Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני בתקציב של עד 40,000 שקלים חדישים

dpat3344
שימו לב! השרשור הזה בן 2811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום!

אני חבר "נסתר" בפורום כבר הרבה זמן, נהנה מאוד לקרוא. אבל בעצם זו הפעם הראשונה שאני מתייעץ בעצמי.

אנחנו משפחה צעירה, שמחפשת רכב שני. התקציב הוא 40,000 והרכב לא אמור לעשות הרבה קילומטרג'.

הדרישות שלנו מהמכונית הם בעיקר:

1. אמינות ויעילות גבוהה - חלפים וטיפולים זולים בלי הרבה התעסקויות.

2. מרווח מספיק לנסיעה משפחתית.

3. שנתון יחסית גבוה לתקציב (10-12) בשאיפה שיהיה מאובזר כמה שיותר.

4. הנאה קלה מהנהיגה (כמה שאפשר בתקציב כמובן...).

לאחר מיפוי ראשוני, הגענו לרכבים הבאים: מאזדה 3, ניסן טידה, סוזוקי SX4.

אשמח מאוד אם למישהו יש נסיון (בעיקר עם הניסן והסוזוקי, כי מאזדה כזאת כבר הייתה לי) ויכול לתת טיפים/ לכוון אותנו לקניה הנכונה.

תודה מראש!

עריכה אחרונה על ידי dpat3344
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל שאני עונה לעצמי, אבל לא הצלחתי לערוך את ההודעה שוב. לאחר בדיקה נוספת, נכנסת גם יונדאי I30 (צורה ישנה יותר) 2009 לתקציב.

תודה שוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם שתי SX4 בבית, שתיהן נקנו מהסוכנות ב-2011:

אמינות - טיפולים שוטפים, בלי תקלות יוצאות דופן או כשלים.

מרווח מאחורה - סביר לקטגוריה. לא נורא ולא הנקודה החזקה של הרכב - לא ממש מומלץ לשלושה נוסעים מאחור.

הנאה מנהיגה - אין! האוטו זריז, אבל המנוע נחנק ומרעיש תחת מאמץ, והגיר לא מגיב טוב כשאתה מנסה לעשות ספורט 8)

בנוסף, איכות החומרים של תא הנוסעים מאוד בסיסית - רק פלסטיקים קשיחים, לעתים יש קצת רשרושים בזמן נסיעה וכו׳..

הכסאות הקדמיים סבירים מבחינת נוחות הישיבה.

אגב - לפני כמה ימים בטרייד-אין של סוזוקי הציעו לנו על אחת מהן מחירון, שזה בערך 54 אש״ח אאל״ט.

עריכה אחרונה על ידי elad_sht
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...