Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח על פלאפון

שימו לב! השרשור הזה בן 2092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה רציני, חשבתי שיש לך קצת ראש בכדי להבין שיש עורכי דין שנלחמים על הלקוח שלהם עד הסוף! שלח לי את המייל שלך, אשלח לך את הפרוטוקול של החקירה נגדית שזילזלת בה ואת הכרעת הדין שהסתיימה בזיהוי ואז אני יותר מאשמח אם תעלה התנצלות לפורום על החשיבה המעוותת שלך! הנייד שלי 0522649161 אני המייצג בתיק, שלח לי הודעה ותקבל את מה שזיזלת בו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תקבל.

להערכתי האישית ומנסיוני הלא גדול, סיפור הזוי על חקירה של 3 שעות.

להד"ם

בבקשה מצרף לך. באופן אישי את הזיכוי ומנסיונך האישי בתור מה? עורך דין תעבורה? אני יותר מאשמח לשלוח לך את פרוטוקול החקירה הנגדית המחושבת שארכה 3 שעות והביאה לזיכוי…. קבל את הכרעת הדין המזכה https://goo.gl/YTiFUs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תקבל.

להד"ם

זה אכן עוד עו"ד.

לשיטתי, מנסה לדוג כאן לקוחות

ממעט הפסיקות שראיתי שקשורות אליו, היו כולן עסקות טיעון.

אבל... אולי אני טועה?

אתה פשוט חוצפן בזה שאתה מוציא דיבתך לפני בכלל שהעזת לשאול אותי אם זה נכון, מצרף לך את הזיכוי אולי תשנ"ה דעתך לגבי ותתנצל על תגובתך מול חברי הפורום!

אז אותו עורך דין שקראת לו מנסה לדוג, עוד עורך דין ושבדקת עלי… מצרף לך את הכרעת הדין תקרא תהנה ממנה ואם נשארה בך טיפה של גבריות תחשוב על התנצלות

קבל. https://goo.gl/YTiFUs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית מצדיע לעו"ד הנכבד

גם אם החקירה לא ארכה 3 שעות נכתבו 26 עמודי פרוטוקול שזה המוןןןןןןןן.

יהיה נחמד אם תעלה את הנוהל המשטרתי זה שצורף כ נ/5 בקשר לחובותיו של שוטר בכל הקשור לכתיבת דו"ח של טלפון נייד , יכול לסייע.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך להצדיע אחי, בסופו של דבר התרומה שלנו תסייע לכם בעתיד להחלץ ממצבים שכאלה ולהשתמש בזיכוי באם תנהלו הוכחות. לעניין הנוהל אעלה אותו לדרייב ואשלח לכם קישור…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תקבל.

להד"ם

זה אכן עוד עו"ד.

לשיטתי, מנסה לדוג כאן לקוחות

ממעט הפסיקות שראיתי שקשורות אליו, היו כולן עסקות טיעון.

אבל... אולי אני טועה?

ראשית מצדיע לעו"ד הנכבד

יהיה נחמד אם תעלה את הנוהל המשטרתי זה שצורף כ נ/5 בקשר לחובותיו של שוטר בכל הקשור לכתיבת דו"ח של טלפון נייד , יכול לסייע.

אין צורך להצדיע אחי, בסופו של דבר התרומה שלנו תסייע לכם בעתיד להחלץ ממצבים שכאלה ולהשתמש בזיכוי באם תנהלו הוכחות. לעניין הנוהל אעלה אותו לדרייב ואשלח לכם קישור…

בבקשה, מצרף לבקשתך ולעיונכם את הנוהל אשר עדיין אקטואלי.

https://goo.gl/kXLFqd

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית מצדיע לעו"ד הנכבד

איך הגעת למסקנה שנכתבו 26 עמודים בפרוטוקול?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרעת הדין מתחילה בעמוד 27.

לעו"ד המכובד

תודה על הנוהל.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עורך דין דמרי תוכל לעלות את הפרוטקול חקירה לחשבון הדרייב שלך? מסקרן אותי לקרוא (גם אם זה 3 שעות).

שאפו, כל הכבוד לך.

חברים, כפי ששמתם לב, הבעיה האחרונה שלי היא לשתף בעשייתי, בפרט שהמטרה היא הצלת נהגים ולא "לדוג לקוחות" כמו שדאג אביG לחשוב שאני עושה, ותיאר אותי בעוד כמה תיאורים לא נעימים. לכל מי שלרגע תהה החקירה והסיכומים 26 עמודים ובשמחה אשתף לכם אותם והכל בכדי שתקראו תלמדו אופיה של חקירה נגדית והקושי שלה, מה שהביא בסוף את הזיכוי וזאת אני מבטיח לעשות 5 דקות לאחר שכבר הפורום אביG יעלה התנצלות כנה על כל התבטאויותיו הזולות והפוגעות בשמי! עד כה קיבלתם כל מה שדרשתם להוכחת טענותי, שיתנצל כמו גבר ותאמינו שתקבלו באהבה, כי אף עורך דין אחר לא היה עושה את זה אם לא היה לו אינטרס… מה שלי מלכתחילה לא היה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עורך דין דמרי תוכל לעלות את הפרוטקול חקירה לחשבון הדרייב שלך? מסקרן אותי לקרוא (גם אם זה 3 שעות).

שאפו, כל הכבוד לך.

חברים, כפי ששמתם לב, הבעיה האחרונה שלי היא לשתף בעשייתי, בפרט שהמטרה היא הצלת נהגים ולא "לדוג לקוחות" כמו שדאג אביG לחשוב שאני עושה, ותיאר אותי בעוד כמה תיאורים לא נעימים. לכל מי שלרגע תהה החקירה והסיכומים 26 עמודים ובשמחה אשתף לכם אותם והכל בכדי שתקראו תלמדו אופיה של חקירה נגדית והקושי שלה, מה שהביא בסוף את הזיכוי וזאת אני מבטיח לעשות 5 דקות לאחר שכבר הפורום אביG יעלה התנצלות כנה על כל התבטאויותיו הזולות והפוגעות בשמי! עד כה קיבלתם כל מה שדרשתם להוכחת טענותי, שיתנצל כמו גבר ותאמינו שתקבלו באהבה, כי אף עורך דין אחר לא היה עושה את זה אם לא היה לו אינטרס… מה שלי מלכתחילה לא היה!

בינתיים מוזמנים לקרא כתבה שוואלה עשו עלי היום בנושא ולהבין שאין פה חרטא. (אין ספק שהכתבה מקדמת אבל עבדנו קשה בשביל התוצאה הזו).

אביG עדיין מחכים להתנצלות שלך…

https://cars.walla.co.il/item/3135662

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האף יספה צדיק עם רשע.

כיוון שמדובר בפורום חופשי ההנהלה למיטב הבנתי לא יכולה לכפות על מישהו שיתנצל.

מההיכרות הוירטואלית עם אביG אני מאמין ומקווה שהוא מספיק גבר כדי להודות בטעותו.

טעותו באה מתוך היכרות של המערכת , ותודה בעצמך כי לא כל יום ממלאים 26 עמודי פרוטוקול על טלפון נייד.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי תתנצל, מסקרן אותי לקרוא את פרוטוקול החקירה. אני בטוח שגם אתכם.

אין כל רע להתנצל כשאדם טועה. על אחת כמה וכמה בין אנשים מבוגרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...