Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח נסיעה בתחבר"צ מלפני שנה - מעולם לא הגיע, צבר קנס פיגורים 50%

שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום נודע לי ממש לאחרונה שלפני שנה ביצעתי עבירה, נסעתי בנתיב של תחבורה ציבורית בתל אביב. הקנס על העבירה הינו 500 ש"ח. כיוון שלא שולם עד שלושה חודשים מביצוע העבירה, התווסף קנס פיגורים וכעת עומד על 750 ש"ח. בבירור באתר העירייה מופיעה תמונה ואכן זה אני מבצע את העבירה. אך מעולם לא קיבלתי שום הודעה על כך. בעירייה נאמר שהקנס נשלח אלי בדואר רשום, וכאשר ביקשתי מהם שיבדקו האם אספתי את הקנס גם הם ראו שהוא לא "נדרש" בדואר. ומכאן הם טוענים שמבחינת החוק עליהם מוטלת החובה רק לשלוח את הדוח בדואר, לא לוודא אם הוא הגיע או לא. ואם ארצה להתלונן זה רק מול הדואר. כלומר אין לי עם מי לדבר. מה אפשר לעשות במקרה הזה חוץ מלשלם כמו פרייאר? אני מזמין המון חבילות באינטרנט ולא הייתה פעם אחת בשנים האחרונות שמשהו לא הגיע אלי... להפנים שזאת המדינה שלי ואין מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נשלח לכתובתך ולא הוצאת את הרשום רואים אותך כאילו קיבלת זאת לידיך.

אם יש לך את מספר הדואר הרשום אתה יכול לבדוק במעקב הדואר באינטרנט מה נרשם בדואר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...