Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התפוצצות צינור מים יונדאי i30cw שנת 2010

yos770
שימו לב! השרשור הזה בן 1611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נסעתי מחוץ לעיר ותוך כדי נסיעה מרגיש שהרכב מתקשה. לאחר זמן קצר אני קולט שמד החום מנוע במקסימום. עצרתי מיד בשול וכיביתי מנוע (יש לציין שלא נדלקה שום נורה).

אני פותח את המכסה מנוע ורואה שפריצים של נוזל. בתחילה חשבתי שזה שמן. פתחתי את הרדיאטור והוא היה ריק. הוספתי מים ואז אני רואה שיש קרע בצינור והמים זולגים משם (יש לציין שאני עושה בדיקת שמן-מים מדי כמה ימים והיה מלא. כמו"כ מעולם לא היה לי בעיה של חום מנוע או נזילות)

לא לקחתי סיכונים וגררתי את הרכב למוסך. בתקווה שהעניינים יסתדרו במהירות.

האם מישהו נתקל בבעיה הזו? ממה היא נובעת?

האם החום מנוע גרם לפיצוץ הצינור או להיפך?

מה עלי לבדוק?

תודה מראש לכל המגיבים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעים אבל קורה.

כנראה שהצינור היה יבש/סדוק/מנופח והתפוצץ.

מומלץ לבדוק צינורות גומי בשגרה כמו מים-שמן.

הצינור הוחלף? נגרם נזק למנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר החלפת הצינור ולפני שיחרור הרכב מהמוסך תבקש שיבצעו בדיקה למנוע לבדוק שלא ניגרמה פריצת אטם ראש ואין לחץ שעובר למערכת הקירור..ושייציינו זאת בחשבונית כדי שמחר לא תבוא על פיצוץ של צינור אחר בגלל לחץ שניגרם בשל פריצת אטם ראש בגללש שהם לא בדקו...תהיה מגובה כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...