Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נביעות/מי עדן או אוסומזה הפוכה?

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 1965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר קריאת השרשורים גם האחרים ולאור ההתרשמויות כאן וגם בפרטי.

הוחלט:

לרדת מעניין המים המינרלים (בעיקר בגלל המוגבלות במספר מיכלים/ליטרים).

לרדת מה

אוסומזה בגלל שהיא "מנקה" יותר מדיי טוב (טוב, למעשה מראש היא בכלל לא הייתה בתכנון שלי)לרדת מתמי 4 שהומלץ לי, נדחה מכיון שאינני מחפש את עניין המים קרים וחמים ( למרות שקבלתי רעינות יפים בעניין בדגם הפרימו)

נשארתי עם שני חברות סינון שהוזכרו המזכך-קטדין וצלול.

שאלה בעיקר לברווז שבעברו מכר מערכות, אך גם לאחרים שיש להם מידע על שני מערכות שונות כך שיש להם כלי השוואה, האם אתה/ם יכול להמליץ על אחת מהחברות יותר מהשניה אולי על חברה אחרת?

ברצוני בסינון/שיפור טעם המים ולא בהסרת אבנית (בכל אופן לא רעיון כמו סיליפוס).

לעניין דברים שהוזכרו כאן.

גם אני מעל חמישים שנים שתתי מים אך ורק מהברז, כאשר...

בשנים (הרבה) הראשונות המים בעיר היו ממי קידוחים (בארות) שהיו בעיר, המים היו מצויינים ולמעשה הייתה בעיר חברה של משקאות קלים שייצרה משקאות ממי הבארות הנ"ל).

עם השנים חלק מהבארות התייבשו (חברת המשקאות עזבה את העיר), התחלנו לקבל מים גם ממקורות, המים עדיין טובים אם כי הורגשה הרעה.

כיום אני גר ברב קומות (עדיין באותה עיר), הבעיה היא שיש שני בריכות מים, אשר למרות שמתוחזקות לפי הנוהל, זה לא בדיוק זה, כל פעם שהמשאבות מפסיקות לעבוד ומי המאגר נגמרים ישר רואים מים מלוכלכים ומסריחים.

תודה לכל העונים המייעצים כאן עד עכשיו ובהמשך.

עריכה אחרונה על ידי Ron Poh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה פשוט מסנן מכאני דירתי לתחסוך את הלכלוך אם רק זה מפריע לך. יש שני סוגים של מסנן מכאני - כזה שנראה כמו חוט צמר לבן שמלופף על גליל פלסטיק מחורר ויש אחד שנראה כמו צמר גפן דחוס.

התקנה של זה תצריך רק מתאימין לצנרת שנמצאת בשעון המים שלך.

כל זה בהנחה שרק הלכלוך מטריד אותך ולא הטעם.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי ברז של תמי 4 כשנכנסתי לדירה, אבל אני לא חושב שעדיין מוכרים אותו.

הסיבה היא רק הטעם (שהתרגלתי אליו מהבית של ההורים), ובניגוד "להוראות" אני מחליף סננים פעם בתקופה מאוד ארוכה כשהטעם נהיה לא טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטדין הם וותיקים בשוק, כך גם צלול.

קטדין מייבאים, צלול מוכר מערכות גנריות- להבנתי באיכות טובה ולא זבל.

צלול הם גדולים למדיי, ואני כבר לא מכיר את כל החברות בשוק- עברו כמה שנים מאז שהייתי מעורה בתחום.

עם כל החברות שאני מכיר (למעט קטדין- אין לי מידע), תצטרך לצפות למשחקים וקומבינות שונות, שאני יכול ואשמח להזהיר אותך מפניהם במידה ותבשיל לרכישת מערכת :wink:

(אני הייתי האדיוט היחידי בשוק שלא שיחק במשחקים האלו...)

עצתי לך, אם תחליט על צלול- תעשה חקר שוק קצר ותבדוק 3 מקומות עם מחירים דומים. זול מדיי, או יקר מדיי, לרוב מעידים על בעייה או "עז". קטדין הם עם מחיר גבוה בגלל שהם מייבאים משוויץ, מניח שהאיכות בהתאם אם כי אני לא מבין למה הם מתומחרים בצורה כזו גבוהה (שוב- אין מידע).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...