Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לא בשימוש- שבועיים

tomcoh
שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחלתי לעבוד בסוכנות ליסינג. ואני נמצא בקורס בצפון בשבועיים הקרובים, הביאו לי רכב שישמש אותי לזמן הקורס, והרכב שלי יחיה במגרש בשבועיים הקרובים.

האם אני צריך לדאוג להתניע אותה בזמן הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחר אסע לשמה להתניע את הרכב, פעם בשבוע אמור להספיק?

רכב שמתוחזק כהלכה עם מצבר תקין יניע גם לאחר שבועיים.

בנוסף, יש את העניין של הדלק, שאנשים לא יודעים. אסור שהוא יעמוד מידי הרבה זמן במנוחה, כי הוא מתחיל להתפרק ולגרום לסתימות בעתיד. אבל שבועיים זה לא מידי הרבה זמן גם בשביל זה. אם היה עומד לתקופה, היה צורך לשים תוסף מייצב לדלק, ואז ליסוע עד שהדלק עם התוסף יגיע במערכת עד קצה המזרקים, ואז גם זה מטופל.

אבל לעניינך זה לא קשור, וכבר ענו לך אחרי הפעם הראשונה ששאלת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה מניסיון עם הרבה מכוניות שעמדו תקופות כאלה ואחרות:

אם המצבר ברכב יחסית לא ישן ובמצב תקין ואין ברכב תקלות חשמל והתקנות אביזרים לא מקוריים כמו איתורן, מערכת אזעקה וכו' - יניע אחרי שבועיים ללא שום בעייה ללא צורך לעשות שום דבר.

אם המצבר ישן וחלש ו/או יש זליגת זרם פארזיטית מעבר לנורמה או מערכת איתור/מיגון - יכול להיות שאחד מהנ"ל יפרוק את המצבר במהלך שבועיים.

אין פה וודאות של 100%, יכול להיות שיניע ויכול להיות שלא.

מקסימום תניע עם כבלים.

נ.ב - אם כבר אתה הולך להניע את הרכב - התנעה בלבד לכמה דקות לא תעזור הרבה. על מנת שהמצבר יטען צריך לצאת לסיבוב של לפחות חצי שעה (רצוי אפילו יותר) בכביש פתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מישהו כתב פה ״תעשה משהו ותקווה לטוב״ אני לא יודע מי מבין ומי לא, ואני לא רוצה ״לקוות״ לטוב, אני רוצה לדאוג לזה שיהיה טוב

אפשר לחשוב, אז תניע על כבלים.

וכן תקווה לטוב, אם המצבר שלך ישן(מה שלא ציינתי בן כמה הוא) יש מצב שהוא יפרוק לבד.

בנוסף לכך אתה לא יודע לבדוק צרכני חשמל, אז אי אפשר לתת לך תשובה חד משמעית.

וכן כמו שבוקי רשם אם תתניע את הרכב ל5דקות המצבר לא יטען כמו קסם, אתה חייב לפחות לצאת איתו לכביש המהיר לחצי שעה(וגם זה ובהנחה האלטנטור שלך תקין ב100%).

הראל

החיסכון שלך - ההנאה שלנו !

איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני יצטרך לנהוג חצי שעה, אז אני אנהג חצי שעה. אם כל ערב אני אצטרך להגיע למגרש ולנהוג אז אני אסע למגרש ואנהג.

אני לא יודע בן כמה המצבר, אוטו מודל11

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני יצטרך לנהוג חצי שעה, אז אני אנהג חצי שעה. אם כל ערב אני אצטרך להגיע למגרש ולנהוג אז אני אסע למגרש ואנהג.

אני לא יודע בן כמה המצבר, אוטו מודל11

אפשר לשאול למה לא לבקש ממישהו שיעזור לך עם כבלים במידת הצורך? זה יחסוך לך הרבה כאב ראש.

הראל

החיסכון שלך - ההנאה שלנו !

איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה שהרכב לא יניע, למקרה חירום הצטייד בכבלים ותניע עם כבלים.

לפני שנה ו 8 חודשים טסתי לתאילנד הייתי 26 ימים, בזמן הזה הרכב שלי העלה אבק בבית ( פגו 206 שנת 2000) חשבתי שכשאגיע אליו הוא לא יניע ( האוטו גיר רגיל אמרתי מקסימום אניע בדחיפה), האוטו הניע כמו אריה! וזה עם מצבר בן 3.5. לצורך העניין גם הפיאט של אחותי, הדימקס של אבא והאיביזה של אמא, ארבעתם הניעו בלי בעיה.

לכל מקרה קח איתך כבלים

סע לשלום

בהצלחה בעבודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...