Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משבר משפחתי אשמח להתייעצות

Tsachi89
שימו לב! השרשור הזה בן 1760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באגירה, כולנו כותבים אותו דבר במילים שונות. אבל אני מציין שיש גם חריגים שפועלים. שוב, אני מדבר על מי שבונה את עצמו, לא על הטפיל.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 321
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רואה YYY (ערוץ 11 שאגב מתגלה בעונה החדשה כערוץ מצויין!)?
אני מבין שלא ראית את הפרק של שוק הנדלן.

העיקר לזרוק שראית פרק מסוים מתוך סדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כל פרק ששודר עד עכשיו.

אין קשר, שוק הדירות להשכרה בקושי מספק את הדרישה וגם Yניקים גרים בשכירות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

****הערת הנהלה - בהקשר הקונקרטי של בעית המזיקים של פות"ש****

מי שרוצה להדביר ג'וקים גרמנים (וגם אחרים). פתרון פשוט. הדברה ירוקה.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?675115-%D7%9E%D7%99-%D7%A9%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%94-%D7%9C%D7%94%D7%93%D7%91%D7%99%D7%A8-%D7%92-%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%92%D7%A8%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%9D-(%D7%95%D7%92%D7%9D-%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%9D)-%D7%A4%D7%AA%D7%A8%D7%95%D7%9F-%D7%A4%D7%A9%D7%95%D7%98-%D7%94%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%94-%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A7%D7%94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול לעזוב כרגע, אני סטודנט עם משכורת תחת ואני מחכה שאסיים את התואר עוד שנתיים וארוויח משכורות נורמליות ואז אעזוב.

תירוצים תמיד יש. יש פתרון לזה, קוראים לזה דירת שותפים. זה רק יפתח אותך כבנאדם. אני עזבתי את הבית מיד אחרי צבא (שגם שם לא הייתי בבית כי ישנתי בבסיס חוץ מסופש״ים כולל בקבע). וזו הייתה ההחלטה הטובה ביותר שעשיתי בחיי.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שלא ראית את הפרק של שוק הנדלן.

העיקר לזרוק שראית פרק מסוים מתוך סדרה.

באוף טופיק קטנטן לפות"ש (אבל רלוונטי לשרשור), כן ראיתי את כל הסידרה ואני חייב להגיד משהוא על התופעה שנקראת דור ה Y.

כל התוכנית באה מפוזיציה של להצדיק למה Yניקים שנופלים להגדרת המילון מתנהגים כמו שמתנהגים.

מעניין אותי מה האחוז מהדור הזה שבאמת מצדיק את הסטראוטיפ (ובניינו, זה רק סטראוטיפ או תופעה יחסית שולית), הרי בסופו של דבר, בראשית, אינטל, יבמ, גוגל, מיקרוסופט, נאסא, חברת חשמל, כל חברות הסטארטאפ והאינטרנט, כל חוקרי הרפואה, כל הרופאים, כל חברות התרופות, כל המהנדסים, כל הכלכלה והבנקאות העולמית,....כולם Yניקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאגר הביומטי דלף! הנה תמונת הדרכון של בגירה:

Back-In-My-Day.jpg

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך הגעת למסקנה הזו אחרי שראית את כל הפרקים.

יש רק פרק אחד או שנים שמסביר בדיוק על סטראוטיפ שדברת (דור מפונק) שאר הפרקים מסבירים באופן ברור מה ההבדלים בין הדור הקודם לבין הדור העכשווי (שאחד הפרקים האלו הוא הנדלן).

אבל הי, כיף להגיד שאתה אדם מבוגר שהצלחת, והדור הצעיר מפונק. להקליד זה קל, להבין זה קצת יותר קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובייטית/מרוקאית, אם יורשה לי. שומע את זה לא מעט מהדור של שנות ה-50 וזה מחליא כל פעם מחדש.

נראה למישהו שאני אתן לילדים שלי לטפל בי כסיעודי?

כמה טיפש אפשר להיות כדי לתת לילדים שלך לראות אותך קמל? מוגבל ברמה של עשיית צרכים? להשאיר להם זיכרון אחרון ורע אחרי שתלך?

מבחינתי, כשאני מחשב מה אני משאיר לילדים שלי, אחוז נכבד הולך בדיוק לפתרון להנ"ל.

אפשר לראות את זה בכמה אופנים. הורה שיכול, למה שלא ייתן לבנו/בתו את השקט והריכוז המירביים כדי שיצליח בלימודים?

בלי רעשי רקע של עלות מחיה, שותפים, עבודה הכרחית. כולה הבדל של 3-4 שנים שאחריהם ברור שהבנאדם יוצא מהבית.

נראה לי (סליחה אני בטוח) שאתה מדבר מבורות מוחלטת. מה זאת אומרת "לא אתן לילדים לטפל...). ובכן אני מטפל באימא סיעודית כבר קרוב ל 5 שנים (יש לה גם מטפלת פיליפינית). אם לא הילדים ידאגו אז מי? מה תעשה? זה לא שיש לך שליטה על כך. פעמים רבות אתה הופך לסיעודי בן רגע ומייד נעשה תלוי בזולת. גם להתאבד אתה כבר לא יכול ואז רק הילדים ידאגו לך (במידה וחונכו כהלכה). דבר נוסף, אין זכות גדולה מלטפל בהורה לעת זקנתו. כך אתה מנחיל את החינוך גם לדור הבא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאגר הביומטי דלף! הנה תמונת הדרכון של בגירה:

Back-In-My-Day.jpg

:lol::lol::lol::lol::lol:

אבל שניה ברצינות, כנראה פיספסת אותי, אני אומר בדיוק ההפך.

אני לא אומר "הנוער הדראעק האלה, כולם בנדיטים", ההפך, אני אומר, דור ה Y זה דור לתפארת!

ובתוך אותו דור, כל מיני שבורים, צריכים להצדיק למה הם שבורים/עצלנים/נצלנים/חיים מהרגע להרגע בלי גרוש על התחת (וכאלה היו ויהיו בכל דור ודור) אז החליטו להמציא איזה שקר שכמעט ולא רלוונטי באמת.

יש דברים אחרים שקשוקים לדור ה Y שבאמת תופסים כמעט לכל כלל הדור (כמו למשל דילוג מעבודה לעבודה), אבל זה ממש לא קריטי.

אני לא מבין איך הגעת למסקנה הזו אחרי שראית את כל הפרקים.

יש רק פרק אחד או שנים שמסביר בדיוק על סטראוטיפ שדברת (דור מפונק) שאר הפרקים מסבירים באופן ברור מה ההבדלים בין הדור הקודם לבין הדור העכשווי (שאחד הפרקים האלו הוא הנדלן).

אבל הי, כיף להגיד שאתה אדם מבוגר שהצלחת, והדור הצעיר מפונק. להקליד זה קל, להבין זה קצת יותר קשה.

קראת מה שכתבתי או לא?

כל ההיטק/ בנקאות/ חברות הנדסיות מלאים בYניקים שחרשו בתיכון, חרשו באוניברסיטה בלימודים רלוונטים ואמיתיים (וקשים מאוד) ועושים היום משכורות של 30 אלף.

תחרוש, תזרע.

תתבטל בשמש, תמות.

מכיר הנמלה והחרגול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
נראה לי (סליחה אני בטוח) שאתה מדבר מבורות מוחלטת. מה זאת אומרת "לא אתן לילדים לטפל...). ובכן אני מטפל באימא סיעודית כבר קרוב ל 5 שנים (יש לה גם מטפלת פיליפינית). אם לא הילדים ידאגו אז מי? מה תעשה? זה לא שיש לך שליטה על כך. פעמים רבות אתה הופך לסיעודי בן רגע ומייד נעשה תלוי בזולת. גם להתאבד אתה כבר לא יכול ואז רק הילדים ידאגו לך (במידה וחונכו כהלכה). דבר נוסף, אין זכות גדולה מלטפל בהורה לעת זקנתו. כך אתה מנחיל את החינוך גם לדור הבא.

כן. בור מוחלט.

בור מוחלט שלא עבר כלום ממה שהוא כתב בהודעה וסתם החליט להמציא.

בור מוחלט שכתב על עצמו שלא היה שם את הילדים שלו במצב של טיפול בהורה סיעודי, אחרי שהיה במצב או שניים כאלה

וראה במו עיניו בני משפחה מתפרקים עקב הסיטיואציות הקשות האלה.

בור מוחלט שמתכוון לדאוג לעצמו גם ליום שאחרי שיפסיק להיות עצמאי.

אם אני צריך להבהיר, שוב, למה אני מתכוון בלי שיקפצו עליי כל מיני כאלה, אז הנה:

את העבודה הסיעודית והרפואית אני מתכוון להשאיר לאנשי מקצוע, לא לילדים שלי.

הם לא עשו לי שום דבר רע (חוץ מלקחת לי את השנים הטובות, הכסף והאוטו....אוי לא!!! האוטו!!!!) כדי שיצטרכו להחליף לי חיתול.

כן אצפה מהם שיהיו שם כדי לפקד על העסק, להביא/לקחת, לשבת לידי כדי להקשיב ולדבר אם אוכל לדבר.

אתה מוכן לעשות את זה? מצויין, לא שופט אותך ולא קורא לך בשמות. החלטה שלך. ההחלטה שלי שונה.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהו גודל שוק ההייטק שאתה מדבר עליו? 8.3%. בנוסף, לא כל עובד בהייטק מרוויח 30,000 ש"ח.

המעסיק הכי גדול הוא בארץ הוא העסקים הקטנים. עדין יש מהנדסים שעובדים בתעשיה הלאוטק שהיא לא מתגמלת כספית כמו בחברו הייטק.

לא כל צעיר רוצה לעבוד בהייטק (פרק העבודה בתוכנית שכנראה פספסת).

אבל בכל זאת, גם לחכמים או חרשנים יש את הזכות לזרוע וליצור ילד? מצטער, אך אני חושב שזו אמירה דבילית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, גם אני עכשיו עם אב חצי סיעודי.

סליחה על הבוטות, אבל אתה מנגב לאבא תתחת? עושה לו חוקן אם יש עצירות? רוחץ אותו אחרי שעשה על עצמו שילשול בתוך החיתול?

אם אתה עושה את כל זה, אני מצדיע לך (למרות שבמקרה האישי שלי, תמיד אתן לעובד לעשות את זה ולא אחלום לעשות לבד, לא מגועל אלא משמירת כבודו של אבי).

אם אתה לא עושה ועושה את זה הפיליפינית, אתה לא באמת "מטפל" באב סיעודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. בור מוחלט.

בור מוחלט שלא עבר כלום ממה שהוא כתב בהודעה וסתם החליט להמציא.

בור מוחלט שכתב על עצמו שלא היה שם את הילדים שלו במצב של טיפול בהורה סיעודי, אחרי שהיה במצב או שניים כאלה

וראה במו עיניו בני משפחה מתפרקים עקב הסיטיואציות הקשות האלה.

בור מוחלט שמתכוון לדאוג לעצמו גם ליום שאחרי שיפסיק להיות עצמאי.

אם אני צריך להבהיר, שוב, למה אני מתכוון בלי שיקפצו עליי כל מיני כאלה, אז הנה:

את העבודה הסיעודית והרפואית אני מתכוון להשאיר לאנשי מקצוע, לא לילדים שלי.

הם לא עשו לי שום דבר רע (חוץ מלקחת לי את השנים הטובות, הכסף והאוטו....אוי לא!!! האוטו!!!!) כדי שיצטרכו להחליף לי חיתול.

כן אצפה מהם שיהיו שם כדי לפקד על העסק, להביא/לקחת, לשבת לידי כדי להקשיב ולדבר אם אוכל לדבר.

אתה מוכן לעשות את זה? מצויין, לא שופט אותך ולא קורא לך בשמות. החלטה שלך. ההחלטה שלי שונה.

זה העניין. אנשי מקצוע הם לא תחליף למשפחה. גם אימא שלי עם פיליפינית. אתה לא יכול לזרוק את ההורה יחד עם פיליפינית בחור נידח ולשכוח ממנו. ילדים צריכים לדאוג להוריהם לעת זקנתם נקודה.ואם אתה מחנך אותם שהם מרכז היקום ואתה לא רוצה להפריע להם וכו' וכו' אז אתה מקבל ילד כמו פות"ש.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהו גודל שוק ההייטק שאתה מדבר עליו? 8.3%. בנוסף, לא כל עובד בהייטק מרוויח 30,000 ש"ח.

המעסיק הכי גדול הוא בארץ הוא העסקים הקטנים. עדין יש מהנדסים שעובדים בתעשיה הלאוטק שהיא לא מתגמלת כספית כמו בחברו הייטק.

אתה נדבק לקטנות, הייטק 8.3%? יאללה, סבבה.

מה עם רפאל? תעשיה צבאית? רופאים? מהנדסים? עסקים קטנים? שנבדוק כמה מבעלי העסקים הקטנים הם בידי אנשים ששיכים לדור ה Y? מה נראה לך? בן אדם בן 40 הולך ופו.ח חנות בגדים/חיות/ ירקות? עושים את זה חברה הרבה יותר צעירים. Yניקים שקרעו את התחת ובמקום לפוצץ את הכסף על ברלין/ פלפונים ב 6000 שקל, מותגים באלפי שקלים, חסכו שקל לשקל ופתחו עסק.

לתבוסתנות ועצלנות יש אין ספור תירוצים.

לא כל צעיר רוצה לעבוד בהייטק (פרק העבודה בתוכנית שכנראה פספסת).

ועל זה כל הדיון. "לא רוצה" זה סבבה, אבל אם לא תתכנן איזה תוכנית לעתיד שלך, ממה תחיה? מ"אני רוצה"?

אבל בכל זאת, גם לחכמים או חרשנים יש את הזכות לזרוע וליצור ילד? מצטער, אך אני חושב שזו אמירה דבילית.

כנראה שפיספסת משהוא שאמרתי, מי דיבר על ילד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...