Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם במשפחה שלי רוצים לנסוע לרומניה, עזרתכם מתבקשת

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכן, זוג מבוגרים ושני ילדיו (17 & 12) מבקשים לנסוע באוגוסט. התקציב שלהם הוא כ- 12,000 ש"ח. כ- 10 ימים. לצערי אני לא ניכלל בין הנוסעים אבל העליתי פליאתי לגבי התקציב הנמוך. גיסתי אמרה לי "ננסה".

ובכן, אשמח לכל טיפ לגבי אילו מלונות, היכן לשכור הרכב, היכן להחזיר, היכן לנחות ומהיכן לחזור לארץ.

אין להם אג'נדה מסוימת ואין חובת נחיתה דווקא בבוקרשט. הם כן מבקשים לראות, בין היתר:

טרנסילבניה. העיר העתיקה בבוקרסט. Therme כזה או אחר וכו.

הם לא מפונקים ואינם רודפים אחרי פאר ומותרות (לגבי המלונות).

כמו כן מי מטיס היום ישירות למדינה הזו, ובזול? הכוונה בהחלט לא לחברות ה- לואו קוסט. והיכן ודרך מי לשכור הרכב?

תודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקו ב-wizzair. הם טסים לאיזה חצי תריסר ערים ברומניה.

לשים לב:

1. קרוב לוודאי שיהיה כדאי לרכוש חברות במועדון שלהם, אבל לבדוק פרטנית.

2. הכרטיס כולל מטען יד בגודל ומשקל מוגבלים ומוקפדים. ממליץ לקחת תרמילי גב, שכן מספר מזוודות הטרולי במטוס מוגבל (75 ב-A320 ו-95 ב-A321) ויש נוסעים הרוכשים כרטיסים עם עדיפות, כך ששאר הטרולי יורדים לבטן,מהם אם ללא תשלום נוסף.

3. שאר המטען מחייב תשלום לפי מפתח המפורט באתר.

4. מחירי הטיסות תלויי תאריך ושעה. לשים לב להבדלים.

5. הטיסות יוצאות מטרמינל 1, אם מגיעים לכתבה בתחצ להביא בחשבון שאטל.

6. לבדוק גם אלעל, חירום, בלואייר,הארקטי, ישראייר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, הטלפון שלי עשה לי סמטוכה בכתיב.

אז התיקונים הם:

2. שאר הטרולי יורדים לבטן המטוס, גם אם ללא תשלום.

5. אם מגיעים לנתב"ג בתח"צ צריחך להביא בחשבון נסיעה בשאטל (תוספת של כ-20 דקות).

6. לא חירום אלא טארום.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי נוחת בבוקרשט (טס באל-על ולא מתעסק עם נוסחאות של מזוודות - זה לא מתאים לטיול משפחתי) ומטייל בא מספר ימים - עיר נהדרת ומעניינת, במיוחד כאשר צויין שהם מעוניינים לבקר בעיר העתיקה.

בבוקרשט לא לוותר על בניין הפרלמנט בעצום והמגלומני להחריד, סיור בפנים נותן פרספקטיבה כמה האדם יכול להיות מופרע וגם מבחינת הבנייה זה מדהים (הבניין השלישי בשטחו בעולם). כמו-כן פארק השוק Obor נהדר ופראק Cismigiu במרכז העיר מומלץ.

מומלץ לישון במלונות באזור Strada Lipscani- שזה אזור העיר העתיקה שבלילה מלא במסעדות, בתי קפה וברים - מפוצץ במקומיים ותיירים יחד. נחמד מאוד להסתובב שם.

מבחינת טרנסילבניה - הייתי ממליץ לנסוע בערך לשישה ימים (נגיד לחלק את הזמן 4-6 או 5-5 לבוקרשט ומחוץ לבוקרשט) ל Sinaia ול Brasov, במידה ומזג האוויר מאפשר (ובאוגוסט לא אמורה להיות בעיה) אפשר לעשות את זה דרך ה Transfagarasan שהוא אחד מהכבישים היפים באירופה (אבל "יעלה" בנסיעה של יום שלם במקום בשלוש שעות ישירות ל Sinaia). מסיניה אפשר לעשות טיול כוכב לאתרים מעניינים - לעלות ל Babele, טירת Peles ומקומות נוספים (אפשר להגיע ממנה גם ל Brasov). היא עיר מקסימה וציורית - סוג של שוויץ רק הרבה יותר זול.

ובמידה ולא אוכלים כשר - אז לא לא לא לא ולא לפספס את ההוא שעושה על האש (והקבב האלוהי שלו) בתחנת רכבל Cota 1400 בסיניה.

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרון של ויזאייר הוא האפשרות הפשוטה לטוס הלוך לשדה אחד ולחזור מאחר. אפילו לטוס הלוך עם חברה אחת ולחזור עם אחרת.

הנסיעה האחרונה שלי (בחנוכה) היתה כזו - הלוך לריגה לחזור מוילנה עם ויזאייר, באמצע דילוג מריגה לווילנה עם איירבלטיק. אחד הבנים שלי טס לפראג עם טראוולסרויס חוזר עם ויזאייר.

לגבי אלעל - גם הם עוברים למדיניות דמויות לואוקוסט בקוים לאירופה, לא זוכר את הפרטים והתאריכים.

בסופו של דבר כל עולם התעופה משתנה בכיוון זה, עם מטוסים צפופים ותשלום לפי שירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת טרנסילבניה - הייתי ממליץ לנסוע בערך לשישה ימים (נגיד לחלק את הזמן 4-6 או 5-5 לבוקרשט ומחוץ לבוקרשט) ל Sinaia ול Brasov, במידה ומזג האוויר מאפשר (ובאוגוסט לא אמורה להיות בעיה) אפשר לעשות את זה דרך ה Transfagarasan שהוא אחד מהכבישים היפים באירופה (אבל "יעלה" בנסיעה של יום שלם במקום בשלוש שעות ישירות ל Sinaia). מסיניה אפשר לעשות טיול כוכב לאתרים מעניינים - לעלות ל Babele, טירת Peles ומקומות נוספים (אפשר להגיע ממנה גם ל Brasov). היא עיר מקסימה וציורית - סוג של שוויץ רק הרבה יותר זול.

ובמידה ולא אוכלים כשר - אז לא לא לא לא ולא לפספס את ההוא שעושה על האש (והקבב האלוהי שלו) בתחנת רכבל Cota 1400 בסיניה.

עשיתי כזה טיול ב 2011 + Bran Castle ועוד כמה מקומות שכבר לא זוכר עקב הזמן שעבר, שתי עיירות נחמדות מאוד. אספתי רכב משדה תעופה בבוקרסט ונסעתי לסינייה, משם לברשוב.

לא ביקרתי בבוקרשט עצמה, זו לא הייתה מטרת הנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקציב כולל טיסות, מלונות ורכב לדעתי יהיה אפשר לסגור. אם מדובר גם על ההוצאות השוטפות כמו אוכל וכניסות לאתרים, קצת בעייתי יותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...