Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין בארץ צמיגים לראלי שלי

r_106
שימו לב! השרשור הזה בן 7074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כבר שבועיים מחפש זו צמיגים מקוריים לראלי שלי במידה 175.60.14 הייתי במלא פנצ'ריות ואין להם במלאי אני מחפש צמיג לא משנה לי מאיזה חברה רק לא פירלי .

אם למישהו יש מושג איפה ניתן להשיג אשמח מאוד

אגב נבדק בצמיגי אנטון וגם צמיג ישיר וגם צמיגי ליבוביץ בתל אביב ץ חוץ מזה המקומות שחיפשתי בהן הן כל הפנצ'ריות כמעט מאיזור רעננה כפר סבא הרצליה תל אביב בת ים ראשון ויבנה

ומה שמוזר הוא שבאף פנצ'ריה לא יודעים מתי יהיה להם צמיגים במידה הזו נסיתי גם את אוטו דיפו ולהם אין מידה זו למישהו יש מושג איפה אוכל להשיג ואני מבקש רק ממי שהרכיב מידה זו בחודש האחרון

בצמיגי אנטון הציעו לי 4 צמיגים של קומהו במידה 185 55 14 ב 1100 ש"ח כולל הכל האם צמיג זה טוב ??? ושווה לי להחליף 4 צמיגים א\כי אין במידה של הרכב למרות שיש לי 2 חדשים על הרכב ??

106 ראלי -VR-6 - V-5 -- קינג קצר-- MGVVC-נמכרו

wv-v6 גולף + WRX- GTI306 *GTI -נמכרו

נמכרה ---Sti

clio sport כיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומהו זה זבל.

שנית-אין דבר כזה "אין".גודייר מיצרים צמיגים במידה זו,קלבר מייצרים גם.אני לא זוכר שהיתה לי בעיה להשיג את הצמיגים האלה.

יש איזו פנצ'ריה בפ"ת שנקראת "צמיגי פרץ".נסה שם- יש להם תמיד את כל המידות שרק אפשר לדמיין.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוכל לברר לך בבוקר על מידת הצמיגים בפנצ'ריה ליד העבודה שלי (אזור)

ואתה מוזמן לבדוק בצמיגי מטלון, בזבוטינסקי, פ"ת.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומהו זה זבל.

שנית-אין דבר כזה "אין".גודייר מיצרים צמיגים במידה זו,קלבר מייצרים גם.אני לא זוכר שהיתה לי בעיה להשיג את הצמיגים האלה.

יש איזו פנצ'ריה בפ"ת שנקראת "צמיגי פרץ".נסה שם- יש להם תמיד את כל המידות שרק אפשר לדמיין.

*קומהו זה לא זבל!

*אל תתעסק עם "פרץ"!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומהו זה זבל.

על סמך מה תומר?

נסעתי על כאלה ויש לי אותם היום ואני מרוצה.

(כולל הקומהו אקסטה סופרה)

הם אולי לא ברמה של TOYO או BRIDGSTON, אבל הם מספיק טובים לדירוג שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שבועיים מחפש זו צמיגים מקוריים לראלי שלי במידה 175.60.14 הייתי במלא פנצ'ריות ואין להם במלאי אני מחפש צמיג לא משנה לי מאיזה חברה רק לא פירלי .

אם למישהו יש מושג איפה ניתן להשיג אשמח מאוד

אגב נבדק בצמיגי אנטון וגם צמיג ישיר וגם צמיגי ליבוביץ בתל אביב ץ חוץ מזה המקומות שחיפשתי בהן הן כל הפנצ'ריות כמעט מאיזור רעננה כפר סבא הרצליה תל אביב בת ים ראשון ויבנה

ומה שמוזר הוא שבאף פנצ'ריה לא יודעים מתי יהיה להם צמיגים במידה הזו נסיתי גם את אוטו דיפו ולהם אין מידה זו למישהו יש מושג איפה אוכל להשיג ואני מבקש רק ממי שהרכיב מידה זו בחודש האחרון

בצמיגי אנטון הציעו לי 4 צמיגים של קומהו במידה 185 55 14 ב 1100 ש"ח כולל הכל האם צמיג זה טוב ??? ושווה לי להחליף 4 צמיגים א\כי אין במידה של הרכב למרות שיש לי 2 חדשים על הרכב ??

לא יכול להיות... מחר אני יעשה סיבוב (יבנה) אצל כמה חברים נראה אם יש להם...

אם כן אני יחזור עם דגמים.:wink: . - יש לי כמה קונטיינרים...:onfire: חמים אש.

ד"א קבלתי הצעה של 900ש"ח ל-זוג פירלי P5000 205/50/15 (דיי חורפים) ובאוטו דיפו זוג

יוקוהומה 539 ב-1100 ש"ח , מה עדיף? ה-539 יותר קיציים לא?

נסה גם בצמיגי ברנס - בצומת עד הלום.

:screwy:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א קבלתי הצעה של 900ש"ח ל-זוג פירלי P5000 205/50/15 (דיי חורפים) ובאוטו דיפו זוג

רכשתי לפני חודשיים את ה-A539 באוטו-דיפו ורק דברים טובים יש לי לומר עליהם...

מומלצים בחום!!!

אחיזה מעולה גם ביבש וגם ברטוב...(נוכחתי לדעת את זה בימים האחרונים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל. רכשתי לפני את היוקו 539 לראלי דור 2 שלי, ואני מרוצה עד מאוד, גם על יבש וגם על רטוב. ממליץ בחום.

המחיר, עם זאת - מופקע לגמרי!

בזמנו היה להם מבצע של "אחד פלוס אחד", כך שהם היו נותנים מחיר מופקע עבור זוג צמיגים, אך למעשה היית מקבל ארבעה צמיגים במחיר זה, מה שעושה את המבצע מאוד משתלם.

לידיעתך, בתאריך 23/07/2004 (לפני חמישה חודשים) קניתי באמצעות המבצע רביעיה במחיר של 1520 ש"ח באוטו דיפו ר"ג.

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול להיות... מחר אני יעשה סיבוב (יבנה) אצל כמה חברים נראה אם יש להם...

אם כן אני יחזור עם דגמים.:wink: . - יש לי כמה קונטיינרים...:onfire: חמים אש.

אוטו דיפו מאוד יקרנים. אני קניתי 4 פיראלי P6000 "15 ב 400 לצמיג והם מעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות אני יחכה לבדוק אולי באמת אחד ימצא את הצמיגים במידה שאני מחפש שאני מחפש

נמכרה ---Sti

clio sport כיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אם אתה באיזור נתב"ג, פנצ'ריית "דחף" בתחנת הדלק אלון - שירות מ ע ו ל ה ומקצועי

ואני אישית רכשתי שם את 4 ה"פאלקנים" (FALKEN) שלי שם (1,400 ש"ח לרבעייה).

שווה לנסות,

אלעד.

יום אחד ה"בייבי" שלי תהיה במצב כזה שיאמרו עליה "כל המוסיף - גורע"... עד אז אני מסמן עוד יום ב V שבו סידרתי בה משהו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה הייתי ברמת החייל בפנצ'רייה ששלח אותי אליה רפי לין גם להם אין את המידה המיוחלת לטענת המוכר איתמול על הבוקר מכר את הזוג האחרון ולא ניתן להשיג את המידה הזו זמנית וכך חזרתי לנוקדת ההתחלה כרגע אני יוצא לרמלה לנסות שם בפנצירייה אחרונה שהמוכר טוען שיש לו את המידה של הצמיגים שלי אני בדרך מקווה שבאמת הפעם אצליח למצוא מה שאין 175/60/14:cry: :cry: :cry: :cry: !!!!!

נמכרה ---Sti

clio sport כיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו דיפו מאוד יקרנים. אני קניתי 4 פיראלי P6000 "15 ב 400 לצמיג והם מעולים.
איזה מידה חבוב? אני מדבר על 205/50..., ה6000 בעלי פרופיל "עגול" לא? ויותר מחורצים למים מאשר ה-יוקוהומה 539?
:screwy:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מידה חבוב? אני מדבר על 205/50...' date=' ה6000 בעלי פרופיל "עגול" לא? ויותר מחורצים למים מאשר ה-יוקוהומה 539?[/quote']

אם אתה מחפש צמיגים בעלי יכולות ספורטיביות המנע מה-P6000, שמעתי עליהם יותר מדי תלונות בנושא הזה (ובעצם בכמעט כל נושא, פשוט צמיגים לא מוצלחים במיוחד). ה-A539 הרבה יותר מוצלחים. (אם הם עדיין נמכרים בכלל).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...