Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לקנות קאדילאק STS 2006 , רכב חלום ? ( או סיוט?)

vcpavel
שימו לב! השרשור הזה בן 3345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניין לרכוש רכב מסוג קאדילק STS משנתון 2006 ( תקציב עד 55K)

אני בטוח שזה לא הרכב הכי משתלם כלכלית אבל בכל זאת זה סוג של חלום שלי.( ואני ממש לא מיליונר בגלל זה חשוב לי לדעת שאני לא מסתבך בבור ללא תחתית) לא הצלחתי למצוא יותר מידי פרטים בפורום לגביי הרכב (בטח שלא מידע עדכני).

אז כל קודם הדגם המדוייק שאני מתעניין בו הוא STS 2006 ELEGANCE 3.6 255HP

אז כמובן שהייתי רוצה לקבל קצת פרטים לגביי ההוצאות הכספיות?

האם הרכב רגיש לתקלות?אם כן, אז מה המחלות של הרכבים הנל? כל כמה קילומטרים עושים טיפול וכמה אמור לעלות טיפול בהשוואה לרכב משפחתי אחר?( לא יוקרה)

האם מישהו יודע כמה עולה האגרת רישיון רכב? ולאיזה קטגוריה הוא שייך (6?) .

אחד הרכבים בלוח מודעות הוא בעל מערכת גז, האם הדבר פוגע בביצועים הרכב? האם מסוכן יותר לנהוג ברכב שעבר הסבה לגז? האם זה משפיע על פרמטרים נוספים פרט לצריכת הדלק? ואיך אפשר לבדוק אם קיימת בעיר שלי תחתנת דלק שניתן למלא בה גז.

( וגם הייתי רוצה לדעת מה ההבדלים העיקריים בין דגמים ה STS ל CTS הזולים יותר , פרט לנפח מנוע)

תודה רבה מראש ( זה כרגע כל השאלות שקופצות לי לראש )

עריכה אחרונה על ידי vcpavel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ודבר ראשון - אני תמיד בעד הגשמת חלומות כי חיים רק פעם אחת.

אבל! וזה אבל גדול מאד, אתה חייב לדעת למה אתה נכנס ולחשב הכל מראש כדי שלא תתחרט על זה בעתיד.

קניית הרכב היא לא בעיה, אחזקת הרכב היא השיקול העיקרי פה.

מדובר פה בעלויות אחזקה שוטפות גבוהות ביותר כגון דלק, ביטוח, טיפולים, מחירי חלפים, אגרה שנתית וכו'.

אתה חייב לקחת את כל הנתונים האלה בחשבון ולא רק את מחיר הקנייה הנמוך יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איש נכנס לסוכנות רולס רויס, ושואל - "מה הצריכת דלק של הרכב?"

"עזוב, הרכב הזה לא בשבילך", עונה לו איש מכירות באולם.

לא מכיר את הדגם הזה ספציפית, אבל אני יכול להגיד לך על כל רכב יוקרה - אומנם המחיר שלו הוא כמו של סוזוקי אלטו, אבל עלויות האחזקה שלו ממש לא כמו של סוזוקי אלטו, ועם השנים העלויות רק עולות, כך שיוצא שאתה קונה רכב חדש בתשלומים.

בקיצור, רכב כזה הוא לבעלי כיסים עמוקים, או למשוגעים לדבר, שמסוגלים להוציא את כל המשכורת שלהם, ואף להיכנס לחובות, אבל לא להצטער על כך. לא לבעלי הכנסה ממוצעת ומטה.

שים לב שגם יהיה לך קשה מאוד למכור, כי לרכבים האלה אין ממש שוק (בגלל עלויות אחזקה גבוהות).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לך עם הלב. אבל רק אם אתה יכול.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...