Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על retro car ריפוד רכב (ולא רק)

חולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 2792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז הריפוד הפנימי בגג של האלפא התחיל לאט לאט להתקרב לראש... לא הרבה, אבל עם התמדה ליפול קצת יותר בכל פעם.

בנוסף - תפרים השתחררו במושב (עור) של כסא הנהג (ככה נקנה).

המלצות ברשת - קראתי וגם שאלתי פה ושם.

הגעתי לבסוף ל-retro car ונפגשתי עם איגור. התרשמתי מהסבלנות והיכולת שלו להסביר את תהליך העבודה כאשר הוא מדגיש את הנושא שהעבודה מבוצעת לאט וביסודיות. לדבריו - אין מה למהר לא בפירוק ולא בהרכבה (או בכל תהליך אחר) אם רוצים להצליח ולהשיג תוצאות טובות יותר.

אני רוצה כאן לציין, שהייתי גם אצל רפדים נוספים. כמה מהם טרחו רק להציץ בקושי ולראות על מה אני מדבר (יש לי עם זה קצת בעייה. לא שאני לקוח כ"כ בעייתי, אבל זה מראה על התייחסות בעל המקצוע ללקוח ולעבודתו).

קיבלתי את הרכב אחרי יום (כלומר ביום למחרת). תיקון המושב יצא טוב מאוד לטעמי (הוחלט לא להחליף את העור בבסיס המושב עקב חשש משינוי בגוון ומכוון שזו היתה גם דיעה של עוד בעלי מקצוע אחרים - זה גם מה שבוצע - תיקון ותפירה מחדש ומילוי מעט ספוג).

הגג (יותר נכון ריפוד הגג) יצא לטעמי נהדר וברמה גבוהה מאוד והדגיש גם קימורים בגג (מקוריים) ש"נעלמו" כשהריפוד הישן ניתק (איני זוכר אותם למעשה קודם לעבודה...:roll: ).

סה"כ - מרוצה ביותר ולכן ממליץ.

אין לי ספק שאיגור בעל מקצוע ברמה גבוהה ביותר ויעידו גם הרכבים הנמצאים אצלו בעסק, בפרוייקט שיקום (אני מבין שעושים שם גם עבודות אחרות למעט רפדות, כמו שיקום ושחזור, כגון שחזור ותיקון דאשבורדים למשל).

המחיר - לא יפורט כאן. אולי קצת יקר ביחס לאחרים אך אני כמעט בטוח שישתלם לטווח ארוך.

על איכות משלמים.

רטרו קאר - http://retrocar.co.il/index-0.html הבנאי 29, א.ת. חולון. 050-5717222 (איגור. את אנדריי השותף לא יצא לי לצערי לפגוש).

בהמשך אעלה גם תמונות (פה או בשרשור של הרכב).

*** טיפ למתקני ריפוד פנימי של הגגות - אחרי הדבקת הבד החדש לגג - יש להשאירו לייבוש בשמש ולהרכיב רק למחרת.

עריכה אחרונה על ידי חולגי
תוספת

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

ריפוד הגג בגולף דור6 שלי נקרע, באיזור של הנורות מעל הנהג. משיטוט בפורום ומשיחה עם חברים, הבנתי שזו מחלה ידועה בגולף.

אז בהמשך להמלצות השונות שראיתי בפורום על איגור מרטרו-קאר בחולון, החלטתי להחליף את ריפוד הגג אצלו.

התוצאה טובה מאוד והמחיר היה כמחצית מהצעה שקיבלתי אצל בעל עסק ברחוב יצחק שדה בת"א.. :wink:

רטרו-קאר:

רחוב הבנאי 29 א.ת. חולון

טלפון: 050-5717222

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...