Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט על מהירות מופרזת

שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 42 דקות, shlomosh כתב:

לא תאמינו, אבל רק השבוע המשפט הסתיים.

שלוש שנים, כעשרה דיונים (בפני שלושה שופטים שונים).

יצאתי זכאי מחמת הספק שנשמר קשר עין.

קשה לתאר את ההכזבה שלי גם מהמשטרה וגם ממערכת המשפט, הבנתי עד כמה הייתי תמים בתחילת הדרך כשחשבתי שמטרת המשפט היא שהצדק והאמת יצאו לאור.

אם הייתי יודע שזה מתנהל ככה לא בטוח שלא הייתי מוותר מראש.

אבל המאבק שלי עוד ממשיך.

תודה מיוחדת לישה שליווה אותי בכל התהליך והקרדיט על התוצאה מגיע לו (לא לקחתי עו"ד, ייצגתי את עצמי).

זה באמת נדיר להשקיע כל כך הרבה זמן וכוח עבור בן אדם זר.

אמור להיות לי בחודשים\שנים הקרובות (בתקווה שלא ואז פשוט אזוכה מהתיישנות) משפט על דוח דומה בדיוק באותו מקום, גם אותי עצר מספר ק"מ אחרי נקודת הלזירה.

במקרה שלי בכלל לא עברתי במקום שהשוטר לזר ומכוון שיש לי רכב מיוחד (מיאטה ND שחורה) - ברור לי שהשוטר עצר אותי ביודעין שאני לא הרכב שהוא לזר, בזדון.

עובדה זו יחד עם המקום שהשוטר עצר אותי, מקום מסכן חיים - גרמו לי לרצות לצאת למסע צדק לזיכוי מלא ובהמשך אף תלונה נגד השוטר הסורר.

מה שאמרת על ה 3 שנים והעשרה דיונים די מוציא לי את הרוח מהמפרשים.

אשמח לשמוע בפירוט על הנושא (אפשר גם בפרטי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, shlomosh כתב:

לא תאמינו, אבל רק השבוע המשפט הסתיים.

שלוש שנים, כעשרה דיונים (בפני שלושה שופטים שונים).

יצאתי זכאי מחמת הספק שנשמר קשר עין.

קשה לתאר את ההכזבה שלי גם מהמשטרה וגם ממערכת המשפט, הבנתי עד כמה הייתי תמים בתחילת הדרך כשחשבתי שמטרת המשפט היא שהצדק והאמת יצאו לאור.

אם הייתי יודע שזה מתנהל ככה לא בטוח שלא הייתי מוותר מראש.

אבל המאבק שלי עוד ממשיך.

תודה מיוחדת לישה שליווה אותי בכל התהליך והקרדיט על התוצאה מגיע לו (לא לקחתי עו"ד, ייצגתי את עצמי).

זה באמת נדיר להשקיע כל כך הרבה זמן וכוח עבור בן אדם זר.

מברוק.

תוכל להעלות את הפרוטוקולים של הדיונים? את העדיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה היה לנו

במבחן התוצאה זיכוי מחמת הספק, במקום שבו היה צריך להיות זיכוי מוחלט ומהדהד אבל מול

קצין משטרה שקרן

שוטר שקרן

תובע שקרן

שופטת שמכסה על השקרים שלהם

וזה על קצה המזלג

ולאחר עשרות עמודים של עדויות וסיכומים של התביעה ושל ההגנה.

שמחתי לסייע יחד עם עוד שני אנשים טובים , לשלמה שככל הנראה טרם אמר את המילה האחרונה בפרשה זו.

התעצבתי לראות את המשטרה במערומיה ואת מערכת המשפט מגינה עליה ,   שהמרחק בינה לבין משפט צדק היא כמרחק של כדור הארץ מכוכב צדק.

• אהבתי 3
  • מעניין 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי העניין לא הסתיים. גם אם לא אצליח לגרום להדחתם של המעורבים (שהרוויחו את זה ביושר) לפחות אעשה מה שאפשר.

הפרוטוקולים כאן - https://drive.google.com/file/d/1P060UT0KPNOw1O-p4bCsk4HTk0IUYeXu/view?usp=sharing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, shlomosh כתב:

מבחינתי העניין לא הסתיים. גם אם לא אצליח לגרום להדחתם של המעורבים (שהרוויחו את זה ביושר) לפחות אעשה מה שאפשר.

הפרוטוקולים כאן - https://drive.google.com/file/d/1P060UT0KPNOw1O-p4bCsk4HTk0IUYeXu/view?usp=sharing

הפרוטוקולים האלו הם זהב בשבילי... אצלי המצב אפילו פשוט יותר כי השוטר מודה בדוח שהוא איבד קשר עין.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

אני מכין ערעור למחוזי. לא על הזיכוי כמובן, אלא על הקביעה שערורייתית שאין במקום גדר, מה שמאפשר למשטרה להמשיך ולרשום דוחות כוזבים מאותה נקודה.

די סקפטי שיצא מזה משהו, אבל חייב לנסות (אחרי שכמה גופים שפניתי אליהם קבעו שבעקבות החלטת השופטת אין להם סמכות להתערב).

אם יש פה חברים שקיבלו דוחות מאותה נקודה (קמ 18.8 כביש 70 (65 היום)) ומסכימים שאצרף את המקרים שלהם אשמח לפנייה.

תודה וחג שמח

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, shlomosh כתב:

70 (65 היום))

רק תיקון קטן.  כביש 70 (67 היום).

מה שעוד שמתי לב. שאחרי מחלף התות. זה כביש 70 לכוון צפון.

לפי גוגל מפות.

שהצדק יהיה איתך.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון.

הגשתי בקשה להגיש ערעור, לפני כשבוע היה דיון בבית משפט המחוזי. הבקשה נדחתה.

אם לתמצת

השופט: אתה זכאי מכל האישומים, למה אתה רוצה לערער

אני: בית המשפט טעה בטענה כי לא קיימת גדר וזה מאפשר למשטרה להמשיך ולרשום דוחות כוזבים לנהגים, כפי שניתן לראות בתמונה שהגשתי

השופט: לא בעיה שלך

אפשר להגיד שזה הסוף של ההליכים המשפטיים. לצערי נכשלתי.

לטובת האנשים שגם נפלו קורבן אני מצרף אישור מחברת נתיבי ישראל שהגדר קיימת (תבקשו מהם אישור מעודכן) וגם תמונה של ניידת שצילמתי לפני כמה חודשים, שמוכיחה כי הגדר קיימת.

אם תגיעו לשופט שלא מתעלם מראיות ועובדות זה אמור להספיק לזיכוי. החדשות הרעות היא כי כנראה תגיעו לאותה שופטת שהייתה אצלי (בחדרה יש שני שופטי תעבורה והשופט השני (אחטר) עוסק בעיקר בנהיגה ללא רישיון, ללא ביטוח וכו'.

n11.jpg

WhatsApp Image 2021-03-15 at 18.25.50.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.5.2021 בשעה 03:47, Morningstar כתב:

גם אני זוכתי מדוח שקרי בדיוק במקום הזה. מקום מועד לפורענות, לא ברור לי למה לא מבטלים את הנקודה הזו.

מעניין.

אפשר עוד פרטים? מי השופט? מה סיבת הזיכוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, shlomosh כתב:

מעניין.

אפשר עוד פרטים? מי השופט? מה סיבת הזיכוי?

לצערי (או לשמחתי?) לא יצא לי להשתמש בכל החומר שאספתי במשך כמעט שנה כי הדוח בוטל על התיישנות.

בדיעבד, עזבתי את הארץ כחודשיים אחרי ביטול הדוח, כך שמזל שחלה התיישנות כי קשה לי להאמין שהייתי מצליח להשיג זיכוי במשפט אחד.

ממש בקצרה בשביל להבין כמה הנקודה הזו משוקצת, השוטר לזר אנשים שנוסעים בכביש המהיר ואני הגעתי מבת שלמה, בירידה לכיוון הכביש המהיר.

חלפתי על פני השוטר בנסיעה איטית כאשר הוא משמאלי, באי תנועה לקראת סוף הירידה, לוזר אנשים דרך החלון.

לאחר כ 2-3 ק"מ אני מזהה משטרה מאחורי שמסמנת לי לעצור בצד.

השוטר כתב לי דוח על מהירות מופרזת כאילו אני נסעתי בכביש המהיר מההתחלה, ולא סתם - בנתיב השמאלי ביותר.

השוטר השקרן אף הגדיל לעשות ורשם "אומנם קשר עין אבד, אך הרכב היה בודד בצבעו ובסוגו בכביש".

היה מדובר ביום שבת בשעה 15:00 ביום בהיר ויפה.

כל מי שאי פעם נסע בכביש הזה ביום שבת בצהריים יותר שאין צבע ביקום, כולל ה Hell Green של מרצדס שיהיה "בודד בצבעו" בכביש הזה בשעה הזו.

לשמחתי היו לי לא מעט ראיות שאכן הגעתי מבת שלמה, כך שלדוח לא באמת היה סיכוי במשפט.

מה שהכעיס אותי שהשוטר ביודעין כתב דוח שיקרי.

נהגתי במיאטה שחורה, ואלא אם כן השוטר במקרה לזר מיאטה שחורה אחרת שבדיוק נסעה שם,

הוא ביודעין כתב דוח שיקרי לנהג חף מפשע אחרי שככל הנראה איבד את הרכב אותו לזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.5.2021 בשעה 09:14, Morningstar כתב:

לצערי (או לשמחתי?) לא יצא לי להשתמש בכל החומר שאספתי במשך כמעט שנה כי הדוח בוטל על התיישנות.

בדיעבד, עזבתי את הארץ כחודשיים אחרי ביטול הדוח, כך שמזל שחלה התיישנות כי קשה לי להאמין שהייתי מצליח להשיג זיכוי במשפט אחד.

ממש בקצרה בשביל להבין כמה הנקודה הזו משוקצת, השוטר לזר אנשים שנוסעים בכביש המהיר ואני הגעתי מבת שלמה, בירידה לכיוון הכביש המהיר.

חלפתי על פני השוטר בנסיעה איטית כאשר הוא משמאלי, באי תנועה לקראת סוף הירידה, לוזר אנשים דרך החלון.

לאחר כ 2-3 ק"מ אני מזהה משטרה מאחורי שמסמנת לי לעצור בצד.

השוטר כתב לי דוח על מהירות מופרזת כאילו אני נסעתי בכביש המהיר מההתחלה, ולא סתם - בנתיב השמאלי ביותר.

השוטר השקרן אף הגדיל לעשות ורשם "אומנם קשר עין אבד, אך הרכב היה בודד בצבעו ובסוגו בכביש".

היה מדובר ביום שבת בשעה 15:00 ביום בהיר ויפה.

כל מי שאי פעם נסע בכביש הזה ביום שבת בצהריים יותר שאין צבע ביקום, כולל ה Hell Green של מרצדס שיהיה "בודד בצבעו" בכביש הזה בשעה הזו.

לשמחתי היו לי לא מעט ראיות שאכן הגעתי מבת שלמה, כך שלדוח לא באמת היה סיכוי במשפט.

מה שהכעיס אותי שהשוטר ביודעין כתב דוח שיקרי.

נהגתי במיאטה שחורה, ואלא אם כן השוטר במקרה לזר מיאטה שחורה אחרת שבדיוק נסעה שם,

הוא ביודעין כתב דוח שיקרי לנהג חף מפשע אחרי שככל הנראה איבד את הרכב אותו לזר.

אני לא כזה אופטימי.

אתה מכיר את הגדר בתמונה האחרונה שלי. הגשתי אישור מחברה שבנתה אותה, תמונות, סרטונים, חוות דעת מומחה, שני עדים שהעידו כי ביקרו במקום וראו אותה... והשופטת קבעה שהגדר לא קיימת. כי זה מה ששוטר ומפקד היחידה לשעבר שיקרו בעדותם. והכי עצוב שהשקר היה מאוד שקוף ואני בטוח שהשופטת יודעת את האמת.

לא הייתי מזלזל ביכולתם להפליל חפים מפשע, בטח בערכאה הראשונה. לא מומלץ להיכנס לכבישים של שלוחת זכרון ללא מצלמה. אומר את זה אחרי היכרות עם לא מעט אנשים משם.

עריכה אחרונה על ידי shlomosh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...