Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא אישי - פורשה פנמרה היברידית

TheWiz
שימו לב! השרשור הזה בן 2778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

$_20.jpg מצאתי באתר mobile.de את הרכב המדהים הזה. מכיוון שהמיסוי על רכבים היברידים הינו 42%, אם כך בחשבון שלי: עלות הרכב 69,000 יורו (ללא המע"מ מקומי) עלות שילוח 2,000 יורו (הערכה גסה. אין לי מושג) מס 42% על סך של 72K כ-30K יורו. סה"כ 102,000 יורו + 17% מע"מ = 500,000 ש"ח לרכב המדהים הזה בחניה שלי. הגיוני?! פיספתי משהו!? עריכה אחרונה על ידי TheWiz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שחישוב קבוצת המיסוי הירוק תמקם את הרכב הזה בקב' 1 או 2 (אחרת לא יהיה זכאי להטבת היברידי) ובהנחה שאתה יכול להזדכות על מע"מ בארץ המקור לרכב משומש (אין לי מושג), ובהנחה שאין לך הוצאות נוספות בלתי צפויות - המחיר שחישבת די הגיוני. קח בחשבון שזה חצי מיליון שקל לרכב משומש בן שנתיים מהדור שהוחלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תקבל רישיון ייבוא תוך 20 יום (כולל חגים...) כנראה שהחלום יישאר חלום... מרגע שחלפו שנתיים מהייצור, הרכב אסור בייבוא.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא לשכוח את השינוי הצפוי במיסוי הירוק בינואר הקרוב. רכבים היברידיים מעל תג מחיר מסוים הולכים לאבד את הטבת המס כולה.

הרכב הזה כנראה נמצא מעל מדרגת המחיר הנדרשת לטובת קבלת ההטבה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר למיסוי, כל רכב היברידי עם מנוע בנזין מעל ל-3 ליטר לא זכה להטבת המס על רכבים היברידיים.

זה כולל את לקסוס GS450 ו-RX450 והדגמים ההיברידיים של אינפיניטי.

מצד שני על רכבי היבריד פלאג אין את מגבלת המיסוי, בגלל זה מתחילות לצוץ בייבוא אישי S קלאס פלאג אין ו-i8.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר למיסוי, כל רכב היברידי עם מנוע בנזין מעל ל-3 ליטר לא זכה להטבת המס על רכבים היברידיים.

זה כולל את לקסוס GS450 ו-RX450 והדגמים ההיברידיים של אינפיניטי.

מצד שני על רכבי היבריד פלאג אין את מגבלת המיסוי, בגלל זה מתחילות לצוץ בייבוא אישי S קלאס פלאג אין ו-i8.

את החלק הראשון של התגובה שלך לא ידעתי, נחמד.

לגבי החלק השני, זה מה שהתייחסתי אליו בהודעתי הקודמת.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם מס יסף של 20% על ערך הרכב שמעל ל-300000 ש"ח אחרי המיסוי הרגיל.

ממליץ לך להתייעץ עם יועץ ייבוא אישי שזו התמחותו למשל SMC ייבוא אישי של מכונית כזאת הוא יקר מאד, ולכן נדרש להתייעץ עם אנשי מקצוע המודעים לכל הניואנסים הרלוונטיים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למשיבים.

אכן zvit בנו את זה כך שזה לא יהיה ברור לפשוטי העם אלא יזדקקו לשרותי ה"מעכר". רציתי לדעת אומדנים לפני שאני חושב על הכיוון.

החלום שלי זה טסלה, אבל מכיוון שמורחים אותנו בסיפורים כל הזמן ולהביא אותה ולבצע תקינה (או משזה לא צריך) נשמע לי סיפור יקר.

לגבי עמדת הטענה לטסלה, היא עולה 2,000 יורו וחשמלאי מוסמך יכול להתקין לי בבית/משרד.

אולי בכל זאת צריך סבלנות בחיים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אין יבואן רשמי של טסלה , אל תנסה אפילו לחשוב על יבוא שלה.

בכדי לייבא רכב שאין לו יבואן רשמי , יש לחתום עם היצרן על הסכם תחזוקה שנתי , ובהסכם הוא מטיס צוות לארץ לצורכי טיפולים ותקלות (נחש על חשבון מי )

בכל חידוש רשיון תאלץ להראות את החוזה המחודש

ובכדי למכור את הרכב למשהו אחר , הקונה יאלץ לחתום על חוזה כזה גם כן בכדי לאפשר העברת בעלות.

ידוע לי על 2 רולס-רויס חדשות שהגיעו עם ההסדר הנ"ל. (לאותו לקוח )

עריכה :

תקרא את סעיף 24

http://media.mot.gov.il/PDF/HE_RECHEV/yevuan_M1_M2.pdf

עריכה אחרונה על ידי YaronNahum

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי!

יכלו לבקש גם כליה באותה הזדמנות. מה הצורך של כל התקנות המטורפות האלו?

הרי מקסימום הרכב יהיה במוסך שלי כי הוא לא תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...