Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו החדשה - בקרוב אצלנו

shlomi_e11
שימו לב! השרשור הזה בן 2607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שמכרתי את הלאון, אני כרגע נוהג כבר שבועיים בפיקנטו אוט' מהשכרה.

האמת הרכב דיי הפתיע לטובה, המנוע לא כזה חלש כמו שחשבתי והשילוב עם הגיר סביר לחלוטין. הרכב גם ממש פרקטי ביחס למידותיו הקטנות. סה"כ למדתי להעריך שזה רכב מאד מאד יעיל לשימוש יומיומי, זאת לאחר שכבר יצא לי לחוות רכבים מזעזעים כמו אלטו.

מה שכן, אני לא מבין איך רכב כזה עולה 80K. איכות חומרים כמו באייטיז' , בידוד רעשים לא קיים והמושבים זוועה. אם אני לא טועה במחיר כזה קונים סופר מיני איכותית בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במחיר הזה הכי קרוב יש את האיביזה ב84 אלף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על אוט'?

כמדומני עם תיבה ידנית יש לא מעט אופציות צרפתיות\ואגיות\פיאסטה(?).

אני מודע לעובדה שהשילוב בין DSG לTSI הוא לא שיא האמינות אבל עדיין, אם איביזה עולה 84K אז פיקנטו אוט' צריכה לעלות 70K-65K (לטעמי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל, בפיקנטו החדשה שתושק מחר/מחרתיים בידוד הרעשים שופר, כמו כן צריכת הדלק שסבלה מביקורת, והאבזור (מולטימדיה, חישוקים קלים, מערכות בטיחות וכו׳).

היום הייתי בסיאט, האיביזה מוצעת ב83,100, על הכביש בסביבות ה84 לדגם הכי פשוט של 1.0 tsi, dsg, בצבע לבן (כל צבע אחר בתוספת תשלום), אבזור בסיסי ביותר. בנוסף, בחודש אוקטובר מגיעה האיביזה בצורה החדשה.

ביקרתי היום גם באוטודיל בעקבות המבצע שהם מפרסמים עכשיו, חיפשתי איביזה/a1 עם אחריות. אחרי שהייתי שם כמעט חצי שעה ולא זכיתי לשירות, התעצבנתי וברחתי משם. אם ככה הם מתנהגים כשאתה רוצה לקנות, מפחיד לחשוב איך יתנהגו כשתצטרך מהם משהו.

אין ספק שהאיביזה היא רכב הרבה יותר טוב, חזק וחסכוני מהפיקנטו. אבל, וזה אבל ענק - הוא משודך לתיבת הdsg המקוללת כך שבשבילי לפחות מדובר בגורם שפוסל את הבחירה.

נכון שיש שנתיים אחריות, אבל אני מעוניין להחזיק ברכב 4-5 שנים ולא מוכן להוציא עוד 2000₪ על בחירת צבע, 2000 על מגנזיום ועוד 10,000 שקלים על החלפת מצמדים ב3 שנים לאחר גמר האחריות. אם היו 5-6 שנות אחריות הייתי מדבר אחרת.

מבחינת מחיר, 82,000 נראה לי מוגזם בשביל הפיקנטו (אם היה גג שמש הייתי שוקל את זה, גם במחיר הזה). לפי דעתי מחיר הגיוני הוא 77-78. נחכה למבצע של חבר שכנראה יוריד את המחיר ב4000-5000 ונשקול אז.

לפני כחודש הייתי בסוכנות וכמעט קניתי פיקנטו בדגם ex עם מגנזיום/גג שמש/7 כריות אוויר וכו ב74,400₪ (75,600₪ על הכביש, לכל צבע שרוצים). כשראיתי שיוצאת צורה חדשה אמרתי נמתין ונראה מה יציעו, אם במחיר זהה או עם גג שמש בסביבות ה80,000 - אני קונה.

מתחרות אחרות שנפסלו- ספארק, פיגו 208, יונדאי i10.

את האמת שגם התחלתי לפזול לכיוון מאזדה 2 הצורה החדשה שנתון 2015 בסביבות ה77-80, רכב כמעט חדש ברמה טובה יותר.

נמתין לראות מה קורה בהשקה השבוע ומשם נתקדם

עריכה אחרונה על ידי shlomi_e11

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שכל מה שכתבתי מבוסס על הפיקנטו היוצאת. באמת זה רכב טוב לייעוד שלו, רכב יעיל במיוחד לשימוש יומיומי שעבורי נוח להתנייד איתו בגוש דן אבל הוא כ"כ בסיסי שלטעמי 80K זה תמחור מופרז.

לא כ"כ בקיא ברמות האבזור של האיביזה אבל מההכרות שלי עם הרכב הוא הרבה יותר איכותי, מבודד, אוחז, מתנהג, בעל מושבים עדיפים וכמובן שמרווח יותר.

*כאמור כל ההשוואה הזאת היא בין הפיקנטו והאיביזה היוצאות.

סה"כ הטיעונים שלך הגיוניים בעייני, ה-DSG באמת לא הוכיח אמינות בלשון המעטה. השאלה היא האם גיר ידני זה דיל ברייקר? סה"כ פותח המון אופציות בטווחי המחירים האלה שהם לא איביזה.

לגבי הסאנרוף, היה לי בלאון FR וגם בלאון 1.8T שלפניה, סה"כ תקופה של 8 שנים ואפשר לספור על כף יד אחת את כמות הפעמים שפתחתי אותו. אני שמח שברכב החדש שאקבל בקרוב לא יהיה לי סאנרוף, נוסעים יפסיקו להתעסק עם זה באמצע נהיגה:-D.

עריכה אחרונה על ידי danielharati
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומט זה דיל ברייקר מבחינת האישה, כל עוד מחזיקים רק רכב 1 אז צריך אוטומט.. ככה שזה בעייתי. בידניות כבר הייתי הולך על לאון/פאביה/איביזה/a1/פולו

לגבי הסאנרוף, זה די חשוב לי אבל לא מאסט, בוא נגיד שרכב בלי סאנרוף יצטרך לקרוץ לי ביתרון כלשהו.. כמו האיכות (והאחריות) באיביזה או המחיר (שצריך לרדת) בפיקנטו

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה כמה כבר יכולים לשפר בצריכת הדלק,תכלס נשארו אותם מכלולים.

דווקא האיביזה לא כזאת בסיסית באיבזור בטח לא במחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר? לא הבנת כניראה את הכוונה שלי.

קיה פיקאנטו היא המכונית הכי נמכרת כיום ולא עושה רושם שזה ישתנה בקרוב. אז בשביל מה להביא רכב עם טכנולוגיה חדשה יותר, מה שבטוח גם יעלה את המחיר?

ברגע שהתחרות יתחילו לעשות את זה, אז פתאום אתה תתחיל לראות מנועים חדשים

מזל שיש דבר כזה שנקרא קידמה... יכלו למכור את אותו הרכב באותו מחיר אבל יש דבר כזה שנקרא תחרות...

יכלו למכור בפחות כסף, אבל אז הם היו מרוויחים פחות,

זה כמו שתגיד שאפל ימשיכו לייצר אייפון 6 באותו המחיר או ימכרו אותו במחיר מופחת.

עולה להם לייצר חדש בדיוק כמו שעלה להם לייצר את הישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן חלק מהתחרות מציעות איבזור טוב כמו הספארק lt+ שעולה במבצע כ 75 אלא אם הוא נגמר והיא היא עולה כמו הפיקנטו ככה שבמחיר לא חריג לקטגוריה.

גם הטווינגו עולה ככה לרמת איבזור דומה.

אישית באזור ה 80 אלף כבר הייתי קונה את האיביזיה,אבל כמחיר לקטגורית המיני הפיקנטו לא חריגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית באזור ה 80 אלף כבר הייתי קונה את האיביזיה,אבל כמחיר לקטגורית המיני הפיקנטו לא חריגה.

למרות הגיר והאחריות המוגבלת לשנתיים?

+ מוחלפת בצורה החדשה עוד חצי שנה.

איביזה מחירה 83 ועוד 3 על צבע לבחירה ומגנזיום, מה שיוצא 86. גבוה ב6000₪ מהפיקנטו.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ממש עכשיו הייתי צריך לקנות אז כן.

האיביזה מציגה הרבה יותר יתרונות,זריזה הרבה הרבה יותר,תא מטען גדול יותר,איכות חומרים עדיפה לא יודע עוד איך הנוחות והמושבים של הפיקנטו החדשה אך באיביזה היה לי ממש נוח.

אם לא הייתי אוסף כסף לבית,כשהחזרתי את האיביזה לסוכנות אחרי המבחן לפורום הייתי יוצא משם עם טופס הזמנה.

האמת שאני ואישתי גם התחלנו לחשוב אולי בכול זאת לקנות במקום הספייס סטאר.

אבל עכשיו יש עוד אופציה מעניינת,c3 החדשה במחיר השקה של 90 אלף,מפתה אם כבר מוסיפים מגנזיום וצבע לאיביזה וזה יוצא 86/7 אלף.

לא סתם האיביזה נמכרת הכי טוב קטגוריה,אומרים שמי שמוכר הכי הרבה לא בהכרח הכי טוב,באיביזה לדעתי זה כן נכון.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות הפוסט דיברתי כרגע עם חבר שעובד באוטודיל, סיפרתי לו גם על החוויה השלילית ששלומי עבר. ממה שהוא מספר יש מס' איביזות עם ק"מ ממש נמוך במחירים אטרקטיביים אז מי שמעוניין שיכתוב לי בפרטי ואדאג שהוא יקבל שירות הולם מנציג אוטודיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...