Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להבנתי הוא (או מי מטעמו) יצא לגרמניה להשתלמות על הנושא הזה ויחזור אילנו עם תשובות - אני בכל אופן מתכוון להתעקש גם על פתרון כלשהו גם על המק"טים שלא תומכים.

+1 (למק"ט שלי... ). מנסה לטפל מול צ'מפיון.

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תיקון טעות הקלדה מההודעה הקודמת: אילנו = אלינו.

דבר שני כמובן שאטפל בכל המקטים הללו, אל דאגה :)

לסיום, אתם שולחים לא מעט ה"פ וזה כמובן בסדר, אולם כדאי שתכתבו את ההודעות הללו כאן כי מדובר בבעיה משותפת. תודה ועדכונים בהמשך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה העניין, 1500 שח זה סכום לא קטן. אבל יש אנשים שמוכנים לשלם את זה (כולל אותי) אם זה באמת יפתח פונקציונליות של שיקוף מסך ופיקוד קולי. סה״כ זו מערכת לא רעה, במיוחד באיכות השמע.

הבעיה פה זה החומרה, שכן כמות לא קטנה של רכבי פולקסווגן בארץ שמצויידים בMIB 2 הגיעו עם מוח שאינו תומך בשיקוף מסך.

אני עדיין מחכה לתשובה מצ׳מפיון בנוגע לתמיכה, לאחר שנאמר לי שהמנהל הטכני נסע לגרמניה להדרכה והשתלמות על המערכות מולטימדיה החדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא לא זה ולא זה.

הבעיה היא שהמוסכים לא יודעים איך\מה לעשות בנוגע לזה.

עוד לא קיבלתי תשובה חזרה מצ'מפיון חיפה.

אבל, אפשר להמשיך להתעסק בתאימות ובמחיר... זה מעביר את הזמן יופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא לא זה ולא זה.

הבעיה היא שהמוסכים לא יודעים איך\מה לעשות בנוגע לזה.

עוד לא קיבלתי תשובה חזרה מצ'מפיון חיפה.

אבל, אפשר להמשיך להתעסק בתאימות ובמחיר... זה מעביר את הזמן יופי.

המוסכים לא יודעים, כי צ׳מפיון לא יודעים.

וגם כשצ׳מפיון ידעו, המוסכים עדיין לא ידעו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית במרכזי? עוד בחודש יולי נאמר לי שהם ביצעו עדכוני תוכנה לגולפים ופסאטים.

אני בונה על זה כראייה שאכן יש בארץ גם דגמים עם דגם מערכת בר-שדרוג... תזכיר לנו, לאיזה מהשאלות שלך הם אמורים לתת מענה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה העניין, 1500 שח זה סכום לא קטן. אבל יש אנשים שמוכנים לשלם את זה (כולל אותי) אם זה באמת יפתח פונקציונליות של שיקוף מסך ופיקוד קולי. סה״כ זו מערכת לא רעה, במיוחד באיכות השמע.

הבעיה פה זה החומרה, שכן כמות לא קטנה של רכבי פולקסווגן בארץ שמצויידים בMIB 2 הגיעו עם מוח שאינו תומך בשיקוף מסך.

אני עדיין מחכה לתשובה מצ׳מפיון בנוגע לתמיכה, לאחר שנאמר לי שהמנהל הטכני נסע לגרמניה להדרכה והשתלמות על המערכות מולטימדיה החדשות.

מסכים לגמרי לגבי המחיר (למרות שגם יישאר בעינו, אעשה זאת כי לי אישית זה חשוב) לא ברור לי מדוע ישנה דרישה לתוספת תשלום ב VW כאשר ב-SEAT ו-SKODA זה נמסר ללקוח כבר משודרג. אני יודע שיש הבדלי איבזור ומחיר כדי לבדל את היצרנים בארץ, אבל יותר נראה לי כאילו שזה איזו החלטה רגעית שמישהו שם קיבל בלי לתת את הדעת. אנחנו (לפחות אני, ולא בציניות) שמחים אפילו על האפשרות שהמחיר נלקח כמובן מאליו.

גם אני התקשרתי שוב למוקד כדי לקבל תשובות מאיתן שהרכב שמגיע בסוף החודש לפחות יהיה עם מערכת תומכת - אמור לשמוע חזרה מחר. אני חושב שזה מצויין שכמה "מציקים" למוקד שלהם, אולי כך הם יבינו את הטעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בונה על זה כראייה שאכן יש בארץ גם דגמים עם דגם מערכת בר-שדרוג... תזכיר לנו, לאיזה מהשאלות שלך הם אמורים לתת מענה?

דרשתי למצוא פתרון למערכות שלא נתמכות ומכיוון שאיתן (המנהל הטכני) נמצא בגרמניה בהשתלמות על הנושא הזה חשבתי שיש סיכוי לשמוע משהו חדש. נראה מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שגם תהיה להם תשובה על תמיכה בעברית. חבר פורום פירסם שברכב שקבל לפני מספר ימים יש תמיכה בשמות בעברית, אבל שאני מתקשר למרכז השירות, הם טוענים שעדיין אין תמיכה בעברית ולא ידוע להם על רכב שהגיע עם תמיכה בעברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...