Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פינוי רכב חונה ע"י העירייה שלא כחוק [כותרת נערכה]

Cerebral Cortex
שימו לב! השרשור הזה בן 2023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסכים שממש לא תקין שדיברת עם העירייה והוציאו את הגרירה לפועל יום אחרי כן.

דיברתי באופן כללי על רכב שחונה קבוע כמה חודשים בחניה, גם אם משלם אגרה וטסט בתוקף.

(אגב, זה כנראה ממש לא כלכלי עבורך להחזיק כך רכב).

באשר לשאלה: איך יודעים?

אני חושב שפקחי העירייה מדביקים אזהרה לפני פינוי על השמשה, במקום שמי שלא ניתן לנהוג ברכב בלי להסיר את המדבקה.

חוץ מזה, אם מזיזים את הרכב אחרי אזהרה כזאת, כדאי להזיז אותו כמה עשרות מטרים לכתובת אחרת/רחוב אחר / או לפחות בצד השני של הרחוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עריכת הכותרת לאלתר היתה מתבקשת וטוב שכך.הכותרת המקורית אכן היתה מכלילה ופוגענית,

ונכתבה 'בעידנה דריתחה', ואני תמיד אומר (לאשתי למשל ) קודם כל תירגעי.

כביקורת בונה אני ממליץ לנשום עמוק לספור עד 10 לפני הכתיבה, ולכתוב לגופו של עיניין.

אינני מצדיק את התנהלות העיריה ואת השכן שאגב לא שמענו את הצד שלהם בנושא,

יש להם גם ודאי השגות על הנושא, היה בבית של הורי סיפור דומה עם שכן שחנה והפריע,

ושכן ב' התלונן(בצדק) למורת רוחו של שכן א'.

אינני מבין מדוע מלכתחילה לא מצאת מקום מוצל שלא

מפריע לאף אחד ויכול להזיק לך,במידה ומדובר בחניה ממושכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה לשכן יש קומבינות בעירייה.

אצלי בשכונה היו מספר רכבים שעמדו כמה שנים עד שלפני כחודש נעלמו כולם, אני מנחש שזה בגלל הבחירות לרשויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיכום, כל זה בגלל שמוק אחד, שכן מכוער עם עין בעייתית שחושב שהרחוב שייך לאבא ואבא שלו.

המשפט הזה יכול לתאר גם אותך, חשבת על זה מהכיוון השני?

אתה תופס מקום חניה ציבורי שנועד למי שמשתמש ברכב שלו, החניה ליד המדרכה

לא נועדה לאחסון רכבים. אתה גם בטוח שזה אותו שכן, למה?

אם תעמיד רכב אצלנו בשכונה, העיריה תקבל 100 טלפונים מאנשים שונים, לא טלפון אחד.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר רואה איך באו"ם מגנים את ישראל על מדיניות פינוי הרכבים ברשויות המקומיות. אכן מסוגיות זכויות האדם הרציניות...

וברצינות, אני מניח שהוראת הפנוי, או אפילו הייזום שלו, מבוצע ע"י קבלן חיצוני, והוא הוציא לפועל את ההוראה, בלי קשר לשיחה

האם יש תיעוד של השיחה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאת ההזמנה לבצע פינוי הוא קיבל שבוע לפני, עוד לפני שהתקיימה השיחה. מכיוון שאין דחיפות, הוא ביצע רק אחרי שבוע כשהיה באיזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר כ-10 שנים לאחור.

רכב ניטש ליד הבניין שבו גרתי, תפס 2 משבצות במקום עם מצוקת חניה.

הרכב צבר אבק ולכלוך, וחלקו הפנימי נהרס בשמש.

השמועה היתה שבעל הרכב נפטר.

הרכב עמד במקום למעלה משנה (!) למרות פניות חוזרות ונשנות לעיריה. רק לאחר תקופה זו יום אחד מקומות החניה התפנו, ואת הרכב ראינו חונה ברחוב שמאחורי הבית. שם הוא נותר פחות משבוע - באיזה יום הוא נחבל קשות (אני מנחש שעל ידי משאית אשפה שתמרנה כדי להסתובב בסוף הרחוב ללא מוצא), וסולק תוך יום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה חברתית רוב התגובות צודקות. לא מן הראוי להחנות רכב ללא שימוש בחניה ציבורית לטווח ארוך.

אבל הבחינה החברתית לא מעניינת אלא רק החוק היבש.

יש לבחון בחוק העזר העירוני מה מוגדר כרכב נטוש.

אם אחד הקריטריונים הוא שלרכב אין מבחן רישוי בתוקף הרי שאין כל עבירה במעשה של פותח השרשור והשכן יכול להכין חמוצים.

יש עיריות שרכב נטוש הוא רכב שעומד במקומו ולא זז 60 יום ובנוסף שלרכב אין טסט ויש עיריות שרק הסעיף הראשון נחשב ואין קשר לטסט.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הסעיף בחוק המתיר לעיריה לגרור את רכבך

8א. )א( הושאר רכב ברשות הרבים במקום אחד במשך תקופה העולה עלששים ימים, רשאית הרשות המוסמכת להורות על גרירתו מהמקום.)ב( לא תשתמש הרשות המוסמכת בסמכותה כאמור בסעיף קטן )א(,אלא לאחר שדרשה מבעל הרכב לפנותו תוך תקופה שתקבע בדרישה, והודיעהלו כי אם לא יעשה כן בכוונתה לגרור את הרכב ולהעמידו במקום שיפורטבהודעה.)ג( הודעה כאמור בסעיף קטן )ב( תודבק על הרכב במקום הנראה לעיןותישלח בדואר רשום לבעל הרשום של הרכב, אם ניתן לזהותו, לפחות ארבעהעשר ימים לפני הגרירה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמכר נתקע עם הגרנדה פונטו הרובוטית שלו והבנו שאין טעם לגרור אותה שוב למוסך, לקחנו החלטה לגרור אותה לחניון ברידינג (חניון ציבורי ללא תשלום) ושם היא התייבשה לה במשך יותר משנה (גם עם טסט למשך מרבית התקופה) עד שעזבה את האיזור עם גרר אחר לגריטה.

כך היא לא משכה יותר מדי תשומת לב משכנים ממורמרים או פקחים (ובצדק, כפי שכבר צויין פה) מצד אחד, אך מצד שני סוחרי רכב/גורטי רכבים שכן מסתובבים בחניונים האלה סימנו אותה כבר לאחר מס' חודשים וכפועל יוצא הוא היה מוצא מדי פעם על הרכב מדבקות/פתקים בסגנון של "קונה רכבים לפירוק"/"מוכר? תמכור, באימש'ך" וכיסוי מראת צד נוסע שפורק ככל הנראה בשל הזמנה של איזה בן דוד. לא כזה נורא בשביל רכב שעמד במשך יותר משנה ולא נשטף/הוזז.

אז אם כבר השרשור נפתח בסימן של ישראלי יפה/מכוער, לטעמי הישראלי היפה צריך לחפש חניון ציבורי בקירבת הבית שם הוא יוכל להעמיד את הרכב שלו מבלי להכעיס את השכנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש מכל מנהל שיש באפשרותו למחוק או לנעול את הפוסט הזה שיעשה כך.

אני לא מגיב יותר ולא איכפת לי יותר.

זאת במחאה על כך שאחד המנהלים החליט "לפנק" אותי בעוד התראה.

עושה רושם שקיבלתי יותר התראות בפורום הזה מאשר ישראל קיבלה גינויים באו"ם.

הנני מנהל של 23 אלף חברים בפייסבוק ואני לא כזה אכזרי לחבריםפ כמו שמתאכזרים אליי כאן.

תודה רבה.

אוף טופיק, אוף טופיק. תפפפפנימו.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנני מנהל של 23 אלף חברים בפייסבוק ואני לא כזה אכזרי לחבריםפ כמו שמתאכזרים אליי כאן.

תודה רבה.

אוף טופיק, אוף טופיק. תפפפפנימו.

כול ילד זב חוטם יכול להיות מנהל דף בפייסבוק והדוגמא שלך ממש לא רלוונטית. הרמה של הדיונים ברוב דפי הפייסבוק הם ברמה ילדותית וללא טעם.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמה של הדיונים ברוב דפי הפייסבוק הם ברמה ילדותית וללא טעם.

זו הסיבה שאתה מנסה להתפלח אליהם מפרופיל פיקטיבי תוך כדי התחזות לבחורה?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עומד. זה לא הבעיה.

שכנים שהם המיץ של הזבל. (יחסי אנוש. עין צרה. אופי מגעיל. )

זה בעיה שעולה בארץ יותר יותר.

אנשים של היום (10-15 שנה אחרונות.) הרבה פחות סבלים. ומקבלים את האחר. הם יותר אגואיסטים. אנוכיים. גדל להם פרח מהתחת.

וזה מזעזע.

עברתי דירה. לפני חודשיים.

תליתי שלט שמבקש סבלנות יומיים כי מגיעים רכב ונגרר לפריקה של ציוד. (רחוב עם בעיית חניה קלה. הליכה של דקה ויש לך חניה)

וזה היה בדיוק יומיים. אחרי זה הנגרר עמד ותפס חצי חניה (שלי) כמה ימים בסך הכול היה אצלי 5 ימים. אחרי 4 ימים יום לפני שהוא הלך. קבלתי טלפון מבעלת הבית שהשכנים מתלוננים שאני תופס מלא חניה ברחוב.

הזמנתי אותה אליי לראות. היא הגיעה. ראתה והלכה לצעוק על השכנים. שהם פשוט בזיון.

ואמרה להם. שהם התרגלו שהיא 10 שנים היית עם רכב אחד. ועכשיו יש 2. וכואב להם.

תתמודדו. ניסו פעמיים לחסום. טלפון למשטרה ב4 בבוקר שחזרתי. והחניה שלי חסומה.

ומאז אין חסימה. והשכנים נרגעו.

לך לעירייה. צלם ותקליט את הבחורה שאמרה לך שהנושא טופל.

ואז תפנה לעירייה שתחזיר את הרכב למקום.

בלי אישור שהיא אמרה לך שהנושא בוטל. יהיה לך קשה.

עריכה אחרונה על ידי Soundman

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...