Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילת שמן מהמנוע, האם אפשר לקנות ברוגע לאחר התחייבות ?

Shayvidas
שימו לב! השרשור הזה בן 1482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 שעה, pooh-bear כתב:

זה נאמר כבר כמה פעמים, אבל כנראה שצריך להגיד את זה שוב: אי אפשר לסמוך על סוחרים / מגרשים שיטפלו ברכב בצורה טובה. תמיד יש לך סיכוי ליפול על ה-1% שאולי אפשר לסמוך עליהם, אבל הסיכויים לא לטובתך, באופן מאוד ברור.

מעבר לזה, אסטרה בת 5 עם נזילת שמן שקונים בתקציב מוגבל היא בוודאי לא רכב שהייתי מנסה לשפר. אני לא בטוח שאתה רוצה להתעסק עם תקלות שעלולות לצוץ כתוצאה מהשיפור.

אם אתה יכול להעלות קצת (10K) את התקציב, הייתי מנסה לחפש פוקוס מ-2016 אחרי מתיחת הפנים עם מנוע 1.5 טורבו וגיר פלנטרי. זה רכב שיהיה כנראה אמין יותר מהאסטרה גם אם לא חסכוני בדלק לפחות כמוה, וירגיש הרבה יותר ספורטיבי.

תודה רבה

פוקוס 2016 אתה מתכוון לדגמי הסדאן ? 

פורד פוקוס 2016 סדאן נמכרות ב65 ... ממה שאני רואה את המודעה שיש ביד 2

איפה אפשר למצוא אחת עם קילומטרז נורמאלי בתקציב של 44 ? +- ? (שזה אומר התקציב המקורי +10 ?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להגיד את זה שוב: אי אפשר לסמוך על סוחרים / מגרשים שיטפלו ברכב. 

אם הם מציינים שהם מתחייבים על מנוע/גיר/שילדה צא מנקודת הנחה ששלושתם פגומים.

עריכה אחרונה על ידי dorban3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יש סדאן אחת למכירה. חפש את הסטיישן, יש לא מעט (יחסית, זה דגם לא מאוד נפוץ) במחירים שמתחילים באזור 35 ומגיעים עד 45. רובן המכריע באופן מצער מליסינג ועם ק"מ לא נמוך, אבל בתקציב כזה זה מה יש.

רק אומר שוב, צריכת הדלק לא מזהירה. בעיר, עם רגל כבדה, אפשר לקבל גם פחות מ-1 ל-9.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, pooh-bear כתב:

כרגע יש סדאן אחת למכירה. חפש את הסטיישן, יש לא מעט (יחסית, זה דגם לא מאוד נפוץ) במחירים שמתחילים באזור 35 ומגיעים עד 45. רובן המכריע באופן מצער מליסינג ועם ק"מ לא נמוך, אבל בתקציב כזה זה מה יש.

רק אומר שוב, צריכת הדלק לא מזהירה. בעיר, עם רגל כבדה, אפשר לקבל גם פחות מ-1 ל-9.

ועדיין

עדיף לי פורד פוקוס 2016 עם 130 אלף קילומטר שהיתה בליסינג ? 

מאשר אופל אסטרה ברלינה עם 70-60 אלף קילומטרים שלא היתה בליסינג ?

האם באמת הפורד פוקוס תרגיש לי עד כדי כח יותר ספורטיבית ?

לפני 13 שעות, dorban3 כתב:

צריך להגיד את זה שוב: אי אפשר לסמוך על סוחרים / מגרשים שיטפלו ברכב. 

אם הם מציינים שהם מתחייבים על מנוע/גיר/שילדה צא מנקודת הנחה ששלושתם פגומים.

אז מה יש לעושת ? 

כי רוב המכוניות נמצאים אצל סוחרים \ מגרשים 

וכל המגרשים טוענים שהם יטפלו ברכב ולא לתת לך הנחה במקום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב הנוכחי, אני בכלל לא יודע אם יש ממי ואם אפשר לקנות רכב משומש. יכול להיות שכשהמצב יתבהר יהיו הרבה יותר רכבים משומשים למכירה בהרבה פחות כסף, או להיפך, קשה לדעת.

בסה"כ זו דילמה לא פשוטה. אתה צריך לנהוג בשני הרכבים ולהחליט מה אתה מעדיף. אני לא בטוח שכל הפוקוסים עם 130,000, ויכול להיות ששווה להוסיף כמה אלפים עכשיו ולמצוא אחת עם ק"מ סביר וטיפולים בזמן מאשר להשאיר אח"כ סכומים דומים במוסך.

סוחרים רוצים להרוויח כסף, ואת זה הם עושים ע"י תיקונים זולים עם חלקים זולים ועבודה זולה. במצב רגיל הייתי מעדיף להוציא כמה הנחה שאפשר וללכת לתקן במקום שאני סומך עליו, וגם זה רק אחרי בדיקה במקום שאני סומך עליו. תיקונים זולים עם חלקים לא מתאימים ועבודה חאפרית זה מתכון בטוח לצרות גדולות יותר אח"כ. זה לא שחסרות אסטרות לבחור מהן.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ. על פניו הנתונים נראים טובים - אבל בשילוב עם הנזילה הזאת מדובר בחתול בשק. כנראה רכב שהיה בליסינג וקרעו לו את האמאמא כדי להוציא את כל ה140 סוסים העייפים, וכנראה שיש בעיה גדולה יותר ממה שנדמה לך. בעל המגרש תמיד ירצה למכור לך ויבטיח הבטחות. הוא צריך להרוויח. אם הנזילה הזאת תעלה לו כמה אלפים בשביל באמת לסדר את הבעיה, ואתה אולי תקנה את הרכב? יעדיף כבר למכור אותו למישהו אחר בלי לידע אותו על זה או למכור לך מבלי באמת לתקן את הבעיה, ורק לעשות בכאילו. קצת ניקיון והביתה.

לא ממליץ. אם תקנה את הרכב הזה אתה תכנס לפה עוד כמה חודשים עם אוטו תקול מא' עד ת' ותנסה לראות איפה טעית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...