Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חייב כסא מחשב חדש, לא מוכן לשלם הון על זבל

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 1524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבחינת נוחות, האמת היא שאין לי דרישות מיוחדות ונוח לי כמעט על כל דבר מרמת הבולדר ומעלה.

כסא ברכיים אין סיכוי בעולם שאני אקנה, היה לי כזה במשרד וזה מעצבן ברמות. הרגליים שלך תקועות כל כך חזק בפנים שאני מפחד שהנה עוד רגע אני דופק התעטשות ועף הצידה בזמן שהרגליים שלי נעולות בתוך הכסא ואני דופק את האפכה של החיים ושובר את המפרקת על השולחן. בעצם זה התסריט הטוב, כי הוא יהיה פחות מביך. הרבה יותר מביך יהיה אם אני לא אמות ואז אשתי תחזור אחרי כמה שעות הביתה ותמצא אותי שרוע על הרצפה בפוזיציה הזאת.

אני מניח שאחרי התגובות של כולם השאלה שלי צריכה להיות לא "איזה כסא טוב אפשר לקנות ב-XXX שקל" אלא "האם המחירים של כסאות זבל בהום סנטר תואמים לגרף המחירים הכללי של כסאות בארץ?" כלומר, האם אם אני רוצה כסא נורמלי, אין מנוס מלהוציא הרבה הרבה יותר כסף? או שיש עוד כל מיני פנינים חבויות כמו ההוא של צרעה שהציע M3X7T18H9GTR והרובוטריק המוזר (אבל הממש ממש מגניב) שהציע מורנינגסטר?

היה לי כזה או דומה לו במשרד. סך הכל לא רע, אבל אני מעדיף משהו עם גב רשת שפחות יספוג זיעה וג'יפה בקיץ.

אישית הכי נוח לי כסאות עם גב רשת ומושב עם ריפוד וכיסוי רשת ומשענת ראש (אל תאכל עליו, הרשת הזו תופסת הכל, לך תוציא איזה גרגר שומשום שנפל פנימה)

אבל זה דיי מכתיב חברה גנרית כלשהי בתקציב לדעתי (דוגמה לא בתקציב).

אם מתחילים להתפשר (מה יותר חשוב לך?) אפשר לקחת למשל גב רשת ומושב עם ריפוד וכיסוי רשת בלי משענת ראש של כסאות צרעה שנחשבים טובים, למשל כזה

אני בזמנו העדפתי לוותר על הגב רשת ועל מושב רשת ולהישאר עם משענת ראש, אז יצא כיסא בד עם ריפוד מושב וגב ומשענת ראש, שילמתי סדר גודל של 700 שקל, החזיק לדעתי מעל ל-10 שנים.

היום הייתי מסתכל גם על הקטגוריה שנקראת "כיסאות גיימרים", לחלקם נראה שיש תמיכה במקומות הנכונים.

והכי הכי הכי חשוב - לא קונים בלי שיושבים

שני הלינקים מובילים לאותו כסא, שדווקא נראה שנכנס בגדרת התפקיד - נראה כמו מה שאיילי הציע, עם גב רשת, ולא יקר פיצוצים.

הידיות לא מתכווננות.

בעבודה, יושב על כסא של צרעה שעות על גבי שעות, מחזיקים שנים.

בבית, קניתי כסא מחנות בחולון בשם מיליון כסאות. יש להם מבחר עצום בחנות, שווה ביקור.

נתקלתי בהם במהלך החיפושים, כנראה שאקפוץ לשם מתישהו.

תבדוק אפשרות לרכוש כיסא גיימרים מותג איכותי.

כל ציוד מחשב שלי גם במשרד בו אני עובד הוא ציוד גיימרים שהבאתי מהבית.

הציוד הזה הוא פשוט 2-3 רמות מעל כל השאר.

כסא גיימינג לא נכנס אלי הביתה משתי סיבות - קודם כל כי אני לא צריך שהכסא המשרדי שלי יתן לי אחיזה צדית, וכל הקונספט של לדמות כסא משרדי לפי מושב של מכונית מרוץ הוא כל כך אידיוטי שאני אפילו לא יכול להתחיל לתאר את זה במילים. גם העובדה שהם עשויים מדמוי עור זול ומגעיל שייראה כמו הנאזקה ליינס אחרי בערך שעה עם החתולים שלנו לא עוזרת.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מתעלק על השרשור כי גם אני צריך להחליף את הכיסא שלי (צרעה בן 8 בערך עם בוכנה שלא מחזיקה כבר את הכיסא בגובה הרצוי), עם תקציב דומה לזה של פות"ש.

לא עדיפים כיסאות עם תמיכה בצוואר במחיר הזה? ראיתי דווקא דברים של מותגים מוכרים יחסית בתחום הכיסאות בטווח המחירים הזה.

אם הבעיה היחידה שלך איתו היא הבוכנה, והכיסא עדיין נראה טוב ונוח לך שקול החלפה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעמק היה אמור להיות לינק אחר לכיסא אחר - https://www.ktzat.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=32943

כמובן שיש פנינים, אבל בשביל למצוא אותן אתה צריך אשכרה ללכת בין חנויות ולשבת ולמצוא כיסא פנינה כזה שיתאים לך.

הקטע אצל הכסאות שיש כאלה שממש יהיו נוחים לך, ויש כאלה שממש לא, ואתה לא יכול לדעת מראש.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש אצל וקסמן, יש להם כסאות מעולים

https://www.waxman.co.il/%D7%9B%D7%A1%D7%90%D7%95%D7%AA_%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94_%D7%90%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%99%D7%9D/

חבל שאין משלוח חינם לכסאות באמזון

זה למשל עולה לך עם משלוח פחות מ 1300 שקל

כזה עולה כ 550 שח עם מס

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לכייל מחדש את ההגדרה שלך ל"הרבה כסף". הסכומים שאתה מדבר עליהם הם בגזרה הזולה-בינונית-עסקה-טובה.

ממליץ לקנות את אותו כסא בדיוק שיש לך כרגע, או רק להחליף בוכנה. ריח של שתן אפשר לנקות בקלות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה קצת יקר בשביל כיסא מאיקאה

https://www.ikea.co.il/catalogue/Workspaces/Office_chairs/70261150

במיוחד לכסא בשם מר כוס.

SPIRE - מה עם כסאות גיימינג וכדומה, לא עונים על הצרכים?

ראיתי מה כתבת בנוגע לאיכות, אבל יש כאלו מחברות איכותיות שמגיעים ברמה ממש גבוהה, אבל גם המחיר

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הדגם הזה https://www.waxman.co.il/%D7%9B%D7%A1%D7%90%D7%95%D7%AA_%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94_%D7%90%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%99%D7%9D/broker

נקנה לפני כחמש שנים ובינתיים אין איתו בעיות, גב רשת, אם אני זוכר נכון עלה בסביבות 700 בחנות של וקסמן בסגולה פ"ת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לסקול.

לעבור לשולחן עמידה. בהתחלה קצת קשה, אחר כך ניהיה יותר נוח מלשבת.

אפשר גם שולחן שעולה יורד (יש דגם בסיסי באיקאה), ואז להשתמש בכיסא שתן שלך כשקשה לך.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הדגם הזה https://www.waxman.co.il/%D7%9B%D7%A1%D7%90%D7%95%D7%AA_%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94_%D7%90%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%99%D7%9D/broker

נקנה לפני כחמש שנים ובינתיים אין איתו בעיות, גב רשת, אם אני זוכר נכון עלה בסביבות 700 בחנות של וקסמן בסגולה פ"ת.

אכן יש להם כסאות מעולים,

ראיתי שאייל רשם לו המלצה עליהם (לפני שאני רשמתי8)) והם באמת טובים

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מאיביי herman miller aeron לפני כחצי שנה, מדובר בכיסאות מחודשים שהחליפו להם חלקים דפוקים למקוריים. עלה לי בזמנו כולל משלוח ומיסים כ-2450 ש"ח

מהמוכר הזה:

https://www.ebay.com/itm/Aeron-Chair-By-Herman-Miller-Size-B-Fully-Adjustable-Model/263090380335?hash=item3d41689e2f:g:iiAAAOSwHVdcf6tu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מסתכל על זה היום, לא חושב שיהיה סיכוי שאקנה כסא למחשב שאני יושב עליו 12 שעות ביממה (לא כולל בבית) שאין לו מינימום משענת ראש, ולחשוב שהם גובים על הפח הזה 700+ שקל. לא מוצא שום הבדל בין זה לבין הכסאות של ה 200 שקל באיקאה שעשויים מקרטון, מרגישים לי אותו דבר בדיוק

בעבודה אגב יש לנו אותם, הם לא כאלה וואו בכלל.

איך אתם מסוגלים לשלם 2000 שקל לכסא בלי משענת/תמיכה לצוואר והראש?!

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מסתכל על זה היום, לא חושב שיהיה סיכוי שאקנה כסא למחשב שאני יושב עליו 12 שעות ביממה (לא כולל בבית) שאין לו מינימום משענת ראש, ולחשוב שהם גובים על הפח הזה 700+ שקל. לא מוצא שום הבדל בין זה לבין הכסאות של ה 200 שקל באיקאה שעשויים מקרטון, מרגישים לי אותו דבר בדיוק

בעבודה אגב יש לנו אותם, הם לא כאלה וואו בכלל.

איך אתם מסוגלים לשלם 2000 שקל לכסא בלי משענת/תמיכה לצוואר והראש?!

כשאני עובד על מחשב, הגב שלי זקוף והראש זקוף, אני לא זקוק למשענת ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...