Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלום שלי big dog/pitbull

mush
שימו לב! השרשור הזה בן 6993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:rolleyes: החלום שלי :rolleyes:

big dog/pitbull

איך מטפלים בכלי שהוזמן ביבוא אישי ?

חלפים מומחיות בעל המקצוע וכו'

האם יש כליי BIG DOG בארץ?

pitbull_r1_c2_f9.jpg

pitbull_r1_c2_f11.jpg

רוצה להצחיק את אלוהים...

ספר לו את התוכניות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין יבואן לדגמים האלה אבל יש יבואן להרלי דיוידסון ויש קיטים לצמיג רחב להרלי..

היום כבר הגיעו למידות צמיג ברוחב 330 מ"מ.

קיט שהולך די חזק בחו"ל הוא קיט לרוחב 250 מ"מ.

קיט קומפלט בארצות הברית יעלה בין 2500$-10,000$ תלוי באיכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד והחלום שלו... י

אני, בשבילי את זה

AMERICAN IRONHOSE

פשש, זה ממש דומה לאופנוע.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון כל אחד והפנטזיות שלו.

האופנוע הזה מזכיר לי את התקופה שהתאהבתי.....זה היה בברלין המזרחית של שנות ה70 קראו לה הלגה ברטהמרשלד.....היא היתה אלופה אולימפית בזריקת כדורי ברזל ודחיקת מכולות......

אךך הימים הטובים. אני זוכר את ברטה מחבקת אותי ואני מתחנן לאויר....

ושלא תחשבו שברטה היתה פראיירית במיטה:wink: אומנם לחמם אותה לקח זמן והרבה עבודה ...אבל כשהיא התחילה למשוך....הרעידות (בדיוק כמו פה לא?) אוי הרעידות.......:shock:

וכן כן בדיוק כמו לבהמה בתמונה גם לברטה היו פרנזים כאלו בצדדים רק ששלה באו טבעי.....וכן גם לברטה היה אחורה מאוד גדול.

אבל אז באו הימים הרעים ולא הרשו לברטה לקחת יותר את הכדורים הנחמדים האלו, שעשו אותה חזקה וסקסית.....והיא התחילה לפתח רעיונות חדשים, על איכות חיים והתחילה להכניס פלסטיק לגוף במקום תוספי ברזל באוכל......ויום אחד היא הודיעה שזה נגמר ושהיא עוברת לגור בטבע עם פרנץ שהפך לפקיר....

אוי ברטה ברטה......געגועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם בכל זאת אני רוצה אחד ?

איך מטפלים באחד כזה בארץ?

לבד, עם ספר רכב שאתה תשכנע את היצרן למכור לך, וחלפים מיוחדים שתזמין מחו"ל לכל טיפול וכל דבר קטן.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תחת :)!

0412005%20(3).jpg

רופא בכיר במחלקת "טיפול נמרץ" מתקשר לחברו, שהוא בעל חנות אופנועים בעיר ושואל :agrue::

- דוד, תגיד כמה אופנועים מכרת היום :?::?::?:

- נראה לי 7. :conf:

- הבנתי, אז אחד עדיין מסתובב איפהשהו.. :screwy:

:ok:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה עם טיפולים, הכלים האלה לא באמת נוסעים, כך שרק פעם בהרבה מאוד שנים יצטרכו התייחסות של איש מיקצוע, הטיפול שהם דורשים, הוא בד"כ הברקה של הכרום ווקס וכו' ואת אלא תוכל להשיג בשפע אצל בני בייקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה עם טיפולים, הכלים האלה לא באמת נוסעים, כך שרק פעם בהרבה מאוד שנים יצטרכו התייחסות של איש מיקצוע, הטיפול שהם דורשים, הוא בד"כ הברקה של הכרום ווקס וכו' ואת אלא תוכל להשיג בשפע אצל בני בייקר.

ענק :-P

אני לא חסיד גדול של קאסטומים, אבל אני מאד מעריך כל מכונה משובחת וה"ביג דוג" הזה נראה מטורף!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק :-P

אני לא חסיד גדול של קאסטומים, אבל אני מאד מעריך כל מכונה משובחת וה"ביג דוג" הזה נראה מטורף!!!

נראה זאת מילת המפתח בקסטום, נוסע? לפעמים זה מצליח, שב תראה אמריקן קסטום, או כל מיני תוכניות כאלה, עיתוני קסטום וכו', לא תשמע דיונים על יציבות, עמידות, אמינות, אחיזת כביש בולמים עם אחיזה יותר טובה, הכל מסתובב סביב איך נראה ואיך נשמע. האם צמיג כזה תורם משהו להתנהגות האופנוע? לא ממש, אם כבר רק מזיק, וכלי עם כאלה נתוני פתיחה לא ממש צריך שיתעללו בו עוד. לא אני לא מדבר על ספורטיביות אני מדבר על יום יום. כך את סדרת ה GPZ למשל, בכל הסדרה יש ל EN את המכלולים הכי עלובים ובהרבה, שלדה בלמים בולמים, הכל הכי נחות בקבוצה, וזה לא שהאחרים הם פאר הטכנולוגיה, האחרים נותנים את המינימום, ה EN יורד מתחת לזה, לקסטום מותר. קסטומים עושים פחות תאונות? גם הגמד בגינה שלי עושה פחות לביבות מאישתי, מצאד שני היא במטבח והוא בגינה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה זאת מילת המפתח בקסטום, נוסע? לפעמים זה מצליח, שב תראה אמריקן קסטום, או כל מיני תוכניות כאלה, עיתוני קסטום וכו', לא תשמע דיונים על יציבות, עמידות, אמינות, אחיזת כביש בולמים עם אחיזה יותר טובה, הכל מסתובב סביב איך נראה ואיך נשמע. האם צמיג כזה תורם משהו להתנהגות האופנוע? לא ממש, אם כבר רק מזיק, וכלי עם כאלה נתוני פתיחה לא ממש צריך שיתעללו בו עוד. לא אני לא מדבר על ספורטיביות אני מדבר על יום יום. כך את סדרת ה GPZ למשל, בכל הסדרה יש ל EN את המכלולים הכי עלובים ובהרבה, שלדה בלמים בולמים, הכל הכי נחות בקבוצה, וזה לא שהאחרים הם פאר הטכנולוגיה, האחרים נותנים את המינימום, ה EN יורד מתחת לזה, לקסטום מותר. קסטומים עושים פחות תאונות? גם הגמד בגינה שלי עושה פחות לביבות מאישתי, מצאד שני היא במטבח והוא בגינה.....

ראיתי ב"אמריקן צ'ופרס" שהם בונים לא מעט אופועים ללא זרוע אחורית גמישה, אז נכון שהמושב נראה מאד מפנק ואולי יכול לכפר על זה מעט בפאן של הנוחות, אבל איזו התנהגות יש לאופנוע כזה. כל מהמורה או בור קטן מערערים לחלוטין את האיזון של האופנוע...וחוץ מזה סליחה, לא ראיתי אפילו פעם אחת ב"אמריקן צ'ופרס" שהם דנים בעניין עומסים והתנהגות. כל מה שמעניין אותם זה איך האופנוע נראה...ותאכלס, הם עושים אותו מסיבה אחת, פוזה בלבד!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי ב"אמריקן צ'ופרס" שהם בונים לא מעט אופועים ללא זרוע אחורית גמישה, אז נכון שהמושב נראה מאד מפנק ואולי יכול לכפר על זה מעט בפאן של הנוחות, אבל איזו התנהגות יש לאופנוע כזה. כל מהמורה או בור קטן מערערים לחלוטין את האיזון של האופנוע...וחוץ מזה סליחה, לא ראיתי אפילו פעם אחת ב"אמריקן צ'ופרס" שהם דנים בעניין עומסים והתנהגות. כל מה שמעניין אותם זה איך האופנוע נראה...ותאכלס, הם עושים אותו מסיבה אחת, פוזה בלבד!!!

רגע רגע..לעצור...אני רוצה להבין...אי אפשר להשכיב עם הארלי? או קאסטום אחר לצורך העניין???:shock:

אז למה כל הזמן כשעובר קאסטום בסביבה כולם קופצים ואומרים..."בונה אחי אם היה לי כזה, הייתי משכיב מלא"...למה הם מתכוונים??? :roll: ........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע..לעצור...אני רוצה להבין...אי אפשר להשכיב עם הארלי? או קאסטום אחר לצורך העניין???:shock:

אז למה כל הזמן כשעובר קאסטום בסביבה כולם קופצים ואומרים..."בונה אחי אם היה לי כזה, הייתי משכיב מלא"...למה הם מתכוונים??? :roll: ........

באמירה שלהם "להשכיב המון" הם אולי מתכוונים להשכיב בחורות, אבל מה שמצחיק שקאסטום פשוט לא עושה להן את זה. :-)

הנה כתבה קטנה בנושא, מקווה שתבינו משהו (כי אין לי סורק וכל צולם במצלמה דיג').

ואני לא אומר, חלילה, שצריך לקנות אופנוע בגלל מה שהבחורות אוהבות.

Untitled-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...