Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלון גז לגריל גז

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 1845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע בכמה אפשר למכור בלון 12 ריק ?

יש לי שניים ללא שימוש

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רציתי להתחבר לחברה שתביא ותיקח את הבלונים אבל כולם רצו לשלוח טכנאים לבדיקה לפני שמתחברים אליהם, לא היה לי זמן לחכות אז לקחתי את הבלונים לאיזה מקום והחליפו לי אותם ב120₪ לאחד, נאלץ לעשות את זה פעם בשנה כנראה.

רק לידע כללי, אסור להוביל ברכב פרטי מיכלי גז הגדולים מ5 ק״ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כדי לפרוק קצת...

פניתי לחברת הגז שהבניין מחובר אליה (פזגז) כדי לבדוק כמה יעלה לי להתחבר אליהם בחזרה. רק כדי להבהיר - הדירה היתה מחוברת בעבר ולפני כשנתיים ניתקנו את הגז, שזה אומר שבעצם באו ולקחו את המונה שבארון הקומתי וזהו - כל התשתית נשארה כפי שהייתה. החוצפנים דורשים 400 ש"ח כדי לבוא להתקין את המונה + בדיקה. על המונה עצמו יש עוד 68 ש"ח פקדון, שזה בסדר. בנוסף, כדי לחבר את הגריל לנקודה הקיימת במרפסת (כלומר לחבר צינור גמיש עם שני באנדים כשהטכנאי כבר נמצא בדירה) דורשים עוד 250 ש"ח! :shock::evil:

לסיכום, הם רוצים 650 ש"ח (לא כולל הפקדון של המונה) רק כדי שאוכל לזכות בכבוד של לשלם להם תשלום חודשי של כ-30 ש"ח + מחיר הגז שאצרוך בפועל. :loco:

החלטתי שבנתיים אלך לכיוון של הבלון 5 ק"ג. ראיתי שאפשר לקנות בחנויות בכ-500 ש"ח, בלון+ווסת+צינור+באנדים. אם אראה שהשימוש שלי מצריך מילוי כל חודשיים אשקול למכור את הבלון ולהתחבר לגזלנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל על הבלון מוטבע משקל הבלון הריק, אז ניתן לדעת בדיקנות רבה כמה גז נשאר.

אבל כשהבלון קרוב לסופו או כשקר מאד בחוץ לחץ האדים של הגז הנוזלי בקושי מספיק לבערה סבירה. במקרה כזה צריך לחמם את תחתית מיכל הגז, נניח ע"י טבילה במים חמים.

יוסי

תלמד פטנט חדש כשהבלון כמעת ריק/קר/יורד הלחץ:

מנערים אותו

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כדי לפרוק קצת...

פניתי לחברת הגז שהבניין מחובר אליה (פזגז) כדי לבדוק כמה יעלה לי להתחבר אליהם בחזרה. רק כדי להבהיר - הדירה היתה מחוברת בעבר ולפני כשנתיים ניתקנו את הגז, שזה אומר שבעצם באו ולקחו את המונה שבארון הקומתי וזהו - כל התשתית נשארה כפי שהייתה. החוצפנים דורשים 400 ש"ח כדי לבוא להתקין את המונה + בדיקה. על המונה עצמו יש עוד 68 ש"ח פקדון, שזה בסדר. בנוסף, כדי לחבר את הגריל לנקודה הקיימת במרפסת (כלומר לחבר צינור גמיש עם שני באנדים כשהטכנאי כבר נמצא בדירה) דורשים עוד 250 ש"ח! :shock::evil:

לסיכום, הם רוצים 650 ש"ח (לא כולל הפקדון של המונה) רק כדי שאוכל לזכות בכבוד של לשלם להם תשלום חודשי של כ-30 ש"ח + מחיר הגז שאצרוך בפועל. :loco:

החלטתי שבנתיים אלך לכיוון של הבלון 5 ק"ג. ראיתי שאפשר לקנות בחנויות בכ-500 ש"ח, בלון+ווסת+צינור+באנדים. אם אראה שהשימוש שלי מצריך מילוי כל חודשיים אשקול למכור את הבלון ולהתחבר לגזלנים.

500 זה מאוד יקר.

חבר קנה ב350.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלמד פטנט חדש כשהבלון כמעת ריק/קר/יורד הלחץ:

מנערים אותו

לא מדוייק. הגז בתוך הבלון מתאדה בקצב מסוים שתלוי בטמפ' החיצונית וכמות הנוזל במיכל. הנוזל שנמצא במיכל נמצא בטמפ' של סביב 21- מעלות צלזיוס. כשקר האידוי חלש. כשחם האידוי מעולה. רוצה להשתמש בכל הגז או ברובו? תעטוף אותו בבד עבה ומחמם. בדיוק כמו ילד, והוא יוציא לך לחץ גבוה יותר.

אגב, היעילות המירבית של המיכל היא דווקא כשהוא מגיע לחצי.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהבלון מתרוקן שופכים על צדדיו מים חמים, ואז ניתן להשתמש בו עוד מספר דקות.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק. הגז בתוך הבלון מתאדה בקצב מסוים שתלוי בטמפ' החיצונית וכמות הנוזל במיכל. הנוזל שנמצא במיכל נמצא בטמפ' של סביב 21- מעלות צלזיוס. כשקר האידוי חלש. כשחם האידוי מעולה. רוצה להשתמש בכל הגז או ברובו? תעטוף אותו בבד עבה ומחמם. בדיוק כמו ילד, והוא יוציא לך לחץ גבוה יותר.

אגב, היעילות המירבית של המיכל היא דווקא כשהוא מגיע לחצי.

מדוייק או לא, הפטנט של הניעור עובד.

לא צריך פטנטים ואמצעים אחרים לחימום, פשוט לנער אז למה לא להשתמש בצורה הזו.

בדיוק כמו שאתה מנער כל מיכל ספריי כדי לקבל עוד לחץ.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק...

יש לי בלון גז לגריל בגינה ולא ברור לי אם הוא מלא או ריק, מסומן עליו "14" והוא שוקל קצת יותר מ17 קילו (שקלתי אותו עם משקל ביתי)

כיוון שאני מתכוון לארח בחג לא בא לי להתקע...

אפשר להיות רגוע עם המשקל הנ"ל?

תודה! 3d2aa8abc60c0eadc2ff2a0dfa66a0f4.jpg6b30b75482ee86ca8453745fc885cd29.jpg

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-14 אמור להיות המשקל של הבלון הריק. כלומר, אם המשקל שלך לא מזייף, אמורים להיות לך 3 ק"ג גז בתוכו כרגע.
תודה אלכס, השאלה היא מה מצבי ביחס לבלון מלא? כמה הוא צריך לשקול כי אין לי מושג אם 3 קילו יספיקו לי לעוד הרבה זמן(לא מרבה למנגל)

עריכה אחרונה על ידי pipinoadar

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק...

יש לי בלון גז לגריל בגינה ולא ברור לי אם הוא מלא או ריק, מסומן עליו "14" והוא שוקל קצת יותר מ17 קילו (שקלתי אותו עם משקל ביתי)

כיוון שאני מתכוון לארח בחג לא בא לי להתקע...

אפשר להיות רגוע עם המשקל הנ"ל?

תודה! 3d2aa8abc60c0eadc2ff2a0dfa66a0f4.jpg6b30b75482ee86ca8453745fc885cd29.jpg

ה-14 אמור להיות המשקל של הבלון הריק. כלומר, אם המשקל שלך לא מזייף, אמורים להיות לך 3 ק"ג גז בתוכו כרגע.

ה-14 הוא משקל מוערך. שים לב שכתוב TARE: 13.7 - זה המשקל האמיתי של הברזל ביום הייצור. זה לא בלון 48 ק"ג?

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...