Jump to content

shlomosh

 • הודעות

  27
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של shlomosh

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

9

מוניטין

 1. אני לא כזה אופטימי. אתה מכיר את הגדר בתמונה האחרונה שלי. הגשתי אישור מחברה שבנתה אותה, תמונות, סרטונים, חוות דעת מומחה, שני עדים שהעידו כי ביקרו במקום וראו אותה... והשופטת קבעה שהגדר לא קיימת. כי זה מה ששוטר ומפקד היחידה לשעבר שיקרו בעדותם. והכי עצוב שהשקר היה מאוד שקוף ואני בטוח שהשופטת יודעת את האמת. לא הייתי מזלזל ביכולתם להפליל חפים מפשע, בטח בערכאה הראשונה. לא מומלץ להיכנס לכבישים של שלוחת זכרון ללא מצלמה. אומר את זה אחרי היכרות עם לא מעט אנשים משם.
 2. מעניין. אפשר עוד פרטים? מי השופט? מה סיבת הזיכוי?
 3. עדכון. הגשתי בקשה להגיש ערעור, לפני כשבוע היה דיון בבית משפט המחוזי. הבקשה נדחתה. אם לתמצת השופט: אתה זכאי מכל האישומים, למה אתה רוצה לערער אני: בית המשפט טעה בטענה כי לא קיימת גדר וזה מאפשר למשטרה להמשיך ולרשום דוחות כוזבים לנהגים, כפי שניתן לראות בתמונה שהגשתי השופט: לא בעיה שלך אפשר להגיד שזה הסוף של ההליכים המשפטיים. לצערי נכשלתי. לטובת האנשים שגם נפלו קורבן אני מצרף אישור מחברת נתיבי ישראל שהגדר קיימת (תבקשו מהם אישור מעודכן) וגם תמונה של ניידת שצילמתי לפני כמה חודשים, שמוכיחה כי הגדר קיימת. אם תגיעו לשופט שלא מתעלם מראיות ועובדות זה אמור להספיק לזיכוי. החדשות הרעות היא כי כנראה תגיעו לאותה שופטת שהייתה אצלי (בחדרה יש שני שופטי תעבורה והשופט השני (אחטר) עוסק בעיקר בנהיגה ללא רישיון, ללא ביטוח וכו'.
 4. אני מכין ערעור למחוזי. לא על הזיכוי כמובן, אלא על הקביעה שערורייתית שאין במקום גדר, מה שמאפשר למשטרה להמשיך ולרשום דוחות כוזבים מאותה נקודה. די סקפטי שיצא מזה משהו, אבל חייב לנסות (אחרי שכמה גופים שפניתי אליהם קבעו שבעקבות החלטת השופטת אין להם סמכות להתערב). אם יש פה חברים שקיבלו דוחות מאותה נקודה (קמ 18.8 כביש 70 (65 היום)) ומסכימים שאצרף את המקרים שלהם אשמח לפנייה. תודה וחג שמח
 5. מבחינתי העניין לא הסתיים. גם אם לא אצליח לגרום להדחתם של המעורבים (שהרוויחו את זה ביושר) לפחות אעשה מה שאפשר. הפרוטוקולים כאן - https://drive.google.com/file/d/1P060UT0KPNOw1O-p4bCsk4HTk0IUYeXu/view?usp=sharing
 6. לא תאמינו, אבל רק השבוע המשפט הסתיים. שלוש שנים, כעשרה דיונים (בפני שלושה שופטים שונים). יצאתי זכאי מחמת הספק שנשמר קשר עין. קשה לתאר את ההכזבה שלי גם מהמשטרה וגם ממערכת המשפט, הבנתי עד כמה הייתי תמים בתחילת הדרך כשחשבתי שמטרת המשפט היא שהצדק והאמת יצאו לאור. אם הייתי יודע שזה מתנהל ככה לא בטוח שלא הייתי מוותר מראש. אבל המאבק שלי עוד ממשיך. תודה מיוחדת לישה שליווה אותי בכל התהליך והקרדיט על התוצאה מגיע לו (לא לקחתי עו"ד, ייצגתי את עצמי). זה באמת נדיר להשקיע כל כך הרבה זמן וכוח עבור בן אדם זר.
 7. מודה שלא קראתי את כל השרשור. אני מבין נכון שעוד לא היה דיון ההקראה? תעודת עובד ציבור בעניין בדיקה תקופתית התביעה חייבת להוציא רק אם בדיון ההקראה אתה כופר בתקינות המכשיר. זה בהתאם להלכת דריזין. אחרי דיון ההקראה תדע מי השופט בתיק שלך, תגיש לו בקשה לעיין בחומר החקירה החסר. המזכירות תעביר את הבקשה לתביעה שתהיה חייבת לתת תשובה כלשהי תוך זמן סביר (שבועיים במקרה שלי). אם היא לא תסכים יקבעו דיון נוסף בפני שופט אחר.
 8. שלום רב, לפני כמה שבועות לצערי מצאתי את עצמי מעורב בתאונת שרשרת. עמדתי סטטי בפקק בכביש החוף (מדרום לצפון, ליד אור עקיבא, אבל זה לא משנה כנראה) כשפתאום הרגשתי חבטה מאחור. כשיצאתי ראיתי מאחור שני רכבים מעורבים בתאונה. לקחנו פרטים זה של זה והמשכנו בדרכנו. למחרת הגעתי למוסך הסדר של הביטוח שלי (יש לי מקיף) ובסוף הנזק עומד על 1. 11200 למוסך 2. 1000 לשמאי 3. 4500 ירידת ערך (טויוטה קורולה שנת 2015 מליסינג פרטי (אני קיבלתי אותו עם 0 ק"מ), מחירון כרגע סביב 75 אלף). שני הרכבים שנכנסו בי הם רכבי חברה ולשניהם ביטוח צד ג. זה שנכנס בי ("רכב 2") שייך להרץ, כנראה רכב ליסינג, ביטוח צד ג' בחברת כלל. הרכב האחרון ("רכב 3") שייך לאיזו חברה, ביטוח צד ג' במנורה. נהג של רכב 2 אומר שרכב 3 נכנס בו קודם והוא נהדף עליי. נהג של רכב 3 אומר שרכב 2 קודם נכנס בי ורק אז הוא נכנס בו. אני לא יודע מי צודק. הרגשתי רק מכה אחת. הסוכן שלי הגיש תביעה לביטוח של הרכב 3, אבל בשיחה לא רשמית לפני זה הם אמרו שידחו את התביעה בגלל דברי הנהג. זה מה שאמרו גם בהרץ לגבי רכב 2. נשארו לי חודשיים לתבוע את הביטוח שלי במקרה וביטוח של רכב 3 באמת ידחה את התביעה, לכן אני רוצה להתייעץ מה לעשות. אני כמובן לא מתכוון לוותר על 17 אלף שקל, אבל גם לא בא לי לתבוע את הביטוח שלי מכמה סיבות 1. התייקרות הפרמייה, אולם לא גבוהה יחסית (סה"כ 2500 בשלוש שנים) 2. אם אתבע אותם עוד פעם במשך שלוש שנים אהפוך לתובע סדרתי עם כל ההשלכות (זה מה שהסוכן אמר לי). 3. זה לא מוצדק. לא שאני מרחם יותר מדי על חברות הביטוח, אבל כן יש לי סוגייה אתית בסיפור הזה. אם אני מבין נכון האופציה השנייה היא להגיש תביעה לתביעות קטנות, אשמח לתשובות בכמה שאלות 1. את מי תובעים? אני מבין שאת שני הרכבים, אבל את מטי בדיוק - בעלים, נהגים, ביטוחים? 2. האם יכולה להיות פה תוצאה שונה מ 100% פיצוי מבחינתי? כולם מסכימים שהייתה פה תאונה ולא נפל דופי בנהיגה שלי, הויכוח פה בין שני הנהגים מי אשם בנזק שנגרם לי. לי נראה שהתפקיד של בית משפט הוא לקבוע מי אשם באיזו מידה כך שסה"כ האשמה תגיעה ל 100 אחוז, אבל אני רגיל להפתעות מבתי משפט. 3. אני צריך לשכור עו"ד בשביל התביעה? תודה
 9. הבטחתי לעדכן. הגעתי היום ב 9, מוצבת שם עמדה עם שלושה מקומות ישיבה, אחת ל"מזכירה" (אותה אחת שעומדת בקבלת הקהל בתביעות בתחנת משטרה) ושני תובעים. להיום קבעו שם משפט לאותה שופטת ל150 אנשים, אבל בכל זמן נתון לא היו מעל 30. עוברים דרך המזכירה כדי שהיא תמצא את התיק ואז מחכים שהתובע יקרא לך. הציעו לי על תנאי חודשיים וקנס 1500 וסירבתי (הצעה די נחמדה, אבל זה כבר הפך לעניין עקרוני). דחו את ההקראה לפברואר, בלי לעבור אצל השופטת. הכל לקח אולי 20 דקות.
 10. לא חושב שראיתי פסק דין אחד עם פסילה בפועל וללא פסילה על תנאי, אז סביר להניח שגם אתה קיבלת? בכל מקרה זה ממש לא רק חודש שלילה וקנס, זה דופק לעתיד. 1. במהלך 5 שנים (נראה לי) לא תוכל לבקש להמיר את העבירה הבאה להזהרה. 2. בשימוע יהיה הרבה יותר קשה לשכנע את הקצין לא לפסול מנהלית. 3. בית משפט יגזור עונש חמור יותר כי הפעם הקודמת לא הרתיעה מספיק. 4. אם באמת יש על תנאי אז זה בכלל חמור, מובטחת פסילה של כמה חודשים. כל יום שעובר התיק שלי נראה בעיניי יותר ויותר הזוי, אז אני מעדיף להלחם.
 11. קודם כל תודה רבה, אני בהלם שמישהו שאני לא מכיר ולא מכיר אותי מוכן לנסוע לאנשהו, אבל באמת לא נעים לי. באתי להתייעץ, לא לטרטר אנשים.
 12. לא הצלחתי להכניס הכל בפריים אחד (אין שם אפשרות כזו, בטח לא באייפון) וגם הסתבר שהיד שלי רעדה (לא ראיתי כלום בזמן הצילום כי השמש סינוורה). סימנתי מיקום על הגדר עם שקית צהובה (שנייה 0), אם עומדים בדיוק על הנקודה אז 18.7 בדיוק ("חלון" שלישי במקטע שלישי של הגדר) מתחילים לראות את איזור הלוחית. כמובן דרך הגדר. מצטער, הוידאו באיכות מאוד ירודה - האם עצם העובדה שהוא צילם דרך הגדר (הבנתי שאסור) ורשם שהיה שדה ראיה נקי (שיקר) לא מספיק? צילמתי גם יציאה מהמקום (מתחיל בשנייה ה 14), חיכיתי שהכביש יהיה פנוי ונתתי פול גז, בשנייה ה 24 אני עדיין נמצא רחוק מהעקומה - בוידאו הראשון אפשר לראות שרכבים בנתיב השמאלי נעלמים תוך 10-12 שניות לכל היותר (מונית עוברת נקודה 18.7 בשנייה הראשונה ונעלמת ב שנייה ה 13, רכב שחור שעובר ב שנייה ה 54 נעלם ב 1:04, רכב לבן שעובר ב 1:13 נעלם ב 1:23 כשהוא בולם החל מ 1:19). איבוד קשר עין פה בלתי נמנע, לפחות זה חייב לעורר ספק סביר. אני מפספס משהו?
×
×
 • תוכן חדש...