Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש ארצי לכבוד האביב - חמישי 23 מרץ אצל ארט סאונד 2017

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 2597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בין אם יהיו מדידות או לא יהיו מדידות במפגש הזה זה לא משנה את העובדה שהמפגש הזה נועד בכדי שכולם יוכלו להנות.

אנשי הSPL מוזמנים לבוא ולהפעיל את המערכות שלהם בכל הכוח ולשטוף את כל המתחם בתדרי באס.

אנשי הSQ מוזמנים לבוא לערב שנועד להעברת מידע רב בנוגע לאיכות צליל ובמקביל לבצע השמעות הדגמה של רכביהם.

כל באי המפגש יהנו מערב מכירות שבהחלט אפשר לאמר עליו "נדיר"

קיט התקנה 0 גייג' ב280 שקלים? לא אומר משהו לאנשי SPL? אפילו בשביל שדרוג שלושת הגדולים זה שווה את זה.

50 אחוז הנחה על קיטים של קונקשן לא אומר משהו לאנשי SQ?

וזה רק קצה הקרחון.

אשריך.

לגבי המצברים

לאון יהיה מחר, ויתן לכם עד 50% הנחה על המצברים ומי שרוצה לברר עוד פרטים 0545282875 לאון

כרטיס הביקור שלנו - שמעוני מצברים ושירותי רכב http://businesscards.co.il/media/sheerotmatzber/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב חברים, המפגש היה נחמד מאוד, שאפו. הרכבים מושקעים ורועדים, הבחור עם הטרנזיט שיחק אותה (ד"ר סאונד).

הטרנזיט מדהימה ברמות.

קצת על העסק: תודה לארט סאונד שאירח אותנו, אבל חברים יקרים לא היה מזיק קצת התארגנות, תצוגה של מבצעים ומערכות שנתתם עליהם הנחה ליום האירוע, ולא לחפש כל שנייה את הבעלים לשאול שאלות.

בגדול הקהילה מדהימה וטוב לדעת שיש אנשים שתחום הסאונד, זו דרך חיים

BESTRONG BEbeautiful BEYOU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מפגש לא קטן למרות הכל, הגיעו הרבה רכבים.

אעלה סיכום משלי ביום ראשון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום מפגש סאונד ארצי אצל ארט-סאונד, יום חמישי ה23 למרץ 2017

המפגש התרכז יותר בעולם הSQ מבחינת התכנים שלו ובערב מכירות, יחד עם זאת נכחו במפגש מספר לא מבוטל של רכבים שהפיקו שם SPL לא מבוטל.

אני מעריך שמספר הרכבים במפגש הזה היה באזור ה50, אמנם זה פחות ממחצית מכמות הרכבים שהגיעו למפגש הקודם אך עדיין מדובר במפגש גדול.

כמות האנשים שפקדו את הסדנא היתה גדולה.

בעמדת ההדגמה היו שני רכבים -

הרכב שלי כרכב הדגמת FULLDA משולב עם טווח אנלוגי - מערכת מכוון לחלוטין.

והרכב של רמי - מרצדס SLK 320 לבנה ויפהיפיה עם התקנה רהוטה!!! של יוסי, אחת ההתקנות המדהימות למען האמת.

הרכב הדגים FULL DA מבוסס סדרת THESIS - המערכת היתה לא מכוונת אבל הסאונד, אין הרבה מה להוסיף.

קהילת הSPL - למעט אולי ג'וניור וסרול שהגיעו ושמחתי לראותם (סרול, שאפו אפרופו ואתה יודע בדיוק על מה) אף חבר אחר מקהילת הSPL הוותיקה לא הגיע וזה פשוט חבל, עד שיש ארוע סאונד - זה נועד גם בשבילכם.

תכנים וארגון -

אני יודע שהארוע היה באמת לא מאורגן היטב - לי באופן אישי כל תכנית ונסיון לארגן מצגת במהלך החודשיים האחרונים והרצאה מוסדרת, כשל, ביום הארוע שני הילדים שלי היום חולים.

יחד עם זאת, העברתי שם הרצאה מלאה ב98 אחוזים על טכנולוגיית הFULLDA ועוד קצת מידע על בידוד לרכב.

למפגש הבא שיקבע כנראה מתישהו לסוף חודש יוני - יהיה נסיון מוקפד יותר על התארגנות ותכנים.

הדגמות -

לי באופן אישי היה כיף גדול לשמוע הדגמה של PHD ברכב שהוא כרגע רק בתחילת שלבי בניה.

סט הקומפטישן היה מרשים מאוד ונעשתה שם עבודה מטורפת על סאב אקסס של פוקאל שנשמע פשוט מטמטם.

היה לי תענוג גדול להאזין לסאונד שיוצא ממערכת שמבוססת כולה על סדרת התסיס של אודיסון.

אבל הרבה יותר מזה היה לי תענוג לתת הדגמה ברכב שלי למספר גדול של אורחי המפגש.

תודות -

אני רוצה לאמר תודה לצוות ארט סאונד - דודו ודוד.

לדרור מאודיו סיסטם וצוות אודיו סיסטם.

על ארגון המסכים, ערב המכירות, עמדות הגזיבו, גיוס רכב תצוגה פאר אקסלאנס! ועוד ועוד.

ובסופו של דבר תודה לאורחים הרבים שבאו, הגיעו ונהנו.

דן - אני חייב לך השמעה, מתנצל, נאלצתי לסגור פערים לכוון הבית.

לא היה לי זמן לצלם או להסריט שום דבר - מתנצל מראש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...