעולה לי בראש היא כמה זמן עוד יקח לפני שיפתחו בארץ הזו מספיק מסלולים לנהיגה לא מנהלתית בכדי שנהגים שרוצים לקחת את הרכבים שלהם אל הקצה - 

מצד אחד יוכלו לעשות זאת וישאירו את הכבישים הציבוריים לנהיגה מנהלתית - מצד שני במידה ולא - ניתן יהיה להחמיר באכיפה\ענישה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, אנשים לא מפנימים שהכבישים שלנו לא מתאימים לנהיגה ברכבים כאלו במהירויות מופרזות, הכל עמוס בד"כ עם איכות סלילה בינונית, מספיקה נסיעה באיזורים מסויימים בעיר בתוך כמה בורות והטמבון הקדמי מקבל שפשופים וגירודים.

רבאק לדוגמא שכונה חדשה בנחל"ת בראשל"צ אני לא יכול לנהוג ברכב שלי שם מבלי להרגיש במתקין בלונה פארק..

מצד שני עדיין לא הגיעו תוצאות המקרה והכל בגדר שמועות, מי יודע מה הסיבה האמיתית לתאונה של האוונטדור? בהתחלה אמרו תאונה שלו עם אופנוע, אחרי זה תאונה של אופנוע לבד והוא נכנס במישהו שעצר לעזור, אחרי זה עוד כמה שאני כבר לא זוכר

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה,

לזכרוני, נאמרו מספר פעמים במקומות שונים, שרכבים כאלה לא מבוטחים, כיוון שאין חברת ביטוח שמוכנה לבטח אותם,

האם זה אכן נכון?

ולנושא, כואב על הרכב אבל העיקר שבעל הרכב בסדר, לדעתי הרכב יוחזר לאיטליה כמו אותה פרארי, יעבור תיקון איכותי ויחזור,

כסף זה כסף, חלילה היה פוגע במישהו או נפגע.

ואגב, אופנועים מתרסקים שם על ימין ועל שמאל, מעניין מה עלה בגורל האופנוען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, lanosforce כתב:

לא רוצה לשפוט אף אחד ולא רוצה להטיף לאף אחד אבל השאלה שעולה לי בראש היא כמה זמן עוד יקח לפני שיפתחו בארץ הזו מספיק מסלולים לנהיגה לא מנהלתית בכדי שנהגים שרוצים לקחת את הרכבים שלהם אל הקצה - 

מצד אחד יוכלו לעשות זאת וישאירו את הכבישים הציבוריים לנהיגה מנהלתית - מצד שני במידה ולא - ניתן יהיה להחמיר באכיפה\ענישה. 

זה לעולם לא יקרה. מספיק להסתכל על מדינות שופעות במסלולים וימי מסלול, ולראות כמה סרטונים Super car crashes יוצאים מהן.
הימצאות מסלולים =/= נסיעה מנהלתית בלבד בכבישים פתוחים. 

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובר בפניה הזאת על בסיס שבועי.

עד לתמונה הזאת ראיתי שם שני סוגי כלי רכב שמעורבים בתאונות:

1. בדרך כלל - רכבים נורמלים לחלוטין, בינהן פוקוס הפוכה, סוויפט מרוסקת, ועוד כמה משפחתיות שאני לא זוכר את הדגם שלהן כרגע.

2. אופנועים.

וזאת למרות שמסתובבות שם קופרות, GT-R, ברזים ופורשה לרוב.

רוצה לומר - לפני שקוטלים את כל בעלי הרכבים הספורטיביים באשר הם ועושים משפט שדה - אני מעריך על סמך סוגי הרכבים הפגועים שראיתי שרוב התאונות שנעשו שם הן של אנשים שלא היו ממוקדים מספיק בכביש (מישהו אמר טלפון?) ואין להם שום קשר לרכבים ספורטיביים. מי שבא לנהוג שם עם רכב ספורטיבי, מנסיוני, בדרך כלל סופר ממוקד בכביש וכן יודע להתאים את עצמו למגבלות הדרך, כולל שדה ראיה ורוחב נתיבים.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הסיבוב ואני מצטרף למה שאתה אומר זה כביש שמחייב עירנות סופר בלי שום שניה של הורדת עיניים מהכביש. יותר קל לצאת על למבורגיני מאשר על סובארו DL... אולי מקנאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

נסעתי לנס(ר) הרים לפני שנה בשביל להבין על מה כולם מדברים . כביש נחמד בלי מרווחי בטיחות . לטעמי הכבישים בצפון יותר בטוחים ( למעט חמת גדר מבוא חמה ) . אני מניח שמי שגר במרכז יותר נוח לו לנהוג לשם מאשר לצפון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, יש מסלולים בארץ...

שנית, כאב הלב על מכונית כזו לא גדול אצלי יותר מעל מכונית פרטית (לא ליסינג)

לפני 4 שעות, אלי55 כתב:

EXpW3uAWsAAMEqr.jpg:large

יש רק רכב אחד בתמונה שמותאם לסוג הכבישים האלה, חבל שלא מיצרים כאלו היום.

פיאסטה ST ועוד כמה...

לעולם ההוא כבר לא נחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אחלה לקנות מפלצת כביש, השאלה היא כמה אנשים שמחזיקים מכוניות כאלה באמת יודעים לנהוג עליהם ?!

לדעתי חייבת להיות חובת לימוד קורס נהיגה מתקדמת כדי להחזיק רכב כזה, משהו רגולטורי שיהיה מצוין ברישיון כמו שלאופנועים יש הגבלת הספק לפי סוג רישיון...

אחרת נמשיך לראות נהגי מפלצת כביש שמועכים את הדוושה ומגלים את הרכב נזרק להם ימינה (קורה בעיקר במנוע טורי הנעה\ הנאה אחורית). הם לא מודעים לזה, לא מוכנים לזה והופ הרכב בתעלה, אותו דבר כשהם מגלים שבסרטים הדריפטים נראים מאוד קל ובמציאות הזנב נזרק לזווית בלתי אפשרית עוד לפני שהנהג הספיק להבין מה קרה לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Roycohen1979 כתב:

זה אחלה לקנות מפלצת כביש, השאלה היא כמה אנשים שמחזיקים מכוניות כאלה באמת יודעים לנהוג עליהם ?!

לדעתי חייבת להיות חובת לימוד קורס נהיגה מתקדמת כדי להחזיק רכב כזה, משהו רגולטורי שיהיה מצוין ברישיון כמו שלאופנועים יש הגבלת הספק לפי סוג רישיון...

אחרת נמשיך לראות נהגי מפלצת כביש שמועכים את הדוושה ומגלים את הרכב נזרק להם ימינה (קורה בעיקר במנוע טורי הנעה\ הנאה אחורית). הם לא מודעים לזה, לא מוכנים לזה והופ הרכב בתעלה, אותו דבר כשהם מגלים שבסרטים הדריפטים נראים מאוד קל ובמציאות הזנב נזרק לזווית בלתי אפשרית עוד לפני שהנהג הספיק להבין מה קרה לו.

אבל האוונטדור היא הנאה / הנעה לכל הגלגלים. לא הנאה אחורית  

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, YaronNahum כתב:

אבל האוונטדור היא הנאה / הנעה לכל הגלגלים. לא הנאה אחורית  

לא יודע מה קרה במקרה הזה, התייחסתי למפלצות כביש בצורה כללית.

אני רואה ילדים נטו עם כלים שיש להם 500 סוסים מתחת למכסה מנוע, יש אצלי בעבודה בחור חייל עם הורים טחונים ו-330e, אין לו מושג מה עושים עם האוטו, אין לו מושג איך נוהגים עליו בטח לא איך נכנסים לביסוס איך יוצאים ממנו ואיך בולמים בו וזה עוד אוטו מתורבת.

בשכונה שלי יש ליאון קופרה עם סטייג2, הוא דופק פול גז בין כיכרות כשמנתק ההצתה משתולל וכואב לי על האוטו ובעיקר על התאוצה שהוא מאבד בגלל רגל כבדה מדי על הדוושה.

בכלל יש מצב שלימודי נהיגה מתקדמת או לכל הפחות משטח החלקה יהיה מחויב כחלק מהתנאי לרישיון נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...